Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
14. apr 2010

jane aj moja žabka cikutka denne aj niekolko krat juj vzdy ich niekto spomina 😉
ja si idem dat kavu a utriet prach tak velmi sa mi chce ze az...

dugyna
14. apr 2010

caute baby dobre ranko.. 😉
u nas hadejte co zase no vrtaju a buchaju..to robili aj vcera...inak..takze nic nove , len ze je to uz 6ty tyzden.. ☹ 😠

idem kuknut co ste tu popisali od vcera 🙂

garonka rogerka sa ma dobre aj malinka Dorotka ze poslucha..minule tu bola kuk ale ty si tu nebola

tadotami...to je strasne tej maminky mi je luto..co ju takto znemoznili...ale bude rada ze si nakoniec nerodila do vody...nie je to dobre..koli nfekciam....ktovie ako su tie vane umyvane..a rychlosa tam pomnozia bakterie co je nebezpecne pre teba i babatko...a dalsia vec kby nastala komplikacia..vo vode ti moc nepomozu..na suchu sa da rychlesjie reagovat na potreby mamicky...

dugyna
14. apr 2010

moncaa dena vitajte

happy ale viem ze v inych temach su kocky co maju fotky s manzelom..a adminky ich nevymazali..
a ked sa rozhodneme dam ti vediet 😉
a ten pohar piva..nealko mozes aj cele...ja som si uz par krat nealko pivo kupila sa mi strasne ziadalo...

janefonda
14. apr 2010

dugy zavidim ti tvoju dopisanu diplomovku 😠 😅 😠 no konecne mas cast za sebou 😉
Mirka slnko tu svieti uz presne pol hodku 😀 Po tych uprsanych dnoch je to ako balzam na dusu. Co moja teraz ten balzam potrebuje 🙂

tadotami
14. apr 2010

dugyna.....ja som tu nemocnicu odpisala pred siestimi rokmi a nakoniec sa odpisala aj sama.no nic trapnejsie som este nezazila.aj teraz budem rodit v nitre.prezila som prvy krat,prezijem aj teraz.teraz je celkom pekna,poopravovana.dost trapnosti zena zazije po porode. 😒

lenocka84
14. apr 2010

ahojte
uz som docestovala, ku mamine
cesta bola ok, az nato ze cely cas lialo

a vcera mal nas maly prvykrat stikutku

mirka12011
14. apr 2010

neaalko mnam som citala ze mala desiatka neublizi teda raz za cas nie denne a vraj aj deco vinka 😝
dugy zajtra vecer prietoky a piatok gynekolog spomeniem mu opuchy vikendove....

mirka12011
14. apr 2010

lenka v akom meste teraz si?

lenocka84
14. apr 2010

mirka u maminy, pri ziline

elko69
14. apr 2010

ahojte babule tak palenie zahy u mna zacina pekne casto sa prejavovat a uz neviem co mam robit,dnes v noci ma to normalne zobudilo a som myslela ze s adogrckam,tak som si dala polystyrenovy chleba a stala som pri ladnicke apila asi pol litra mileka,potom to trosku preslo tak som si lahla skoro do polosedu a zaspala som ale teda blba noc ked som spala 5 hod aj to je moc asi....jako co budem robit v 9. mesiaci ked uz teraz ma to zabija????

mirka12011
14. apr 2010

a ja ze na vychod ides a to az do porodu si u maminy ci ides este home?

janefonda
14. apr 2010

mirka ja pijem aj alko, hlavne na cierne mavam chut, tretinkovy cierny bazant...mnam...uz sa tesim na svk, hned si dam jedno 😀 a pijem aj par krat za mesiac deci cerveneho. Myslim, ze to nie je take hrozne 😉

Leni tesim sa, ze si dobre dosla 😵 a gratulujem k stikutke, ta moja ju ma takmer stale. Chudatko ked si predstavim, ake to je aj pre mna vycerpavajuce, co musi zazivat ona, ked ju celu nadhadzuje 🙂

mirka12011
14. apr 2010

elko mna budia v noci trpnutie ruk a to teda je hnusne a krce v nohach zaha ma palila vcera dala som si mlieko a tak mi ostalo na zaludku som cakala kedy to pojde von, ale udrzali sme 😀 takze vcera len banan a ranajky isli do zachoda 😅

janefonda
14. apr 2010

elko mne na tu kyselinu zabera jedla soda. mala lyzicka kopcom, zapijem vodou a je to! Nic ine mi nepomahalo. Tiez ma to uz trapi vyse dvoch tyzdnov v kuse kazdy vecer 😖

mirka12011
14. apr 2010

cierne je dobre na mliecko ne?
juj taky capak by som si dala niekedy hoc ja pivo nemusim ale v tehu mi teda chuti 😅

janefonda
14. apr 2010

hej cierne je aj na mliecko 😉 😉 😉 ja zboznujem pivko, netreba mi ho vela, ale tak dobre od smädu....mnam...najlepsie cierne, alebo radler, hlavne aby bolo sladsie 😀

dugyna
14. apr 2010

jane to ako velky mate ten balkon?

a ja som uz pribrala 10kg a to neviem z coho..a kde..

mirka12011
14. apr 2010

no teda od palenia zahy cez pivo kde dojdeme 😀

tadotami
14. apr 2010

ja som mavala palenie teda strasne.az som sa musela vyvracat a bolo dobre.ale teraz si davam talcid-tabletka na cumlanie a mam po probleme 🙂 teraz som ako z nejakej reklamy 😀 😀 😀

janefonda
14. apr 2010

dugy tak nie je to mega balkon , ale na dlzku 4m a na sirku 2m 😉 kocik sa tam zmesti a mozem ho tam aj trosku posuvat 😉

mirka pivo je vdacna tema 🙂

dugyna
14. apr 2010

jane aky odliatok budes mat?

kocky to co tse spominali s tym babami..ze si cpla po bruchu a podobne sak to je otras.. ☹

janefonda
14. apr 2010

dugy to si namazem brucho a prsia vazelinou a potom na to nadlabem sadru, necham vytuhnut a dame dole. Je to velmi pekne, aj kamoska to ma urobene, je to taka mila spomienka 😵 a tesim sa ako tam potom otlacim nozicky malej 😉

dugyna
14. apr 2010

ahojte kocy takjze uz som sa vyspala

leni hej..to ja som pisala este o polnoci a o druhej a zrazu ked som dopisala diplomovku kukam na hodinka aze 5.30 no parda..
takze skor som sa do postele nedostala..ale hlavne ze to uz mam skrku..

jane posli sem slniecko 🙂

a kocky dakujem za pochvalu 🙂

barbyes
14. apr 2010

no už som tu znovu, nejako sa namnožila robotka a nevedala som sa vám venovať ☹

barbyes
14. apr 2010

jane, ty sa to sem kedy chystáš? ja vždy zabudnem...

janefonda
14. apr 2010
tadotami
14. apr 2010

kinder vajicka tak ja odchadzam.uz ide ten moj z roboty 😠 potom pre tamarku do skolky a jaskyna vola 😲 😲 😲

lubka89
14. apr 2010

ahojte baby ... ako sa mate?

janefonda
14. apr 2010

barbyes cestujeme 20. na svk, to ideme k nasim, 21. mam poradnu a potom snad dobehneme do BA, na dve noci a potom spät k nasim, lebo mam skusku a tak 😝 Ked budem vediet presne napisem den kedy sa nam podari dorazit do BA 😉

elko69
14. apr 2010

baby dakujem za rady.no mne minule pomohla aj horcica som si dala na suchy chleba a par kuskov som si odhryzla,pocula som vela receptov na zahu ale teda kazdemu asi nieco ine zabera aj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre