Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
25. apr 2010

ahááá, no tak bud to prešlo alebo sa to v noci rozbehlo, ja som tiež večer išla spať s kontrakciami po 10 minutacha a o 5 rano som už bola v nemocke 😉

elko69
25. apr 2010

veji hehe no neviem ale ber to radsej ako lichotku...ja si myslim ze nasim mm to vyhovuje ked mame prsicka teraz take vacsie :D

no veru bohvie co je s Lubku,dnes tu uz nebola vobec tak mozno je v porodke a uz ma aj babo,no uvidime pockame par dni a ona s aozve urcite...

elko69
25. apr 2010

babule este odbehnem do tesca a potom uz hadam domeno pod sprchu a do postele s notebookom,tak papa zatial este vas opustim na par hodin...papa

vejula
25. apr 2010

jj elko radšej to tak budem brať 😀

držím prsty lubke ak sa ešte trápi, ale zrejme už bude mať maličkého na svete, joj ako jej závidim tie prvé chvíle, ja by som ich zažívala stále dookola 😵 😉 😀

dugyna
25. apr 2010

vefi tak skus mozno je to jej 😉

mirka12011
25. apr 2010

caute som spat tak lubka sa neozvala este vzdy?
ja hlasim opuchy noh, ruky este strpnute od noci dala som si rano magnezko ze mi odtrpnu no akosi nic.... a nozky jajajaj ltt som ich do topanok dala ked som sla z navstavy 😀

vefi89
25. apr 2010

napísala som správu, no dúfajme, že to bolo Lubkine číslo. kedy sa to Lubka vydávala??mohla by som sa odraziť podľa dátumu, lebo ja som jej posielal mms šiat

dugyna
25. apr 2010

vefi netusim...

vefi89
25. apr 2010

hmmmmm, tak to nebola ona 😅 ale kukala som na mojasvadba, tam mala meno aj priezvisko, dokonca aj mužove a keď som to hodila do telefonneho zoznamu, tak nič nenašlo, asi sú utajený 🙄 tak ostáva asi len čakať 😨

vefi89
25. apr 2010

elko, mňa už teraz mm buzeruje a komanduje´, že sa mi zmenšujú 😀 😀 😀 a nie že by bol rád, lebo pred tehu som nemala vôbec nič 😀 😀 😀

elko69
25. apr 2010

veji no musime vsetko brat od nasich milacikov s nadhladom teraz,oni to tak nemyslia,myslim ze tak ako pre nas je aj pre nich toto obdobie velmi stastne a vesele... 🙂

vefi jako ked uz kojis teraz tak sa vracaju do povodnej velkosti?t ak nie aby bol rad ze aspon nieco tam je este po kojeni a jemu je malo??ehheheheheheh 🙂

baby ja si myslim ze ked s auz cely den lubka neozvala ze sli do tej nemocky lebo sak hadam by sem rano prisla a povedala by nam ze je vsetko v poriadku a ked sa uz vobec neozyva tak hadam uz ma drobca pri sebe 🙂

lulu4
26. apr 2010

dobre ranko maminy, to sem este dnes nikto nepisal? nejake novinky, nic nove? ako sa vam tehulkuje uz vo vyssom stadiu tehu, da sa to zvladnut? 😵

happy8051
26. apr 2010

caute baby,
nebola som tu par dni, lezala som v bs v nemocke so zapalom mechura.. odsledovala som si niekolko porodov takze super skusenost 🙂

jjana17
26. apr 2010

dobre ranko,,,

jjana17
26. apr 2010

co ste to otocili spat do postele????
ja idem dnes na poradnu , rano som si isla pre casenku v dobrej nadeji ze tam bude malo bab, no a uslo sa mi cislo 14 takze tam mi staci ist az po obede,,,,,

mimi21mimi
26. apr 2010

dobre ranko... Jani, vy mate na poradni casenky? Neobjednavaju vas presne? 😕

jjana17
26. apr 2010

mimi zial casenky, ako da sa aj na presny cas za poplatok ale vsetky terminy mala vycerpane tento tyzden, tak si vies predstavit ten naval bab ktory tam rano bol, skoro ma otocilo

mimi21mimi
26. apr 2010

Hmm u nas je to tak, ze na presny cas sa objednavaju len pacientky, ktore nie su tehotne...a tie tehotne maju zvlast sestricku na poradne urcenu a k nej chodia.... takze nastastie, aj ked ma objednaju necakam viac ako hodinu, co je u nasich lekarov myslim ze uspech.
Ako tak pozeram, tak mame termin skoro naraz 🙂 Uz ti robili testy na cukrovku?

jjana17
26. apr 2010

no tak to ma tvoj doktor velmi dobre spravene, my mame jednu sestricku na vsetko, tehotne netehotne, proste gulas v tom, takze cakas niekedy aj 4 hodiny , to je podla mna dost, ale ked sa da tak sa objednavam za 3,50 na presny cas,

na minulej poradni mi brala krv na cukor, tak som zvedava co mi dnes poviem, hadam to mam dobre,

mimi21mimi
26. apr 2010

Mne dali poradnu jedenasteho a odbery na cukrovku trinasteho - asi aby som sa nenudila doma, mozem lietat k doktorovi kazdy druhy den :-/
Dlho trva cakanie na vysledky? Ja som myslela, ze budu hned.:D

dugyna
26. apr 2010

caute baby prajem pekne rano
ahoj happy je ti uz lepise? este som ti nestihla napisat tu IP

kocky aj ja si myslim ze asi lubka uz isla rodit ked sa neozvya

910linda
26. apr 2010

Ahoj. Nie je tu náhodou nejaká tehulka z PK? Som prvýkrát tehotná, na začiatku piateho mesiaca, a potreboval by som poradiť, kam v PK chodiť na kurzy a cvičenia.

jjana17
26. apr 2010

ahojte je tu niekto? dnes je tu akýsi kľud...ja som bola kuk u doktorky a brali este len 5 cislo takze si este pockam

janinna11
26. apr 2010

Caveste kocky, sto rokov som tu nebola...
ako sa mate tehulky??? 😉

janinna11
26. apr 2010

Ahoj Dugy, ako zijes?? Sa Ti to uz pekne krati, ako tak pozeram,,,,

vejula
26. apr 2010

čavte kočky tak ja som mala akusi divnu noc večer zimnica triaška a v noci zo mna lialo jak z krhly....
Ale aspon že maličkého bruško nebolelo, lebo neviem ako by som okolo neho skákala v takom stave 😖
Hodím nejaké foto ako spinkal drobec včera po prechádzke

vejula
26. apr 2010

tu su

mimi21mimi
26. apr 2010

Dnes je tu fakt nejaka slaba premavka 🙂
Uz ma poraza z toho, ze som cely den doma, ale nejako nemam vyhliadky na zabavu dnes... vejula, kraaaasny chlapcek fakticky!

tadotami
26. apr 2010

ahojte babenky 🙂 tak ja konecne doma.dnes som bola na urade prace,pre vysledky u diabetologicky a u svojho dr.vraj je moje tehu ukazkove 🙂 a tu co nove?

elko69
26. apr 2010

dugy aj ja si myslim ze Lubka je v nemocke uz...

veji maly je na spapanie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre