Propolisová tinktúra. Môžem ju užívať v tehotenstve?

moko123
20. jún 2009

mate niektora skusenost s uživanim tejto medicinky počas tehotenstva??? čitala som o nej vela dobreho vera overenych učinkou a muž mi ju kupil ibaže neviem či ju môžem ako tehotna,,,,,,

babula
21. jún 2009

ahoj, ja som chcela ale v lekarni mi povedali ze nemozem, neviem ci preto ze to obsahuje alkohol , neviem, lebo ma boleli zuby a na to je to velmi dobre asi sa treba spytat u dr...

moko123
autor
22. jún 2009

babula aha neviem či ta lekarnova je taka ista ako mame my my mame tu originalnu domacu asi sa spytam dokyho

ancurka1
14. júl 2009

JA SOM SI DAVALA NA HRDLO VED TO NEPAPAS

usiko
6. jan 2013

posuvam tuto temu, ak ma niekto nejaky nazor na toto, budem rada ak napise......nejako mi nedoslo.....az doteraz:denne si davam do 7dcl vody s citronom, melasou a medom tri-4 kvapky propolisu, urobeneho v 80 percentnom liehu....robim to roky a mne proste vobec nedoslo, ze by to mohol byt problem v tehotenstve....som v 7. mesiaci a nejako som sa nalakala dnes, ked som nieco o propolise a alkohole nasla niekde na nete.....tych 7 dcl vidy pijem postupne po cele dopoludnie, takze ten propolis je tam rozptyleny a popijam to teda hodiny, nie naraz, povacsine...fuuha, myslite ze by to mohol byt problem? myslim pre dietatko.....inak alkohol nepijem, ani som nepila...nikdy okrem povinnych pripitkov na vianoce a narodky, povacsine ani tie nie......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre