Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
21. apr 2010

jane , k tomu fusaku to si dobre kupila, niekedy znackove obchody maju velmi dobre ceny by som povedala ze lepsie ako v niektorych ,, normalnych,, obchodoch,

janefonda
21. apr 2010

jjana, no ved. Som povedala mm, ze kupme ho teraz, lebo ked nam ho bude treba, uz bude zasa sezona a minieme ovela viac peniazkov. A ta cena podla mna fajn, ked som porovnavala na nete ceny fusakov, tak to su tam niekedy ine palky 😨

jjana17
21. apr 2010

no ved to aj ja som pozerala zimny overal minule ved teraz to kupis fakt za par eciek a pojde sezona tak to bude stat raz tolko

barbyes
21. apr 2010

jane, mne už tiež začala tá záha, pred tým len sem tam ma pálila a teraz už každý večer a niekedy aj počas dňa 😒 niekto tu písal, že pomáha sóda bikarbona tak ja si dávam tú a fakt mi to pomôže, cca do 10 min sa mi uľaví. neviete inak či môžem tú bikarbonu neobmedzene alebo ako? lebo keď ma začne páliť častejšie a zakždým si šupnem jednu ližičku či to neuškodí....

lusa889
21. apr 2010

jeeej ja som nad fusakom este nedumala, som myslela ze je to skoro, ale asi ani nie

janefonda
21. apr 2010

barbyes to som pisala ja, mne zabera len soda bikarbona a v lekarni mi ju tiez doporucila zienka... Ja si musim dat niekedy aj tri krat za den. Nemyslim si, ze by to bol problem. Aj teraz si uz musim dat, uz to onevydrzim ☹

lusa889
21. apr 2010

jane a kde si kupovala? v AT?

jjana17
21. apr 2010

barbyes, ja na zahu si davam lyžičku az dve ovsennych vlociek, a prejde to tiez rychlo , ja sodu moc ee ale toto mi zabera

barbyes
21. apr 2010

my už máme 🙂 od Vladkovho kamaráta sme kupovali postieľku a vaničku a pribalili nám k tomu fusačik do kočíka na leto aj na zimu takže super 🙂

jjana17
21. apr 2010

no ta kyselina je hnusoba, strasne neprijemne, hlavne vecer ked zaspavam,,,juj to hned mam ponalade,

lusa ja som tiez nepozerala fusaky, ale asi sa po nich popozeram, lebo teraz su fakt v dobrych cenach po obchodoch a aj na nete

barbyes
21. apr 2010

ja ju tiež nemusím, prvý moment- idem vracať, ale keď už poriadne zapijem tak OK a potom tá úľava 😵 vyskúšam aj tie vločky, uvidím

jjana17
21. apr 2010

barbyes tak to si mala dobry bonus k nakupu 🙂 🙂 🙂

barbyes
21. apr 2010

to hej, potešilo 🙂 im bol zbytočný lebo muž kúpil letný a zimný presne opačne, im sa malinká narodila v zime, čiže potrebovala zimný malý a letný veľký a on to kúpil presne naopak. Oni majú teraz ročnú dcérku.

janefonda
21. apr 2010

lusa fusak som kupovala v AT 😉

Mne tie vlocky vobec nezabrali, iba ta soda...

elko69
21. apr 2010

mirka12011 dakujem ,no veru este 2 tyzdne a 3 dni lebo si berem este predtym 2 dni dovolenku takze posledny den co pojdem do prace bude 7. maja...

dugyna ja sa teraz cez vikend chystam poprat veci a veru neviem kto mi ich pozehli...hehe mozno aj mamina helfne ak sa jej bude dat lebo tiez uz to dlho neustojim..a inak malinky sa uz plne dva dni hlasi cely den,az ma ide rozkopat,tak som aj rada ze sa zase ozyva a ze je to ok...

tadotami
21. apr 2010

baby ja myslela taky nejaky ako je znacka emitex.taky do autosedacky.inak jedli ste uz niekedy jahodovu activiu s hydin.parkami a kecupom?odporucam.ja prave dojedla 🙂

lusa889
21. apr 2010

elko to poznam, posledny tyzden mame diskoteku cely den a potom od polonoci znova 😠 sraaasna sranda, som nevystapa uz skoro tyzden

dugyna
21. apr 2010

kocky super gratulujem k vysldekom..a v poradiam 🙂

lusa889
21. apr 2010

baby neviete nahodou co znamena ph v moci? teraz som si spomenula , ze to vravela sestricka doki ked mi merala tlak a teraz pozeram do knizky a tam nic nemam

jjana17
21. apr 2010

tadotami, no tak to celkom zaujimave chute mas, to mas ako na obed,,,,pestra strava,,,, 🙂

lusa889
21. apr 2010

dugy dakujem, nevies nieco o tom ph?

mirka12011
21. apr 2010

ja som prisla z mesta a teda unavena som ako kon presla som kilometre, nohy zacinaju puchnut teda uz ked som obuvala botasky uz boli opuchnute 😒 lonova kost boli uz chodim ako kacicka 😀

dugyna
21. apr 2010

elko ja nema zehliacu dosku na statie ale na sedeni ona sa rozlozi na nozicky na stole..ale prioste mi to zacina vadit zehlit po sediacky..a zo stati by mi to asi tiez vadilo..dlhe stati nic moc pre ma teraz..

lusa889
21. apr 2010

mirka vitaj v kacocom klube 😉 😀

dugyna
21. apr 2010

lusa akom ph? ci to malo byt RH?

barbyes
21. apr 2010

moja malinká je tiež niekedy až moc aktívna až mám pocit, že sa rozhodla prekopať von. už jej tam je chuderke tesno, no ale čo už, bude musieť ešte chvíľku vydržať 🙂

mirka12011
21. apr 2010

lusa no poviem ti ze to boli riadne pri chodzi hih aj teba?

dugyna
21. apr 2010

ak hovorite ze kacaci klub vcera vecer sme isli s mm vencit a ako som isla v brane uz unaven apo celom dni..mala som pocit ze idem ako kociaaca akurat som mu to isla povedata a on ma predbehol 😀

mirka12011
21. apr 2010

ach uz aj kacicky sme 😀
hrosice, tucniaky 😅

tadotami
21. apr 2010

jjana no to bol moj obed 🙂 inak baby uz asi tretiu noc som sa zobudila na ohromne krce v nohach.cim to je?nikdy som to nemala.riadna bolest.a asi tri tyzdne sa mi kovbojky snivaju.kazdu noc totalna blbost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre