Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
20. aug 2009

ale keďže budeme mať pipíka tak ako matku ma možno upokojuje že nebude "až tak" trpieť počas tehu lebo nebude tehu 😀

zazalienka
20. aug 2009

aaale tak nechajme aj im nejake bolesti.. ved maju teplotu 37,2 a uz umieraju...

miroslava89
20. aug 2009

uz uz uz som tu🙂

zazalienka
20. aug 2009

ja zasa musim prec.. tak pekny dnik.. ahooojte

miroslava89
20. aug 2009

a ostala som tu sama? 😕

garicka
20. aug 2009

mirka
zasa som tu 🙂

miroslava89
20. aug 2009

garicka cele dni na koniku?🙂len tavecsinou nechavame samu 😔
ako sa inac mas?🙂

garicka
20. aug 2009

hej bechávate tak musím zajst aj na iné fora, ale teraz už budem častejšie lebo idem písať diplomovku a aj škola začne, tak budem pri PC 😉

ako si včera dopadla? poriešila si niečo?

mňa od včera večera pichá v pravej časti podbruška ako keby mi tam pichali s ihlou, ale dúfam že to nie je nič vážne, zajtra mám poradňu tak nechcem behať teraz po lekároch. nie je to furt len tak občas 😨 . idem vyprážať kuracie mäsko lebo mám na neho takú chuť.... aj keď včera som sa ešte zadúšala že dnes budú špagety 😀

miroslava89
20. aug 2009

vcera som dopadla tak o nicom - praca ziadna a to som skusala 5miest☹.. presov,kosice, michalovce,humenne a trebisov..
na vysoku skolu sa mi velmi ist nechce.. takze mi ostava len ta moznost ist na nejaky uctovnicky kurz a makat..

pises diplomovku?este studujes?..

a drzim palce zajtra na poradnu urcite je vsetko v poriadku🙂

miroslava89
20. aug 2009

asi som tu sama ze?.. akurat ze pomedzi to ze zavislarcim na koniku tak sa venujem aj neterke..

garicka
20. aug 2009

ahojte 😉

sa mi páči jak sa tu naháňame 😀 . budem tu tak do ôsmej 🙂

miroslava89
20. aug 2009

ja som tu tak skoro cely den.. neterku bavi cele popoludnie pisanie a kreslenie tak ju len sledujem a beham to internete

garicka
20. aug 2009

ahoj

ja som teraz dojedla šošovicovú s mrkvou a mliekom, mňami 🙂

miroslava89
20. aug 2009

mnam dala by som si aj ja🙂

my mame dneska mesiac od svadby ja som zabudla drahy pravdepodobne zabudol- este stastie ze je daleko 😅

garicka
20. aug 2009

tak ty si doma len s neterkou? to už je mesiac? ako rýchlo to beží... 😉

miroslava89
20. aug 2009

s neterkou a mojou svokrou- ale tak svokra cely den zavara takze ani nevnimam ze je doma 😅

ja keby som nepozrela nas stranku mojasvadba tak ani netusim ze to uz je tolko uplne neregistrujem ze ten cas tak rychlo leti..

garicka
20. aug 2009

mirka
mne tak narástlo bruško, už som sa dnes takmer ani nevedela obuť 😅 . zajtra poradňa tak uvidím čo bude lebo dnes poobede ma tak hodinku každých 5 minút pichalo vpravo v podbrušku.... dúfam že to nebude nič vážne....

zazalienka
20. aug 2009

aj ja som tuuu.... ahojte..
aha, kuk co som nasla:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6168842

ja som sa normalne zamilovala do toho...
mirka idem kuknut na mojasvadba..

garicka
20. aug 2009

čauky zazi
konečne máme na seba šťastie 😀 😉

garicka
20. aug 2009

zazi je to perfektné.... ale trošičku drahé.... 🙂

zazalienka
20. aug 2009

cauko.. kukni na ten link.. co povies?
som si myslela Mirka ze tam mas fotecky.. skodaaaaa

miroslava89
20. aug 2009

gari v takom tyzdni ti zacne rast brusko poriadne rychlo🙂 a uvidis na poradni bude vsetko ok..

ja sa neviem dockat fotiek zo svadby.. v polovicke septembra ich budeme konecne mat- zaroven to bude aj spomienky na dni tehu 😔

zazalienka
20. aug 2009

no ved.. ten overal bol v drazbe, skoncil na 16,50 len mi to utieklo.. som sa hnevala.. lebo je fakt nadherny, taky mackovy..

garicka
20. aug 2009

mirka
tak potom daj vedieť keď budeš mať fotečky na nete, neboj onedlho zasa buete za PC sedieť dvaja 😉

zazi
mi to pripomenulo že medveď mišo 😀

garicka
20. aug 2009

viete nad čím špekulujem? že by som sa tak o 2 mesiaca šla pofotiť aj s budúcim tatom do ateliéru, aby sme mali niekoľko fotiek na pamiatku keď som bola tehu, keďže zo svadby máme len málinko takých "ateliérových" lebo nejako sa to nám vtedy nem podarilo ukončiť úspešne 😖 .

zazalienka
20. aug 2009

tak som sa chystala v blave ze nieco kupim, ale odolala som.. aj tak mali vacsinou este letne veci pre babo, asi by mu bolo v tom zima 😀 vcera som si kupila este jedny tehu rifle, lebo uz nic neobleciem..
manzo mi prave dovaril 5 litrovy hrniec ostrokyslej polievky, dopapala som francuzske zemiaky a teraz odpocivam co to da.. a priberam🙂 zajtra ideme na grilovacku, tak som este nakladala masko do pacu.. a hadaj kam.. k tete a strykovi Veronikinej mamy.. oni nas beru ako rodinu.. ju nie.. ona ich zavrhla, ze su jej nie hodni.. tak prespime na chate, oni maju chatu vedla panickinej zahrady, tak dufam ze dorazi hvezda trhat zelinu a trafi ju tam slak..

garicka
20. aug 2009

vidíš však ty si bola na nákupoch včera.... 😵 ja by som tiež ešte chcela kúpiť jedny buď rifle alebo nohavice na chladnejšie dni...

no teda, to je správa 😵 . ona je hlúpa ak sa takto správa, si neuvedomuje že tým škodí najviac veronike a sebe? vy sa dobre zabavte a papaj čo ti bude chutnať 😉 . to by som si ju teda pozrela ako tam bude zazerať, ak tam dorazí 😀 . inak boli ste aj na sociálke?

ja som dnes vyrazil z domu na pozemok a idem tam taký dlhý kopec stúpací a keď som konečne vyliezla tak som si povedala a dosť! bola som zadychčaná a bála som sa či som sa moc nenamáhala a neublížila mimi, a tak by som chcela loziť.... aj na skalu čo je v jasove som sa chcela vyštverať ale sa bojím aby som náhodou nepotrhala stehy po serkláži. a tak som si tma chcela urobiť fotku s bruškom ☹

zazalienka
20. aug 2009

moja, neloz po skalách, to si nechaj o rok.. nepomôže Ti keď si ublížiš.. inak ja som bola včera v Trnave vo 4mama, dostali tovar.. v Blave som pozerala tehu rifle, otrasne a chceli za ne 80 €.. tieto ma stali 40 € a su super.. vypasovane, elasticke a predĺžené..

no teším sa na zajtra, chatka s krbom, ohnisko, veľa jedla, nealko pivko.. ona mi môže akurát vyskočiť na chrbát.. už sme sa tam raz stretli, pozdravila som ju zďaleka.. potom môjmu manželovi písala, že to bolo trápne že sme prišli.. ale že mohol zavolať, že by sa namaľovala.. tak jej odpovedal, že toľko farby doma nemá, aby bola krajšia od zeliny.. no kovbojka.. ale bolo príjemné mať vyložené nohy a kukať jak ona nervačí v mrkve... lebo musí.. lebo chcela nasilu zahradu, tak jej ju manžel nechal..

garicka
20. aug 2009

zazi
tak to je teda "prípad" 😀 až mám chuť povedať že je to hlúpa ženská (sorrky). ale manžo jej dobre odpovedal s tou farbou 😀 .

idem si kuknúť na markíze thriller - o tehulke ktorej ukradli bábo po pôrode ☹ tak som zvedavá akými zbraňami oň bude bojovať. PC tam neberiem bo ma mnž vyženie od telky 😅

zazalienka
20. aug 2009

je to krava.. aj ja idem kukať ten film, lebo chcem trošku štrikovať svetrík..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre