Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
23. apr 2010

tadotami to je chlap ber ho s rezervou...chlapom chyba par koliesok v hlave 😉

tadotami
23. apr 2010

mirka........jemu ale vsetky tusim.ma 40 ale rozum nikde.aj sa hovori ze v 40 ho bud dostanes alebo stratis aj to malo co mas.

vejula
23. apr 2010

jaaj todami to su chlapi mna vie ten môj taaak vytočiť...Tak napr dnes... Po takom doobedí, že som skoro skolabovala, bo sa malý zobudil ako som ho začala prebalovať tak sa mi chlpáč pod nohami dogrcal, potom sa mi malý pokakal ked som ho mala rozbaleného, no proste fofry a mm prišiel y práce a prvé čo mi povedal, že : zhasínaj prosím ťa v kupelni, lebo vieš aký sme mali nedoplatok 😠 No nezaškrť ho .

tadotami
23. apr 2010

vejula.....mna ked total nase..aj ho poslem.mysli si ze to vsetko hormony.take velke 😝

tadotami
23. apr 2010

alebo ze:tam je pavucina.ved ked ju vidis tak ju daj dole.ze jemu nevadi ze len dokedy tam bude.no tebe nevadi a mne je ukradnuta.

lenocka84
23. apr 2010

jani tak dr. povedala ze mi tam nieco dala, ale neviem co ani kolko

veji kupanie zatial nema rad, ale zase sa prisal, teraz 3x, potiahol, a dokoncili sme flaskou
paradny bol

tadotami
23. apr 2010

lenka je to macher 🙂 uz to bude len lepsie.

garonka
23. apr 2010

ahojteeeeeeee čo tu noveho ? nejake new babätka? 🙂

tadotami
23. apr 2010

ahoj garonka.......babinka maju este cas 🙂

garonka
23. apr 2010

tadotami ale nie nie neodkladať 😀 ale ty maš more času tak nech si v brušku ešte plava 😉

garonka
23. apr 2010

jejda a vy čakate Tadeaška? to je moje vysnívane meno ale mm s nim nesuhlasil tak sme dali Tobias ale poniektorí ľudia si myslia, že sa vola Tobiaš 🙂

tadotami
23. apr 2010

tak to mas pravdu 🙂

garonka
23. apr 2010

a paradny to je pocit ak babo je v brušku môj mm každý večer načuval ako maly žblnkoce no užas pocit

leveretka
23. apr 2010

Leni, tak to sú super pokroky za deň 😉 malý je naozaj šikovníček, je to úplne super, len tak ďalej 😀

garonka, ešte aspoň také 4t by sme to tu mohli potiahnuť bez pôrodu 😉

leveretka
23. apr 2010

garonka, to som teda myslela na júnovky tie 4t som si pomýlila tému 😀

garonka
23. apr 2010

leveretka v pohodeeeee i mne sa to stavalo a sranda 😀

vejula
23. apr 2010

jaj kočkz tak som chvilku musela zdrhnuť malý plakal chudatenko asi bruško bolká lebo sa stále tak pučí až je červený 😔

garonka
23. apr 2010

veji čaf a my zas hajame v kočíku

vejula
23. apr 2010

jeej tak mate taku prechádzku po byte??? 😀 😀 my ho v nasšom jednoizbaku ani nerozložime 😅 a ako malý bolieva ho tiež bruško???

garonka
23. apr 2010

veji no my mame 3izbak tak sa da ale haja v obyvačke pri otvorenom balkone 🙂
zatim bolesti bruška neboli len raz ako som vypila jablkovy džus neriedeny to vtedy som myslela, že skolabujem ako maleho skrucalo ale inač nie pohoda klop klop
skus dať malemu kvapky sab simplex ja občas ak niečo pomiešam dam pred kojenim malemu kvapky a dobre mu je

vejula
23. apr 2010

uhm, no mm už išiel do lekárni kupiť espumisanL pre dojčatá tak uvidíme či yaberu a ked nie ak skusim ten sab simplex. Tak vravíš že vy pohodka no tak to je supiš... Mne je maleho tak luto ked vidím ako sa chudatenko pučí a ako ho to boli ked mu chytím bruško, hned by som všetku tu bolesť zobrala na seba nech mu je dobre, ta bezmocnosť je najhoršia ked nevieš ako pomôcť ...

elko69
23. apr 2010

lutsine no nas maly mal v 2O tt 480 g a v 30 tt uz 1833 g ale to mi povedal doktor ze je vacsi zase takze neviem kolko cca by mohlo mat vase babo teraz...

elko69
23. apr 2010

veji jaky je krasnucky,malinky jak tam spinkal,asi bol po papani ked tam bola ta plienka,ze?

baby chcem sa spytat ked tie latkove plienky co budete mat ked bude grckat uz nieje treba vyvarat ako volakedy,nie?staci ich iba oprat v detskom prasku,nie?

elko69
23. apr 2010

camilla_1 ja som to mala tak isto ked som videla sladke ma skor naplo ako ma to potesilo,ale teraz??by som zjedla aj skrinu keby bola z cokolady 🙂

vejula
23. apr 2010

vdaka elko 😵 jj spm ho mala na odgrcnutie.
inak akosi je tu pusto 😒

elko69
23. apr 2010

veji a aky je??je dobrucky??dobre papa??a ako spinkáva?? no je tu pusto a to asi tym ze je piatok vecer??ja teda osobne uz nehrozi niekam vyrazit ale za chvilu asi padem do postele a zaspim jak babo..hihi tak dobru nocku idem teda ja na kute... 🙂

dugyna
23. apr 2010

caute kocky co mate nove?

dugyna
23. apr 2010

tadomita niekde uvadzaju ze predcany je pred 36tt aniekde ze pred 38tt..literatury su rozne...ale tam sa rata este aj vaha bbattka

dugyna
23. apr 2010

kocky dneska ste boli sikovnice prali zehlili no teda...

leni drzim palceky

dugyna
23. apr 2010

vejula maly je krasny 😉 slniecko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre