Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
21. apr 2010

ako som ti uz napisala do IP utekaj hend na pohovotost..a asi ti predpisu lieky..

miska ahoj..a ty nechdois do poradne uz kazdy tyzden do nemocky...? to ze sa otvaras askracuje sa ti krcok..to len naznacuje ze
pomaly konci tehu a blizi sa porod
vejula asi by ma piclo keby niekde najdem svoju foto a niekto pod nou pise...otras..to by mali adminky osetrtit..

miska1981
21. apr 2010

dugy teraz som bola po mesiaci, ale idem uz o tyzden na dalsiu, zajtra mam pasy...inak ako sa mas?
co robis cely den? nenudis sa? ja uz poriadne nic 😉

na kolko musim byt otvorena ked to bude vyzerat na porod?

zuzu1111
21. apr 2010

dugyna dakujem....ja beriem duphaston 2x1 - tak si dam dnes vecer vyssiu davku (som citala nejake diskusie - tak väcsinou babam predpisali duphaston a ascorutin).
bola som teraz na WC-ku, vyzera byt vsetko v poriadku - zatial nic, intimka cista, aj toaletak.....ale volala som pre istotu do nemocnice, hovorila som s nejakou mladou doktorkou z gynek.-porod. oddelenia, tak mi vravela, ze ked to bolo len take jednorazove, tak staci, ze to zajtra spomeniem svojej doktorke a ona sa na to pozrie. Ale keby sa to objavilo znova, tak mam prist k nim, hocikedy, aj v noci....

snazilkant
21. apr 2010

zuzu 1111
tak snad to bude vsetko ok a babo nech sa ma fajn

zuzu1111
21. apr 2010

dakujem, dakujem....musime verit....ale ten strach je hrozny....som normalne revala 😖

miska1981
21. apr 2010

zas musim ist, mm ma taha domov, dugy ahooj dufam, ze na teba nabuduce budem mat viac stastia 😉

jane ty napis ako si dnes dopadla.......................do detailov

ciao 🙂

janinna11
21. apr 2010

Ahojte kocky, tehulky, aj cerstve maminy. Dlho som tu nebola, uz som prestahovana na SK, tak sme vsetci happy, dufam, ze sa vam dari. Este chcem popriat Vejulke, k nadhernemu Drobcekovi, ako sa citis?? 🙂

dugyna
21. apr 2010

kocky vam som uz povedala ze sestricka maria-herecka je tehotna v 3-4 mesiaci 😉 som to vedela este predtym nez to pustili do placu v panelaku a este by mala byt tehotna aj ta co hra jancovu manzelku 😉

dugyna
21. apr 2010

miska 😉 dnes som sa bola poobede vyvetrat s jednou kocoku kamoskou z konika 😉

no ono je to otazke..t 😉 raz moze byt na 1 prst a 1cm...a za hodinu mozes byt na porodnej sale...alebo tak mozes vydrzat aj 2 tyzdne a este aj prenasat....
takze ono je to tazko takto ti povedat ale na tvojom mieste by som si zbalila vsetko potrebne a manzela dala do pohotovostneho rez 😉 imu

dugyna
21. apr 2010

zuzu to kde si taku blbost citala prosim ze si mas dat vyssiu davku dufastonu?????
a ten dufaston si uzivala este pred dnesnym krvacanim?:
ak ano tak tym dupolom si mala byt uz davno u lekara a vysetrena...
ano ak to prestalo moze ti ta dr povedat ze to pocka do rana...ale ty sa budes teraz kontrolovat celu noc do rana????
radsej ist 100krat a aby tam nic nebolo ako neist a nieco sa stane..
a urcite si nedavaj svojvolne vyssiu davku dufastonu..to by som teda srdecne rada pozdravila tu dotycnu co to napisala na fore...to nie su lentilky ale lieky...!!!!!

miska aj ja dufam ze nabuduce viac pokecame 😉

dugyna
21. apr 2010

kocky dnes tu nikto nie ste...inak akurat kukam ze na konovi mi uz ukazuje 30tt fuha...

jjana17
22. apr 2010

Dobre ranko, asi som tu dnes prva,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂

mimi21mimi
22. apr 2010

Bre ranko Janka 🙂

jjana17
22. apr 2010

aj tebe dobre ranko mimi,,,,,

mimi21mimi
22. apr 2010

Aj ty nemozes spavat, ci uz zaberas v praci? 🙂

jjana17
22. apr 2010

no sme u svokrovcov, mm isiel nieco robit s autom, cize som o pol siedmej vstavala s nim,,,,,ja som doma cele tehu,

mimi21mimi
22. apr 2010

Ja som tiez oficialne na PNke... len cez poobednajsie vychadzky chodim dvakrat v tyzdni na treningy - teraz uz len robit dozor 😀 tazko by som zvladla nieco viac.

jjana17
22. apr 2010

a to kam chodis davat pozor si bola nejaka trenerka alebo ucitelka?

mimi21mimi
22. apr 2010

trenerka - vediem tanecny klub, kde mame roztlieskavacky.... teda momentalne vykrikujem zo stolicky uz len 😀

jjana17
22. apr 2010

jej no pekne tak aspon zakricat si chodis,,,,takze ked sa drobec narodi bude roztlieskavacka

zabka4
22. apr 2010

no cavte baby,pochvalte sa ako sa vam dari:D

jjana17
22. apr 2010

ahoj som tu asi len ja, my sa nepozname, teda nepamatam si na teba ked som sem zacala chodit, pozeram ze ty uz mas krasnu dcerku,,,,ako sa vam dari s drobcekom?

tadotami
22. apr 2010

ahojte dievcata 😀 u nas slnecno 😎

mimi21mimi
22. apr 2010

Ja sem len tak na skok pridem vzdy..... sa snazim presit gombiky na rifliach na traky.... manzelovi sa take rifle hrozne pacia, tak apson po byte ich budem nosit, ked uz mi ich pozicali. 😒

jjana17
22. apr 2010

ahoj tami, no aj u nas je slnecno krasne a mna tak hlava boli ze hroza,,,,,,,ani von sa mi nechce

mimi tie nohavice na traky su pekne a hlavne prakticke ale skor na zimu,,,,,,,

tadotami
22. apr 2010

jjana mna este len bude 🙂 doma si rozkazali lekvarove buchty takze moja premiera.tri dni som uz nervozna sama zo seba takze ked ma buchty vytocia tak poletia.inak nala som ten fusacik dnes tu na bazare a je tam super pofoteny takze to dnes asi skusim urobit.

jjana17
22. apr 2010

no takze nech radsej ta tie buchty nevytocia, nech maju domaci co papkat,,,,
ano? a kde si ho nasla v akej rubrike kuk na to

jjana17
22. apr 2010

tami pozerala som to, ty si chcela ale letnu pravda, dobre to tam je pofotene a ak vies sit , myslim ze by to nemal byt pre teba potom problem
z akeho materialu to budes sit

tadotami
22. apr 2010

tak to este neviem asi z niecoho co domacnost da.ja asi zacnem podnikat.tie deti to je taky super biznis.

jjana17
22. apr 2010

prave rozmyslam z akeho materialu by to bolo dobre usit,,,,,
no to mas pravdu ako oblecenie pre deti je strasne dobry biznis, ako je to az nepochopitelne ked sa pozriem na tie ceny po obchodoch, ako este ze mam vecicky po synovcovi,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre