Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miska1981
31. mar 2010

garonka prosim ta davas tobika spat aj na bok, aby sa mu na chrbatiku nezlezala hlavicka???
ak ano mas aj nejaku podlozku proti pretoceniu na brusko, alebo ako "drzi na boku"?
pytam sa jak hotentot, ale skusenosti nemam a ty si uz skusena mamina 😉

lenocka84
31. mar 2010

cafte
zase som tu 🙂))

janefonda
31. mar 2010

miska ahoj, nie si hypochonder...mam uplne rovnake stavy 😀 ja by som sa aj tesila, keby sa mi mala narodila teraz niekedy. Uz som dost unavena z toho, ze sa neviem poride vyspat.

Baby no kupila som monitor dychu dnes 😉 Vecer ho vyskusam, ked sa mi bude chcie, teraz som leniva a asi si lahnem na hodku 😵

janefonda
31. mar 2010

leni cau 🙂
pridala som foto brusenda a kocika 😉 Zajtra ides k mamine??? Sa tam uz pomaly stahujes, co?

lenocka84
31. mar 2010

jane ahoj
idem to hned obkuk
ano ideme k mame, berieme uz aj nejake veci, a ostatne za 2tt, ale tesim sa ze vypadneme z ba

janefonda
31. mar 2010

aspon sa tam o teba budu starat 😉
To kresielko mate super, uvidis vyuzijete, hlavne aby sa tam drobcovi pacilo 😵

miska1981
31. mar 2010

ahoj jane,
mne monitor prisiel vcera, ako ho vyskusas ked nemas este mimi? ja som ho tiez chcela odtestovat, len neviem ako bez babatka?
dufam, ze som sa nespytala totalnu kravinu, lebo teraz ako som tehu a doma niekedy mi prestane palit a mm na mna pozera ked sa ho nieco spytam, ci sa pytam vazne alebo srandujem a ja vzdy vazne 😅

lenocka84
31. mar 2010

jane no pekne sa gulatis, za chvilu ti budem konkurovat
no ano doma si ma bude mamka vykrmovat

a kresielko snad ano, synovec ho z boznoval, dnes ked ho videl u nas, tak sa hned do neho pchal

janefonda
31. mar 2010

miska tak ja ho len zapnem a on by mal pistat ked na nom nebude nikto lezat, len taky testik som myslela. A my to mame monitor a vysielcky v jednom tak vyskusam aj tie 😉

leni vsetky decka su ine a niekomu sa paci to, co ine neznesie, ale tak ja tiez verim, ze v tom nasom sa bude malej pacit. kamoska v nom aj dlho krmila kym nekupila stolicku 😉

janefonda
31. mar 2010

baby ani vy mi nevidite fotku? kam sa podela?

lenocka84
31. mar 2010

jane to ano, pevne verim ze sa mu ale pacit bude
aj nas synovec bol v nom krmeny, ono to kresielko sa da este vyssie dvihnut, ze nie je tak uplne na lezato
tak uvidime 😉 😉 😉

sesterka dnes porodila, 3480g a 52 cm, Antonio Haki

janefonda
31. mar 2010

tak som si dala inu fotecku, kedze povodna sa asi adminom nepacila 😠
Leni tak vy budete mat teraz same deturence v rodine 😵

lenocka84
31. mar 2010

nooo len maly antonio nam za chvilu odleti, do turecka, takze si ho moc neuzijeme
dufam ale ze do utorka uz budu doma, lebo v utorok idem k nim a rada by som ho vidiet, apohrat sa, a poskusat prebalit a taaaaak
lebo take vacsie mam nacvicene, ale take malicke, hmmm uz dlhsie nebolo

lusa889
31. mar 2010

Ahojte bable,
ako sa dnes mate 🙂

lenocka84
31. mar 2010

ahoj lusa
my sa mame tehotno, a ty?

lusa889
31. mar 2010

jooj tak to je nas viac leni 😉
leni ty si dnes nebola cvivit? ako bolo? ja sa snazim kazde rano doma, su to take natahovacie tak to sa celkom da 🙂

lenocka84
31. mar 2010

lusa ja som bola vcera cvicit, posledny krat, a dosla som dolamana ako fras.ina cvicitelka a fakt ze desne
nejako som jej nestihala, dychacie cvicenia nam pocitala, co kazda mame iny nadych vydych, no bola som znechutena vcera

onellyo
31. mar 2010

ahojte !!
baby ake ste kupovali monitory dychu??? 😎 😎 😎

lusa889
31. mar 2010

fuuha tak nic moc, ja s dychan mam tiez niekedy ftip lebo ked sa tak clovek zakyslici tak sa mi potom zacina krutit hlava, no len my to mame s jednou porodnou asistentkou a ta je v pohode, nepocita nam to nejak prisne a hlavne vsetko obkeca 🙂

lusa889
31. mar 2010

onellyo ja som objednavala Angel Care, ale este neprisli 😒

lenocka84
31. mar 2010

mna cakaju cvicenia s porodnou od 20.4 tak som zvedava
aj sa tesim, aspon nebudem tolko sediet doma

lenocka84
31. mar 2010

onellyo ziadnyyyyy, a asi ani nekupujem

janefonda
31. mar 2010

onellyo ja som tiez dnes prave kupila angelcare. Lusa tiez si objednala monitor aj vysielacky v jednom, ci len monitor?

onellyo
31. mar 2010

🙂 🙂 🙂 🙂
ja som kupovala na plienku SNUZA tak dufam ze budem spokojna,,,
mam aj pod matrac,, tak uvidime ako budeme spokojne!!! 🙂 🙂 🙂
a mam aj babykameru tak to je super vec vidno krasne aj
v tme!!!
len ci to vsetko je mi potrebne!! 😀 😀 😀 😀

janefonda
31. mar 2010

no toho mas poriadne vela 😅 myslim, ze nam staci aj tento jeden monitor, a pevne verim, ze ho budeme mat iba pre istotu 😵

onellyo
31. mar 2010

🙂 🙂 🙂
tototo ja si myslim ze polovicu veci co som nakupila
ani nevyuzijem 🙂 🙂 🙂 🙂
ale vytuzene babatko po skoro 3 r.---NO NEKUP!!! 😀 😀 😀 😀 -
isto to poznate!!!!!!!

lusa889
31. mar 2010

jane ja som objednala ten typ AC 301 pise ze monitor dychu a zvuku tak predpokladam ze to bude aj vysielacka v jednom 😀 ty si kupovala ten AC 401? v com okrem dosahu je tam rozdiel, ja som nasla len ten v dosahu 🙂

janefonda
31. mar 2010

onellyo chapem...neboj kazda mame doma isto veci, co nevyuzijeme 😀

lusa hej ja mam ten AC 401, tak to by si mala mat aj monitor aj vysielacky. Rozdiel je tusim naozaj len v dosahu. Za kolko si ho objednala??? Ja som ho chcela objednat z netu, ale dnes som ho objavila v obchode za taku istu cenu ako na nete, tak som kupila rovno tam, aspon to mam kam ist reklamovat v pripade nudze 😉 dufam vsak, ze nebude treba 😝

lusa889
31. mar 2010

jane ja som kupovala z netu, lebo som z tej stranky objednala viac veci, bol v akcii a mam k nemu aj kos na plienky zdarna, cenovo ma vysiel na 124,98. Objednavala som to minuly piatok tak este nedoslo, ale uz sa tesim 🙂

miska1981
31. mar 2010

ja mam babysense II tak uvidime ako ho vyuzijeme, ja dufam, ze ani raz.
ale vela som o tom citala a baby pisali, ze ovela kludnejsie spavali ked ho mali.
dnes mi prisli aj papiere z fi ceptra na odber pup. krvi, idete si to dat niektora odobrat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre