Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lusa889
19. apr 2010

Ahojte babule 🙂
Gari, pozdavuje lenocku, gratulujem a prajem veeela zdravicka aj jej aj malenu, drzim palceky

ako sa dnes mate:
Mirka gratulujem k materskej ja som dnes konecne dostala papiere zo socialky o pravoplatnosti materskej 😉

kristip
19. apr 2010

tadotami, mame termin v rovnaky den 🙂 , potesilo ma to, zaregistrovala som sa len dnes

dugyna
19. apr 2010

barby ja viem ze bydlisko nemenim na policii..
len som hovorila mimi ze doklady si musi vybavit do 14 dni....to som len uvadzala ze preco sme zistovali dokedy si musim vymenit doklady

lulu nam matrikarka kazal doklady ist menit az v stredu,...kedze svadba bola v so list sobasny nam dali hned..ale ze oni to az v pondelok nahadzuju do systemu a ze v stredu uz bud na policii vidiet ze som vydata
vdaka za pochvlau

mimi21mimi
19. apr 2010

dugyna... kedy si sa vydavala? 🙂

dugyna
19. apr 2010

barby ja uz mam davno nove doklady ale vdaka 😉 to mime som pisala

gari vdaka za info o lenocke gratulujeme jej k syncekovi a nech sa maju dobre hlavne nech je maly zdravy

mirka12011
19. apr 2010

lusa dikes uz len pripravovat vecicky a pratat a vychutnavat si prechadzky juj

dugyna
19. apr 2010

mimi 27.2 🙂

barbyes
19. apr 2010

ja že sa zahrám na múdru a nič z toho ☹ fňuk ☹ nevadí, možno nabudúce 😉

mirka12011
19. apr 2010

juj babule opuchli mi chodidla a trpnu mi ruky to fakt ja len lezat alebo sediet mam 😀

lusa889
19. apr 2010

mirka a co si robila, ze ti opuchli? sak si papala torticku co si nam neposlala 🙂

mirka12011
19. apr 2010

ale ta torticka je sladka ja nemozem slane papat 😉 este ta torticka nedosla sak som ju poslala no ta nasa posta je ale..... 😀
ale mozno preto, ze som dlho stala v banke a dnes vela prechodila po doktoroch juj

garonka
19. apr 2010

miruš ako ti dopadol ten cik cik? som zvedavaaaaaaaa a relaxuj vylož labky ak opuchaju jj? 😝

mirka12011
19. apr 2010

garonka vysledky budu o tt a hned mi skontroluje oblicky ci co 😀 takze tt mam cakat jak koza 😅

garonka
19. apr 2010

lulu Tobi hajal včera v kočíku 8,5 hod od 17:00 do 1:30 rana ale kebyže ho nezobudím tak drichme ďalej 😀
chodíme vonku dosť často ako počasie dovolí ale ak prší tak balkonujeme 😀 na balkone sa vozíme jedna radosť 😀

a babky keď som kukla do vašich albumov ake kočice ste všetky take nadherne nevesty, lulu, dugyna, mirka i jane a ešte neviem koho som nezabudla 😅

dugyna
19. apr 2010

barby nevadi ale aj tak vdaka 😉

mirka ta capicka je super 😉 a co si este objednala?
inak tie navliecky budeme mat podobne 😉

garonka
19. apr 2010

mirka joj to čakanie je na nervy nie?
hlavne, že cik cik maš za sebou 😀
dufam, že relaxuješ, ja pečiem lasagne mňam 😝

lusa889
19. apr 2010

mirka, to bude asi fakt tym dlhym chodim a hlavne stanim 🙂 tak len oddychuj nech si fit 🙂
ja som dneska bola cvicit a od rana ma tak boli moje rameno a lopatka ze neviem jak sa usadit 🙄

dugyna
19. apr 2010

garonaka diky 🙂
a ty nechavas tobika spat v kociku aj cez noc?

miri to tym pocasim bude zmena tlaku atd...a dala si si dnes magnezium? a ten tvaroh co som ti kazala si papala?

lusa889
19. apr 2010

garonka, no to je super taky spachtosko, aspon sa mozes aj ty vyspat 🙂

mirka12011
19. apr 2010

dugy len tu ciapku a celenku krasne su bielucke s bielym kvetom a k celenke mam ruzovu maslicku no teda budeme cajky....
garonka uvidime v utorok ja dufam a verim, ze bude vsetko ok...
o lenke nevies nic nove?

mirka12011
19. apr 2010

omg dugy tvaroh nie nepapala som idem kukucnut ci nieje v chladnicke nejaky alebo v mraznicke 😀
ale magnezko som uz brala....
a gari dikes...

garonka
19. apr 2010

dugy nie nie len my sme prišli z prechadzky a hajal v kočíku a ak by som ho takeho spiaceho prekladala do postieľky bol by nervak tak ja som šla ľahnuť a drahy čakal kym sa Tobi zobudí ale on si raz za dva týždne tak dlho pospi stale ale inač v kočíku nam haja aj 6 hod počas dňa 🙂

garonka
19. apr 2010

lusa no aspoň raz sa vyspím aj ja ale inač maly v noci haja pekne každe 4 hodinky sa budí na papi 😀

vejula
19. apr 2010

jej garonka, moj malý bol dnes v noci 5 hodín hore... Brutal, tak som potiahla nočnu 😝

garonka
19. apr 2010

Mirka lenka mi nepísala ešte ale pošlem jej sms ale zrejme sa zotavuje z pôrodu buď je po sekcii alebo po sponntanom pôrode lebo včera bola otvorena na 3 prsty tak neviem ešte nič

garonka
19. apr 2010

veji aj my na začiatku sme tak ťahali nočnu skratka bol hore a len sme ho hojdali na rukach aby zaspal a on nič ale na druhy deň mi cely deň prespal aky bol unaveny
a kojiš už v pohode?

mirka12011
19. apr 2010

gari tak nech sa drzi...
mne dnes doktor kontroloval krcok a povedal, este sa da 😀 ci ako to bolo neviem co tym myslel 😅

garonka
19. apr 2010

mirka i ja som take odpovede dostavala 😀 a to som sa mala dovtipiť na čom som 😀
to aj v Prešove tak leje?
včera bolo neskutočne nadherne a ja som už Tobimu pokupila body s kratkym rukavom a kukam dnes zimaaa 😀

lusa889
19. apr 2010

gari, pozdravuj lenku, je super ze to malinky takto spinka, je veeeelmii zlatunky 🙂
mirka ja idem na poradnu v stredu tak som zvedava co mi povie, idem posledny krat k svojej na dalsi tyzden uz do porodky, teda aspon dufam ze mi povie ze o tyzden mam ist znova 🙂

veji, ahooj ako sa mate? rastiete?

mirka12011
19. apr 2010

garonka ano vcera krasne vonku bolo a dnes cely den prsi to na nervy normalne....psikovia cely den drichmu, timka pospala teraz je hore asi prisiel hlad na nu 😉 a tobik este spi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre