Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
19. apr 2010

prepáč moja, to som prehliadla 🤐 sa hanbím 😕 držím, jasnééé 😀

lulu4
19. apr 2010

barbyes: ale ved som len tak podpichla, ved sa tu toho vela popise, neda sa vsetko registrovat, ked budem vediet uz aj vam pisem kocky 😵

lulu4
19. apr 2010

miri: no az teraz som kuk tvoj album a aj ty si bola nadherna nevesta... a co sa tyka tej celenky pre malu Timku naaadhera, bude ozaj kočica velika 😀 a to si z USA objednavala cez nejaku stranku?

mirka12011
19. apr 2010

lulu dam ti link na stranku pockaj najdem....

barbyes
19. apr 2010

lulu, do poisťovne s novým OP, ale zmena sa berie až odo dňa kedy to budeš mať na OP, nie svadby.

barbyes
19. apr 2010

lulu, ja som to tiež len tak zo srandy napísala, ja viem že sranduješ 🙂
a dugy, potrebuješ potom ešte aj kolky na nový vodičák, tiež nezabudnite

garonka
19. apr 2010

ahojte nesiem vam radostnu novinku

naša Lenka dnes porodila Patrika o 10:04 s mierami 2200g a 44cm 😵 😵 😵 😵
nevedela som sa dočkať kedy da o sebe vedieť tak jej držkam prstíky

mirka12011
19. apr 2010

jejej gratulujeme skoro ale gratulujeme nech je hlavne zdravy....

tadotami
19. apr 2010

jeeeee....a ma to za sebu 😀

lubka89
19. apr 2010

jeeeeeeeeeee lenka gratulujem🙂

mirka12011
19. apr 2010

no lubka kto by to cakal vsetky predbehla 😅 juj ale hlavne nech su OK obaja....

lutsine
19. apr 2010

Blahozelam lenke, nech su obaja v poriadku. 🙂

tadotami
19. apr 2010

baby........tak z tohto porodu mam fakt take divne pocity.prvy krat za cele tehotenstvo ☹ boze ved to tak rychlo leti a za chvilu idem aj ja rodit.dufam ze budem mat rychly porod.tem prvy bol katastrofa 😢 chyta sa ma panika 😅 teraz by som chcela byt tak v tretom mesiaci.

barbyes
19. apr 2010

jeej, super správa, tak už má chlapčeka pri sebe. a ako išla? cisárskym?

barbyes
19. apr 2010

neboj tadotami, určite bude OK, druhé už vraj idú rýchlejšie 🙂 a čo Ti prvý pôrod trval veľmi dlho?

mirka12011
19. apr 2010

barbyes tak maly je najskor v inkubatore aby podrastol a dozreli plucka....ved to to maly spuntik a lenka sa bala, ze bude valibuk 😉

garonka
19. apr 2010

barby ešte neviem ale asi ano no čakam na newsky nove lebo som nedočkava 🙂

tadotami
19. apr 2010

doktor sa na mne ucil.bola som jeho prva rodicka 😀 len dufam ze to bude rychle ☹ prvy mi vyvolavli,prepichovali plod.vodu,chceli ukoncit cisarskym,malej nebolo pocut srdiecko.....do kelu a ta bolest.panikarim 😅

mirka12011
19. apr 2010

omg baby nestraste 😒

tadotami
19. apr 2010

baby ja koncim lbo spanikarim aj vas a to by som nechcela.

barbyes
19. apr 2010

neboj tami, asi si fakt len chytila nejakého neskúseného lekára, teraz to pôjde super. uvidíš, ani nebudeš vedieť ako a budeš mať malého pri sebe. len tomu musíš veriť, lebo si privoláš niečo zlé 🙂

lubka89
19. apr 2010

baby a ktora lenka ?

garonka
19. apr 2010

lubka mala meno Lenočka

lubka89
19. apr 2010

a bola aj tu? a skade je?lebo jednu poznam

lubka89
19. apr 2010

ahhha uz viem... take cervene tricko ma na foto🙂

barbyes
19. apr 2010

pozri stranu 1066 tam sú aj príspevky od nej, písala si tu s nami pravidelne

lubka89
19. apr 2010

uz viem .... a preco tak skoro? viete niekto?

lulu4
19. apr 2010

gari: dakujeme za novinku, tak som na nich myslela, nech je vsetko ok, ako rychlo sa to vie niekedy zvrtnut a to sa tu pred nedavnom fotila s bruskom, esteze si spravila pamiatku aj na brusko 😵 hlavne ze sa malicky narodil zdravy a urcite bude musiet byt este v inkubatore, ak jej budes pisat tak urcite hovorim aj za ostatne kočky ale drzime jej palceky a nech su zdravi obaja....
a ty ako moja? ako sa ma Tobik, rastie, poslucha? ako v noci, kolko ti prespinka? uz chodievate asi aj von na prechadzky ked je tak pekne niektore dni ze?

happy8051
19. apr 2010

gratulujem Lenke... tak skoro sa malinky vypytal na svet? drzim palce, nech je vsetko v poriadku nech su obaja zdravi 🙂

seginiatko
19. apr 2010

No nebola som tu necele dva dni a uz nestiham 🙂 tak si to idem vsetko precitat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre