Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

monca11
13. apr 2010

ahojte tehuľky, tiež som po prvý krát tehotná a momentálne sa chystám v nedeľu na 3D/4D sono a dúfam, že nám už konečne doktor povie, čo čakáme 😉 Je to sice jedno, ale veľmi to chceme vedieť. Tak Vás všetky zdravím a nech sme hlavne zdravučké matky a porodíme zdravučké bábätká 😵 Je tu niektorá z Nitry?

happy8051
13. apr 2010

vefi, nemozes mat uz fotku s manzelom preto ti zmizla 🙂

dugy, ak by si sa teda rozhodla pre BS, urobim ti ocko 🙂

baby, myslite ze je to velky pruser dat si k obedu pohar nealko piva?? ja myslim ze nie...ci??

lenocka84
13. apr 2010

lusy tak chodit bude podla toho ako praca dovoli, tiez nie kazdy tyzden
a pri mamine, nooooooo takna 3-4 dnije to super, potom uz nie

garonka
13. apr 2010

happy mňam daj si pivo v pohodeeeeeeee a ja som si včera odpila dosť z čapovaneho 😅 taka smädna som bola ako nikdy

leni to poznam poznam ja som svoju maminu tiež len stravila take 4 dni potom to už nebolo ono, furt mi niečo vadilo ale pomahala mi a teraz chodí do prace a Tobi jej chyba tak každe rano ako vstane jej musíme zavolať 😀
a už len mesiačik a maleho maš pri sebe 😵

lenocka84
13. apr 2010

nooo tak este viac ako mesiac, 1,5 a pochybujem ze sa bude drat, ako kazdy chalan si da nacas co poznaaaam

happy aj normal ked si das, od chuti, nic sa ti nestane
ja som tak obcas vypila vino

garonka
13. apr 2010

leni no to hej aspoň bude valibuk 😀
tak ten mesiac a pol zbehne raz dva ja akurat rano som si vzdychla, že Tobi ma ten tyždeň 2 mesiace uf ale idu tie dni neskutočne rychlo

lenocka84
13. apr 2010

hej som pozerala v pase, bezi to riadne rychlo
uvidime aky valibuk, po 14tt sa dozviem vahu, tento stvrtok, tak sa tesim

garonka
13. apr 2010

fiha to ideš na ten veľky utz? a prietoky?

lenocka84
13. apr 2010

lusy netusim, skor nie, ale kedze idem na prvu poradnu k novemu dr. predpokladam ze bude robit aj uzv aby sam vedel co a ako, a vahu hovori pri kazdej poradni, to uz mam zistene od inych bab co k nemu chodia
a prietoky mi povie kedy mam dojst

garonka
13. apr 2010

ja som nerada chodila na tie ozvy a ctg každy tyždeň do nemocky ale kamoška dlho prenašala tak ta pendlovala do nemocky každe dva dni joj

lenocka84
13. apr 2010

ja budem chodit na monitor k nemu do ambulancie, to sme sa uz dohodli, mam to blizsie ako do nemocky, co je fajn
bllizsie o 10km, tak mi vyhovuje
a ostatne sa uvidi
ja mam skor des ci to spoznam ze to prislo, teraz obcas mavam take divne stavy, ktore neviem k nicomu prirovnat,
tak som zvedava

dena6
13. apr 2010

Ahojte. Uz dlhsie chodim na tuto stranku a len si citam co pisete a dnes som sa odhodlala sa prihlasit. Som prvy krat tehotna neplanovane a zacinam 9ty tyzden. Male volame fazulka lebo teraz sa hrozne na nu podoba. 😅 Len mam vycitky svedomia pretoze sa vo mne akosi taky ten stastny a odhodlany materinsky pud nechce prebrat. Mozno preto, lebo som uz mala jednu zlu skusenost s tehotenstvom neviem ale dost ma to trapi.

dena6
13. apr 2010

Dufam ze som vas tymto neotravla ale potrebovala som to napisat 😒

garonka
13. apr 2010

leni maly je horeeeeeeeeee no potiahol to pekne 3 hodinky 😵
tak sa napapame a hajde vonku a tak do obchodu na seba handry kupiť lebo všetko mi je male 😕

monca11
13. apr 2010

ahoj Dena, nemysli na to a snaž sa užívať si každý deň. Buď opatrná, ale zároveň šťastná. 😉

dena6
13. apr 2010

ahoj Monika. asi mas pravdu dost sa tym zaoberam, trosku zvolnim tempo, pravdaze pozor na jedla atd budem davat stale, len tazko na to nemysliet ked ti je stale zle a kazde rano sa pozeras do zachoda 😀

lenocka84
13. apr 2010

ja sa idem fotit, takze pribudnem neskoooor

dena to jeok, vsetkoma svoj cas, aj ten pud sa preberie

monca11
13. apr 2010

To verím, Dena, ale to prejde, patrí to k tomu. Ja som sice nemala až také problémy s vracaním, ale stále ma ťažilo na žalúdku a nútilo ma to jesť, vtedy som sa cítila najlepšie. Je ti zle aj počas dňa alebo iba ráno?

dena6
13. apr 2010

moni je mi zle aj pocas dna aj ked jem aj ked nejem ked pijem stale ale teraz som aj chora tak je to take viacej citlive vsetko. a citim sa tak pocas celeho dna od momentu prebudenia po moment zaspatia. 🙂

tadotami
13. apr 2010

monca11......ja som z nitry.

monca11
13. apr 2010

Tadotami, a kedy máš termínik? 😉

monca11
13. apr 2010

Dena, ja som bola tiež chorá, na začiatku, vraj to je dobré znamenie, že ide všetko dobrým smerom 😎 Potom sa ešte prihlásim, musím odísť, zatiaľ papa a držím palčeky.

tadotami
13. apr 2010

no na 18teho jula ale vraj to bude skor.ani sa velmi necudujem lebo aj dcera sa tlacila v osmom mesiaci.a ty?

dena6
13. apr 2010

moni tak to sa potom tesim dakujem a aj vy sa drzte 😉

janefonda
13. apr 2010

cauteee!!!

Vitajte nove tehulky 🙂
Aj ja pochadzam od NR. Konecne zienky aj z mojho rodneho kraja 😉
A k nevolnostiam no nie je to nic prijemne, sama som si tym presla a ked to uz zacalo byt vazne zle, dokina mi dala cipky torecan a odohral sa zazrak po 4. mesiacoch mojho trapenia 🙂 Dovtedy som bola ako matoha, manzel nestastny, ze mi nevie pomoct, ja nestastna no hrozneee. Ale nastastie to preslo a teraz si to uz vychutnavam naplno 😵 Aj ked by som uz niekedy najradsej porodila, nech uz je malicka tu pri nas 😵

Garonka zasa som ta nechytila hmmmm 😠 😠 😠 Len si pekne daco pokup, ved si zasluzis!!!

Lenocka uz teraz som zvedava na fotecky 😉

mirka12011
13. apr 2010

ahojte babule jejej moje krane nevolnosti teraz som bola banan vyvracat hih ale uz som si to vynahradila buchtami tak snad udrzime....
ake fotecky?
ahojte nove tehulky....

tadotami
13. apr 2010

janefonda.....ahoj 🙂 ale sa tu zliezame.baby ja mam taku chut na oravsku slaninu 😝 ach jaj.a to som teraz dojedla 3pomarance.uz mi to asi slaha z toho jedla.

mirka12011
13. apr 2010

slaninu? uch to su chute hi z pomaranca na slaninu jejejej to ja take chute teda nemam vobec hih ved si daj ale pomalicky 😉

tadotami
13. apr 2010

byva to aj horsie ☹ tak to bude chlapisko.aspon nebude priebercivy ako dcera.tak sa idem do nej pustit 😀 😝 😠

barbyes
13. apr 2010

aho jane, ako sa máš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre