• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
Jani: ten tvoj ma 76x31 a ten co som ja poslala link ma 75x35... takze velky rozdiel v nich nie je...fakt neviem, ktory je lepsi, inak ten danny sport sa mi tiez paci celkom co tebe, daj mi vediet ked ho obzries na vlastne oci v predajni ako vyzera... budem cakat, napis mi kludne aj IP dobre?
19. apr 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani: skus kuk tento Danny sport ten ma rozmery vanicky 88x35 to sa mi zda byt velmi slusne...http://www.e-kociky.sk/?148,danny-sport-3-line
19. apr 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to aj ja som zvedava a jasne ozvem sa,,,,,velmi sa mi paci ze na sportovu cast sa da nasadit taky predlzujuci diel a mas zase akoby vanicku,,,neviem ako to vysvetlit ale ak si pozerala dany sport tak asi vies o co ide na obrazku je to ukazane v kolekcii 2009
19. apr 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte az teraz s ami podarilo prist na konika,sice na chvilku ale aspon vas pozdravim,takze lenka uz ma malinkeho???no uz ked jej odisla ta zatka uz to asi nedokazali zadrzat,ale hlavne nech su zdravucky obidvaja...sice bol malinky predcasne ale nemal najhorsie miery,moja mamina mala 1600 g ked sa narodila a je tu a v poriadkua to bolo pred 51 rokmi :wink: takze nase zdravotnictvo uz hadam za tu dobu pokrocilo trosku ...kto ste s nou v kontakte pozdravujte ju a ze nech sa drzi a ze gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem... :wink:
19. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, lulu kupila som brio go a objednala som z jedneho obchodu nie cez net a oni mi to poslali z CR.

lulu ake milucke vecicky a aka si bola peknucka nevesticka, taka jemnucka :slight_smile:

baby mne tiez asi odisla zatka pred tyzdnom, ale po tom co som tu citala, moze mat tisic roznych podob u kazdej zeny je to inak, tak som si nie ista ci to bola ona, ale na porod sa zatial necitim :sweat_smile:
19. apr 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska a to si co citila ked ti ta zatka odisla,,,,
19. apr 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska: pokial ti odisla zatka a necitis bolesti ani nic je dobre, lebo Lenka zevraj zacala krvacat take kusky akoby zrazeniny alebo tak nejak to opisovala... takze tam uz asi nemali moc na vyber... ale viem si predstavit ze by si uz mala malicku pri sebe radsej lebo to ozaj tie posledne tyzdne musi byt riadna zataz na telo, ved ja uz mam teraz niekedy dost ked idem po schodoch :grinning:
a dakujem za pochvalu vybavicky a svadobnej foto :dizzy_face:
19. apr 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani stala som v kuchyni len v pyzame a citila som, ze zo mna nieco vytieklo a mam to na stehne /prepacte za humusacky opis, ale neviem slusnejsie :slight_smile: / a nebolo toho vela, len take zlte-ako soplik /prepacte-fuj/ a dva krat, mohol to byt aj vytok, ale aj zatka a potom uz nic, ale ziadne krce ai bolesti nic.

baby mne uz sibe ako sa sledujem niekde ma pichne a ja hned, ze uz zacinaju kontrakcie a idem rodit :grinning: a potom idem na wc a ulavi sa mi, alebo sa prevraciam v noci a vtedy ma tiez riadne brucho picha....este par dni a budem zrela do bohunic :sweat_smile:
19. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska: tak ja si neviem predstavit co budem ja robit v tvojom tyzdni tehotenstva, podla mna to dobre znasas podla opisov, ved sme tu vsetky prvorodicky a ozaj nevies ako to pride a co mas cakat, ja budem vtedy urcite nervozna ako besny pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska dakujem za tvoj opis, ja som sa tak na drzovku opytala ale tak bola som zvedava,
no inak to musi byt take teraz napatie v tebe ked to uz mas za par,
19. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to je to ze nevieme co nas caka, mozes nastudovat milion knih o porode, pozriet x videi ale stale je to nic oproti skusenostiam vlastnym,,,no ja uz terez niekedy ked si na to spomeniem mi motyle prejdu od nervozity bruchom,,,ale tak co uz narobime
19. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave, ze netusim kedy to pride a normalne sa mi o tom sniva,ale tak mam to za par, aj ked som za tyzden pribrala tri kila tak som skoro odpadla, ze z coho, jem rovnako, a to som myslela, ze uz nepriberem, skoro ma odviezli :astonished:
19. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko si pribrala za cele tehu,,,,,ja nemozem vela pribrat aj tak som bola pevnejsia
19. apr 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a to som sa hrozne tesila na porod, fakt, ale kazdym dnom ma nadsenie opustalo a uz ma opustilo nacisto :confused:

len sa ukludnujem, ze porodit musime kazda raz....jani este mas motyle v brusku to je super, pockaj za dva mesiace, to uz motyle nebudu, ale tazky kamen... :sweat_smile:
19. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak ako vravis, len ja sa nemozem stresovat moc lebo mne hned tlak vyleti hore, ja ked mam strach nervy tak uz to aj ide, uz som aj teraz pocas tehu bola tyzden v nemocke, lebo som sa nahnevala a potom som isla na poradnu a tam ma poslala si polezat a ved som jej vravela ze som bola nehnevana no nepreslo to,,,,,
takze ked by som sa uz teraz nervacila tak tam lezim stale
19. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj jani, tak sa vy.er na vsetko a maj na haku kazdeho, lebo toto ti za to nestoji, bud v klude, lebo tlak neni sranda....
ja ked sa aj rozculim, tak si hned poviem kaslem na vsetko, aj ked ma mm vcera nahneval aj som si poplakala, ale potom som si povedala, nestoji mi nic za tie nervy :slight_smile:
19. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej no ved to sa ale niekedy lahko povie, len tazsie to je uskutocnit,,,
ale presne ako vravis aj ty ze nestoji to za to, tak aj ked si spmeniem na porod tak snazim sa s chladnou hlavou a mm ide ku porodu takze bude pre mna to ako opora, len ked ma to chyti skor tak to mu nepoviem az ked sa narodi maly, lebo on robi v inom meste aby sa nezahlusil niekde na ceste ked by sa za mnou ponahlal
19. apr 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska si si zmenila foto,,,jej ake mas pekne brusko uz, ale nemas ho vobec velke take normalne
19. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si si to premyslela...

zmenila som foto, ktore bolo lepsie podla vas??? :slight_smile:
19. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru tak som si to premyslela,,,,,,ved co povies ked by mal pod takym stresom soferovat 60 km ........
19. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla mna tato foto je dobra ,,,,,,,nechaj si tuto bruskovu
19. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas uz musim ist odchadzame od nasich, ja si s Vami nikdy poriadne nepopisem, aspon Vas citam z mobilu,tak viem vsetko za horuca,,,jani presne netreba plasit, radsej nech dorazi zivy, zdravy, este Ti bude oporou cely zivot :wink:

tak zatial ahooj, dufam, ze este tento tyzden pridem a neporodim :sweat_smile:
19. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem to je z tohto tyzdna to mega brusendo.
19. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska tak ahoj a drzim palceky ze este aspon raz prides popisat a potom sup nech uz mas svoju dcerku pri sebe,,,,
a keby nahodou sa vypytala skor tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne ,,ahoj
19. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla mna to mega bruseno nie je, fakt mas normalne brusko este si ho uzi pokial ho mas,,,
19. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skoncil panelacik a ide sa hajat tak dobru nocku babule.. :slight_smile:
19. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, ako sa dnes mate? :slight_smile:
Neviete niekto co je s Janefonda, dlho sa tu neukazala.
20. apr 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

lusa cau...neboj som este cela, len sme s mm cestovali na svk a az od vcera vecera sme u nasich a konecne mam zasa net :wink:
Ako sa citis?Ja mam zajtra poslednu poradnu u mojej dokiny a potom uz len nemocka :sweat_smile:
20. apr 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby.... tak som zacala vyberat kociky z tej stranky e-kociky.sk ako ste tu vcera pisali, pretoze ja by som sa tiez chcela zmestit do tych 350 euro.
Ale ak nevyberieme tam, tak cestujeme do Ciech, tam mame jeden peknucky vyhliadnuty. :slight_smile:
20. apr 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jane ahoj :slight_smile:
uplne mi vypadlo, ze cestujete na SVK, nejak zabudam :sweat_smile:
mam sa oki, aj ked ma mala posledne noci dost kope, co je u nas nezvyk, ale inak oki, Tiez mam zajtra poslednu poradnu u mojej doki, potom uz len objednat v porodke a dufam ze sa tam pochodime aspon niekolko krat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ty ako? poslickovia stale rovnako aktivny?
20. apr 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok