Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

gali
4. apr 2010

ahojte, ste tu este niekto?

elko69
4. apr 2010

veji no veru to by musel byt asi dvojity klistir 😀 😀 😀 😀 😀

vejula
4. apr 2010

elko 😀 😀 no asi tak aj si vravím že už si musím dávať trochu pozor na ti či zjem, ale ked samé dobroty& boli dneska u maminy 😅

mirka12011
5. apr 2010

bre ranko kocendy uz ste obliate?

garonka
5. apr 2010

bre rankooooooo

Mirka maš peknu fotkuuuuuuuuuu len nech ju admini nezmažu lebo take čudesne pravidla dali 😠

ja niesom oliata našťastie a ty už si bola v sprche a zliata poriadne? 😀

mirka12011
5. apr 2010

hihi no mala som tu s hafanom a nechali ma tak snad ta nevymazu a ked hej hodim dalsiu 😀
no dostala som od tatina teplou vodou len som ho varovala ze nie do ksichtu 😝 ani na vlasky ako minuly rok na moje prekvapko ma posluchol a dostala som to na tricko 😅

garonka
5. apr 2010

no vidíš najdu sa i normalni chlapi nie? 😀 😀 😀

ja zatim nič drahy čuší, mala haja tak sa oblejem sama 😀

elko69
5. apr 2010

vejula no sak papaj co ti chuti este kym sa mozes vyhovarat na tehulkovanie..hihihhiiiiiiiiiiiii a aspon ta dobre precisti po tom klistire 😉

no ja dnes nic lebo som doma uplne sama a nik to nevie takze si uzivam iba den volna a ziadne oblievacky 🙂 🙂 🙂 chvalabohu aspon jeden rok mam pokoj..

vejula
5. apr 2010

Ahojte kočky...

Mirka všetko najlepšie k meninám, ak sa nemýlim, tak dnes je miroslavy 😉 vela zdravičká lásky a hlavne nech maličká pekne v brušku rastie 😉

Inač moj mm chvalabohu nieje na oblievačky a tak, takže u nás je na velku noc vždy pohoda 🙂

elko69
5. apr 2010

jeeeeeeee Mirka aj ja sa pripajam ku gratulacii...

veji ani ten moj nieje na to takze mame klud aspon od neho kazdy rok :D

vejula
5. apr 2010

no elko takže sme to vychytali 😀 Ja už sa teším ked ma bude malý šibať....
A inač čo porabaš Eko???

mirka12011
5. apr 2010

dakujem kocendy velmi pekne 😎
veji ako sa citis?
elko tak uzivaj si klud mna boli priserne hlava to pocasie ma asi raz zabije dam si 3v1 a snad to prejde 😀 ale uz to vidim vypijem kavu a pojdem kakat 😀
inak zjedla som udenu polievku a vracaju sa mi halusky 😀 a taka fajna bola ach jajaj

kormelia11
5. apr 2010

ahojte..zas vas tu idem otravovat 😀 robila som si vcera test a bol negativny...ms mi meska uz 3 den je mi stale zle na odpadnutie zle na zaludka aj zvracam pobolieva ma v podbrusku aj prsia bolia..je mozne ab ysom bola aj tak tehotna?? 😒

vejula
5. apr 2010

mirka no v noci som sa cítila riadne na prt bolelo ma brucho aj mi tvrdlo a do toho ma príšerne bolela hlava, tak som prosila že takto rodiť nechcem, že nech ma chytia bolesti niekedy ráno ked budem uplne fit nič ma nebude bolieť a budem vyspatá 😀 😀 😀 No ale prešla noc a ja som zas jak rybička, a bolesti nikde 😒

No a s tými haluškami, to je nepríjemné, mne sa tiež takto vracaju rôzne časti jedál, a je to humus 😖

happy8051
5. apr 2010

mozne to je, jasne 🙂 ale na zistenie tehotenstva je to este velmi skoro

vejula
5. apr 2010

Ahoj kormel je to možné, ak máš nižšie HCG alebo ti meškala ovulka tak možeš byť tehu aj ked je test neg. Však počkaj a o týžden urob znova 😉

kormelia11
5. apr 2010

happy myslis ze este skoro ??hoc mi meska 3 dni..skusenosti s tym nemam a poradit mi tiez nema kto tak sa pytam Vas ci mate nejake take skusenosti...

kormelia11
5. apr 2010

vejula...oki pockam a uvidim co bude dalej 🙂 mozno nakoniec dostanem

elko69
5. apr 2010

veji no na to sa veru aj aj tesim ked tu uz takto buduci rok bude s nami aj Jakubko a asi este nepojde sibat ale aspon ho budem mat pri sebe domena a bud ema ochranovat pred ostatnymi sibacmi mozno??hehe..co porabam?ani nic kukam telku a som na nete a uzivam si den volna,od zajtra zaucam novu kolegynu tak sa pripravujem pomaly :D

mirka ja mam zase od rana super kyselinku tak si uzivam zase to a na WC som chvala bohu dnes uz bola,v poslednej dobe som mala akosik problem s tym...

baby mali ste uz tie kontrakcie maternice?sak ja stale nie este a uz pisu ze by som mala pomaly citit obcas taku bolest ze ako sa maternica pripravuje a ta moja je stale kludna...

mirka12011
5. apr 2010

hihi veji no sak toto ze jedlo sa rado vracia spat ale co z toho ked je to humus potom vracat alebo predychavat 😅
juj moja tak ja dufam, ze dominik pride na svet na cas lebo nejako sa mu teda nechce....aj ked ma este 3dni hih no ved chlapci tym sa nikdy nechce 😝
zajtra mam poradnu som zvedava co povie na tu placentu 😉

vejula
5. apr 2010

jj kormel počkaj a uvidíš.. mne tiež meškala ovulka uplne mi zhaproval jeden cyklus takže som zistila že som tehu tiež o dosť neskôr 😉

elko69
5. apr 2010

kormelia no ja som si sice robial test po 4 dnoch meskania a uz mi ukazal pozitivny vysledok ale moze to byt individualne u kazdej zeny,ale kazdopadne priznaky mas tehotenske...

mirka12011
5. apr 2010

elko ake kontrakcie?
kormelia ano ano vyckat ako pisu babenky...

happy8051
5. apr 2010

ano je to velmi skoro, pretoze test po troch dnoch nedokaze este rozpoznat tehotensky hormon... skor ako o 12-14 dni by som netestovala 🙂

elko69
5. apr 2010

no myslim tie stahy maternice ze obcas sa to uz mze objavit ze ako s amaternica pomaly pripravuje ze take slabe stahy,ja neviem ja som to este nepocitila...

mirka12011
5. apr 2010

elko neviem aky pocit to ma byt tak ti neviem povedat ci som to uz mala alebo nie.... 😕

vejula
5. apr 2010

jj mirka môj vysnívaný termin už premeškal, som chcela rodiť včera 😅 Ale malému sa to akosi nepozdávalo, tak si ešte lebedi v brušku. No hlavne nech do terminu porodim, bo prenašať fakt že vôbec nechcem, mám z toho zlý pocit...

No a na poradni silno držím palce... Ty máš ízko placentu že??? Tak snad sa posunula, po akom čase ideš na poradnu??? A ideš teraz aj na to druhé veľké sono či už si na nom bola??? Ja som na nom bola v 31tt

vejula
5. apr 2010

elko tie kontrakcie to myslia tvrdnutie bruška a každá to má inač, mne začalo bruško tvrdnuť až také 2tt do zadu, a niektorým kočkám bruško tvrdne už od 6teho mesiaca... Takže je to uplne indivindi.

mirka12011
5. apr 2010

vejula no dominik moze aj dnes aspon budeme oslavovat dvaja 😝
no placentu uz rizikovo nizko nemame uz je v dobrej polohe len doktorka na prietokach hovorila ze sa jej zda velmi dozreta-opotrebovana tak idem na dalsie prietoky cca o tt uvidim co povie doktor ked tak vraj mozme rodit skor kvoli placente tak sa zacnem balit asi 😀
no skoro rano aby som tam o 7.00 bola ked vstanem a nezabudnem sa vycikat 😅

karrolka
5. apr 2010

aj ja som chcela rodit vcera 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre