Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zabka4
8. apr 2010

petu supekovu poznam ona chodila na mazoretky aj s mojou segrou

vejula
8. apr 2010

zabka včera som bola na monitore a ozvy ma maličký dobré. A zajtra ráno o 7 idem zas takže skontroluju znova 😉
Babam na aprilovkach tiež tak často bruško tvrdne, čo píšu.

lubka89
8. apr 2010

ahojte baby🙂

vejula
8. apr 2010

Ahoj lubka 🙂 No čo ty, už sa pomaly začínaš baliť?????

zabka4
8. apr 2010

ja som ho mala ku koncu tak tvrde ze som si nan mohla polozit tanier s polievkou. ale neriskovala som to lebo brusko som mala take nasponovane ze kazdy jeden pohyb mi bolo vidiet a nechcela som riskovat aby som sa obliala polievockou

zabka4
8. apr 2010

no idem baby, musim ich uvarit obedik a pojdeme sa s malou pokocikovat...tak zatial sa majte maminy 😀

barbyes
8. apr 2010

veji, to sú kontrakcie, sťahy maternice a čím častejšie Ti tvrdne tým bližšie je pôrod tak sa im teš 🙂
ja som sa s nimi zoznámila ešte ako 16 ročná keď som bola u babky cez letné prázdniny a od vtedy sme sa zvykli vždy stretnúť keď som tam bola i keď, už asi posledné 2 roky som ich nevidela...

lubka89
8. apr 2010

no aj hej ... dneska idem na kontrolu som zvedava co mi povie🙂

barbyes
8. apr 2010

tá druhá veta patrí žabke 🙂 teraz pozerám, že som to napísala akoby som mala poslíčkov už v 16-tich 😀 😀 to by čo bolo

vejula
8. apr 2010

barby, to fakt vyzaralo ja keby si mala kontrakcie už v 16tich 😀 😀 No ja dufam že to tvrdnutie sa postupne preklenie do normalnych kontrakcii... Joj aj ked trochu bojim, ako zvládnem ten pôrod, ale to je asi normálne.

lubka tak po poradni napiš čo nové 😉

barbyes
8. apr 2010

neboj veji, určite super. ani nebudeš vedieť ako a bude po tom a svojho chlapčeka budeš držať v náručí 😵 😵 aj ja chcem. nevymeníme sa?? 🙂 🙂

lubka89
8. apr 2010

jasne napisem. aj sa trosku bojim co mi povie:(

lubka89
8. apr 2010

idem ja do sprchy 🙂 tak zatial sa mi majte pekne

vejula
8. apr 2010

barby no aj ked sa bojim, už chcem aby to bolo zamnou 😅 Tak sa tešim ked vam tu už budem pisať kolko važi a meria... LEn nech všetko prebehne v poriadku a nič zle sa nevyskytne. Aby sme z toho vyšli v poriadku aj maličký aj ja 😎

lubka neboj uvidíš všetko je dobre 😉

dugyna
8. apr 2010

no uz som tu kocky mi to prospelo..este tam buchaju ale to sa da vydrzat hadam uz dnes nebudu vrtat..

zabka tak to si si teda"uzila" ☹ este ze si tam mala muzika

lubka no zbalit tasku treba 😉

veji a ty daj vediet keby nieco 😉

vejula
8. apr 2010

jj dugy určite dám vedieť 😉 Idem teraz s chlpačikom na prechádzku, tak zatial.

barbyes
8. apr 2010

ahoj dugy, čo ako pokračuješ s diplomovkou?

lubka89
8. apr 2010

baby uz som spat zo sprchy🙂 je to take tazke sprchovat sa vo vani: 😀

barbyes
8. apr 2010

verím, ja mám už teraz mierny problém keď si čupnem, neviem čo bude keď mi ešte narastie bruško 🙂 to už bude total komédia 🙂

dugyna
8. apr 2010

ahoj baryb no pokracuje ale casu je malo 😒

kocky este ze mame aj sprchovy kut 😉 takze ja s tymto problem nastastie nemam

zuzu1111
8. apr 2010

ahojte baby, ja len tak narychlo, lebo som vcera slubila, ze napisem...
fazulka ma 0,5cm, doktorka videla aj pulzovanie, takze by to malo byt srdiecko, len celkom presne to nevedela posudit, kedze ma starsi, nie velmi dobry UTZ. Buduci piatok ma sluzbu v nemocke, tak mam prist a pozrie poriadne a mozno dostanem aj prve foto.
Takze sme si trocha vydychli. Hned ma vypisala aj na PN - pre tu moju diagnozu PCO, zatial do konca prveho trimestra a potom sa uvidi co dalej.
Vejula a t y si este stale tu? Malemu sa nejako nechce 😉
Krasny den vam baby prajem...Utekam prec - odniest kabaty do ciastiarne, aj pobehat (kym este mozem 😀 ) nejake obchody s topankami.

lenocka84
8. apr 2010

no uz som tu
zalomila som ako male dieta
trochu oddychu ale treba
neviem ako Vy ake mne uz zacina byt riadne teplo, a to je vonku len 19stup. co to bude neskor?

janefonda
8. apr 2010

caute , hlasim sa na chvilocku 😉 pojdem potom do parku aj s knihou a budem trosku studovat 😠 aspon ze je tak krasne. Manzelik mi uz aj tak odisiel do prace, co tu budem doma vysedavat, ked vonku je tak nadherne 😵
Inak dnes som podala zasa raz nadludsky vykon, oholila som si nohy a a potom som si robila pedikuru, vam poviem, ze s tymto bruchom vazna zabava. Som si hladala spravnu polohu, ale nic sa mi ako spravna poloha nezdalo 😠

Zuzu som rada, ze ste uz videli aspon nieco! Tak si to pekne uzivaj!!!

barbyes
8. apr 2010

mne je zasa zima, ja potrebujem min 25 stupňov. ja milujem teplo a teploty okolo 30-tky 😵 😵

barbyes
8. apr 2010

komické je hlavne holenie intímnych partíí. na verím v boha a potom len pozerám na uterák, sakra krv, ale ja si tam nič nevidím 😅 😅 iba to brucho 😀 nohy v pohode, tie sa mi zatiaľ neskryli 😀

janefonda
8. apr 2010

barbyes presne, to holenie intimnych casti je vazna zabava. Pokusala som sa dnes tiez o holenie tychto casti, no ale ten vysledok... ale mam pomocku v jednej ruke zieltka a v druhej zrkadlo a pekne sa pozeras kadial ides, aj ked to nie je uplne ono 😀 😀 😀 tiez som trosku krvacala ach ja sikovnica jedna 😀

janefonda
8. apr 2010

idem ja von, tak vecer sa tu snad stretneme tehule 😉

barbyes
8. apr 2010

tak si to uži, hneď by som išla s tebou ☹

lenocka84
8. apr 2010

hmm tak holenie mam za sebou vcera rano, na vani sa to este da, pamat sluzi ok, horsie to je u nas v sprchovom kute, to ma uz asi porazi

jane pekne si chod na slniecko, a hned budes mat viac energie
ja uz vyvaram, lebo neviem kedy mm pride z prace

mirka12011
8. apr 2010

ahojte jane krasne pocko mame konecne 20stupnov...
bola som na nakupy pre mna a malicku do porodky hihi
idem citat co ste popisali....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre