Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
5. apr 2010

aha no teda uvidime kedy sa mne dostavia tie bolesti a tvrdnutie bruska jakoze neponahlam s tym len aby bolo vsetko ok,len som chcela vedeit ci ste to mali uz tak skor ako som ja teraz alebo nie,takze este teda mame cas na take bolesti 😉

vejula
5. apr 2010

mirka no ešte aby si ma nepredbehla 😅

karolka a kedy máš termín???? Nemáš vyplnený pas.

vejula
5. apr 2010

jj elko ešte je na to časuuuu, to tvrdnutie nieje nič prijemne čiže som rada že to prišlo až tak neskoro, ako niektoré kočky sa s tým trapia pomaly od pol tehu a musia brať magnezium aby im netvrdlo

mirka12011
5. apr 2010

vejula nieeeeeeeeeeeeeeeee to by som si nedovolila hihi jedine ze pockat mesiac 😀 a to nemozes 😉
elko pekne sa ti zacala robit ciarka hihi ja ani naznak zatial hih teda asi sa mi vyhne 😅

karrolka
5. apr 2010

vejula, 10.4. veru nemam, lebo som tu prvykrat 🙂 tak len zistujem ako to funguje

mirka12011
5. apr 2010

karrolka tak vitaj medzi nami teda a co cakas dievcatko ci chlapceka? a preco si chcela rodit vcera?

karrolka
5. apr 2010

dakujem mirka12011. cakam dievcatko. vcera preto, ze robil "moj" mudr. a aj sa mi pacil datum, ze 4.4 😀

mirka12011
5. apr 2010

hihi jejda tak uz aj dievcatko je lenive a nechce ist von? hihi 😅
poradnu mas kedy aby si vedela ci to uz ide alebo mozes kludne spinkat sice kludne ako kludne.... 😕

vejula
5. apr 2010

mirka to nieeeeee, mesiac už čakať nebudem 😅
No tak to máme podobný termin karolka... No ja som tiež chcela včera porodiť, pekný dátum a navyše velkonočná nedela, to by bolo fajn... A čio ty pociťuješ e by sa to nejako blížilo????

mirka12011
5. apr 2010

vejula ani by si nemohla cakat mesiac lebo uz by plodova voda bola hnusna a placenta odchadzala a ja teda skor ako o mesiac sa nechystam tak nemaj strach nepredbehnem ta 😅 teda verim v to.... 😝

karrolka
5. apr 2010

bola som u lekara v sobotu a nic, som este zatvorena. zajtra idem na ozvy a sono a v piatok k svojmu povodnemu mudr. a ked som bola v sobotu v nemocnici, bol tam taky klud, som chcela uz aj zostat 😀 nepocitujem veru nic take, len ma uz boli dost brusko, najmä v noci

vejula
5. apr 2010

mirka no snad je ale vieš ako nevrav hop 😀 😀 Ale nieee určite ešte nejaký mesiačik vydržíte 😉

mirka12011
5. apr 2010

babenky ja som tu nasla uz aj decembrovcata jejejeejej
karrolka tak teda musis zacat asi po schodoch behat 😀

vejula
5. apr 2010

no pekne, tak ja som na prst otvorená síce, ale to nič neznamená, niektoré kočky chodia otvorené na cm aj mesiac 😅

elko69
5. apr 2010

no takze uz som to zakrikla akurat dosiel bracho so synovcekom a svagor a teda aby mi nebolo luto tak som aj vodiscky dostala trosku a smrdim jak barova ..... ale sak aspon som zem umyla ked som ju uz mala mokru od nich :D hehe malinkemu som musela urobit radost zo sibacky ten mala aj balik nachystany kedze som ho aj ocakavala tak trosku...aj ked ten ma uz vcera vycapal s korbacom...

karrolka
5. apr 2010

mirka, ja som uz robila vsetko, varila, piekla upratovala, skotacila v posteli 😀 a proste nic 😀

mirka12011
5. apr 2010

nie nie pevne verim ze timka este v brusku vydrzi s tou mojou slavnou placentou 😀
uvidime co povie doktor zajtra a tak na kontrolnych prietokach doktorka 😅

elko69
5. apr 2010

mirka12011 to ju tam mam uz asi aj 3 tyzdne uz mozno ale teda nejako sa nezvacsuje stale je rovnaka..inak ani sestra ju nema a to je v 36 tt...

mirka12011
5. apr 2010

karrolka tak vidis to mne znama hovorila co sa jej stalo 😀 som sa smiala jak puk, ze bola uz v porodnici a kazali rodickam aby sa prechadzali po schodoch a jej sa nechcelo tak robila okruh po chodbe a rodila ako prva 😝 skur robit okruh mozno to zaberie 😅

vejula
5. apr 2010

karolka tak tak, ked sa krpcom nechce von tak proste nepomôže absolutne nič.. Inač ako často ti tvrdne bruško za den???

elko to aby ti luto nebolo 😀 😀

mirka držím prsty nech su prietoky OK

mirka12011
5. apr 2010

elko a segra co caka?

karrolka
5. apr 2010

mirka12011 vyborny poznatok, hned ako sa mi bude chciet vstat od pc, urobim okruh okolo stoal v obyvke. to by bola haluz, keby to zabralo 😀

karrolka
5. apr 2010

vejula, dost casto mi tvrdne brusko.

mirka12011
5. apr 2010

vejula kujem

mirka12011
5. apr 2010

karrolka len bacha okolo stola aby si nezakopla nedajboze....ona robila okruh v nemocnici tam myslim na chodbe sa nemala o com podknut alebo chod von 😀 a rob okruhy isto ludia budu mat zabavu 😅

karrolka
5. apr 2010

mirka12011, noooo napr. po kruhovom? inak by sa na mna pozerali a pred porodnicou by som este stihla aj psychiatriu 😀

elko69
5. apr 2010

veji no veru..ale tak malinky sa naucil krasnu basnicku tak som si ju musela vypocut a teda s rozumom sibali len po nozkach a teda po papulke od synovca tak jemne lebo on s auz tak tesi na Jakubka to bude jeho 1. bratranec ktoremu pozicia aj auticka,ostatnym nechce ani za nic :D

mirka12011
5. apr 2010

no karrolka 😀 co ta nenapadne 😅

elko69
5. apr 2010

mirka dievcatko asi Terezku ak to nestinu este zmenit 🙂

mirka12011
5. apr 2010

no tak z vas budu mat radost jedna dievcatko druha chlapceka hihi juj aspon budu rovestnici a budu sa spolu hrat 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre