Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
12. apr 2010

miri, kúpať 😵

vefi89
12. apr 2010

happy, ja by som do bs nešla ani keby mi zato zaplatili...už to nie je také vychírené ako kedysi, dosť sa zopsuli. ja som to mala najbližšie, ale nechcela som ta ísť, tak som radšej do ZH išla 😉

happy8051
12. apr 2010

dugy, mam tam kopec znamych.. 🙂 myslim ze by sa dalo dohodnut... je tam moznost manzelskeho apartmanu kde si s manzelom a s babatkom po cely cas... ja som z BS.... nebol by pripadne problem ani ubytko vyriesit 🙂

happy8051
12. apr 2010

www.porodnicabstiavnica.sk a z ba autom to mas 2,5 hodky...

happy8051
12. apr 2010

vefi, neviem, ci mozem celkom suhlasit... v kazdom pripade je fajn mat tam niekoho znameho... ako skoro vsade

dugyna
12. apr 2010

dakujem happy kukneme si to spolu s manzeliko a uvidime.a vdaka aj za ochotu okolo 😉 si zlata
ty sa chytas asi tam ze? 🙂

lenocka84
12. apr 2010

baby pomoooooc
uz cele popoludnie ma pali zaha, uz ani mlieko nezabera
prosim poradte nejake babske recepty

gali
12. apr 2010

leni, zevraj burizony..., neviem

gali
12. apr 2010

a Fatra 😉

mimochodom, ahoj 😉

lenocka84
12. apr 2010

burizony???to doma nenajdem

a aj tebe ahoj

gali
12. apr 2010

aj by som ti poslala, keby to slo cez IP... Mali by to nejak poriesit 😀 😀 😀

happy8051
12. apr 2010

dugy, keby som mohla tak jednoznacne rodim doma v bs... ale mam rakuske poistenie a budem brat rakusku matersku tak to je viazane na porod v AT, takze Hainburg... horsie ako bs to isto nebude, ale aj tak by som radsej bola rodila pri strykovi alebo susedke v bs 🙂 no co uz...

happy8051
12. apr 2010

lenocka, este ze tortove oplatky su na to dobre... aj ked neviem ci o pol desiatej vecer ich najdes doma....

gali
12. apr 2010

majte sa babenky, idem... pracovat... Uz je to asi aj trapne, ale tento vikend si dam nohy hore a pozriem si vsetky DVD, ktore mi ludkovia doniesli za posledne 2 mesiace... 😉 a samozrejme vas pridem kuk. Dobru nocku.

lulu4
12. apr 2010

kočky, kuk album, hodila som tam jednu svadobnu foto, uz je zo mna po sobote cerstva mladomanzelka 😀 svadba prebehla super ale ozaj ten den rychlo ubehol.... aj pocasie vyslo len rano padlo par kvapiek a potom este aj slniecko vykukalo....

dugyna
12. apr 2010

lulu vidis uplne mi to vyfucalo..gratulujem ti a prajem vsetko dobre v spolocnom zivote 🙂
si bolo krasna ako princezna s rozpravok 🙂

dugyna
12. apr 2010

happy oni su tam lekari?

riag
12. apr 2010

Velmi Vam to pristane🙂 Vyzeras na chlapceka🙂))

riag
12. apr 2010

to Lenocka84: na zahu zarucene MANDLE! (nesolene,nesmazene)🙂

tinkarisko
13. apr 2010

Dobre ranko kde ste vsetky? To je pocasie vonku co? Som nanervy s toho. ☹

jjana17
13. apr 2010

dobre ranko.....tak pisem po dlhsej nepritomnosti,,,,ale o to s vačšou spravou včera mi doktorka povedala ze cakame chlapceka, tak som neskutocne rada,,,

lenocka84
13. apr 2010

dobra ranko dievcence

Lulu gratulujem, bola si nadherna nevesticka

jjana ahoj, gratulujem k chlapcovi, tak uprav pas, nech nas nemylis

jjana17
13. apr 2010

leni, ano som to zmenila, vies v pondelok mi vravela ze je to dievca ale ze si neni ista ze mam prist na velke sono, tak a vcera som sla a povedala toto,,,,tak nas velmi potesila

lenocka84
13. apr 2010

tak super, vidim ze sa tesis
z dievcatka by taka radost nebola?

jjana17
13. apr 2010

leni ale bola ale ja som sa cely cas neviem preco citila ze chalana budeme mat,,, jasne radost by bola rovnaka ale aj vsetci okolo mi vraveli ze na dievca nevyzerám ,,,,asi som si to uz nejako vsugerovala,,,,no a vies si predstavit mm ked prisiel ked som mu povedala ze bude mat syna, skoro nemocnicu zvalcoval

lutsine
13. apr 2010

Gratulujem a tesime sa na fotky bruska, ty mas termin dva dni po mne 🙂

jjana17
13. apr 2010

lutsine, no uvidime ktora bude ,,sikovnejsia,, doktorka mi povedala ze mam rataj ze aj 2 tyzdne sa vopred vypyta,,,

lutsine
13. apr 2010

no moje je stale o tyzden a nieco vacsie tak uvidime.... 🙂

lenocka84
13. apr 2010

ako to myslis ze zvalcoval???

lutsine
13. apr 2010

No od 38 tt sa uz moze rodit..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre