Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
20. aug 2009

inak moj mnž sa v noci o pol jednej sťahoval do detskej lebo som dvojtaktne hlasno dýchala 😀 . ja som sa ráno zobudila o 5.45 že dakto pri mne hlasno dýcha a... to ja 😀 . asi mi už začína drobec tlačiť na bránicu 😅

zazalienka
20. aug 2009

hehe.. mne zasa sedelo na mechúre celý deň🙂

garicka
20. aug 2009

a pohyby nejaké cítiš už? moje keď začne kopať do mechúra tka viem že musím ísť na vecko, cítim ho len vtedy kedy je plný mechúr 😀

garicka
20. aug 2009

tak ja idem cez reklamu nakuknem 😉

zazalienka
20. aug 2009

vieš čo, marí sa mi že sa tam vlní, ale nie som istá.. len stále chodím cikať..
dnes som si kúpila tú masážnu vírivku na nohy, to je paráda.. sme sa rochnili obidvaja na striedačku..

garicka
20. aug 2009

ty vieš štrikovať? mňa to nebaví, ja idem drobcovi vyšiť obrázok na postieľku, keď bude hotový hodím ho do albumu 😅 . ale mám pocit že si raz z toho vyšívania doničím oči.

ale ma dobre ťahá pri telkáči do spania... 😀

zazalienka
20. aug 2009

ja som vyprevadila teraz manžela do práce, tak som sama.. ano, štrikujem, teraz svetrík na zimu.. okrem toho ma začali celkom baviť háčkované dečky, tak háčkujem o sto dvesto.. a tiež mám pár vecí povyšívaných, na krížiky, musím to dať zarámovať konečne..

garicka
20. aug 2009

ja som zaspala pri telke, ale drahý i povedal ako to skončilo 😉 tak vyzerá moje pozeranie, začnem potom len na chvíľku zavriem oči a zobudím sa na titulky 😀

aj ja chcem vedieť štrikovaaaaaať. budem musieť poprosiť tetu či malému neuštrikuje nejaký svetrík 🙂

garicka
20. aug 2009

kamoška začala teraz háčkovať čiapočky pre dievčatká a ide jej to teda dobre. má bábiku ktorá bude mať teraz rok v oktobri a to je také slniečko 🙂

zazalienka
20. aug 2009

xixi ja ešte pozerám, mala som to zastavené lebo mi volal a kamoška.. tak to ešte dopozerám.. noo ja som sa naučila štrikovať ako 7-ročná.. pre bábiky..

garicka
20. aug 2009

ja sa idem uložiť k tomu mojmu, uvidím kde ho ráno nájdem spať 😀

papa a dobrú nocku.

bavte sa na chate a nedajte sa nikým rušiť. 😉

zazalienka
20. aug 2009

xixi dakujeme krasne.. tak krasne sny vsetkym🙂

minka21
20. aug 2009

ahojky,je tu este niekto ci ste sli vsetky spat??? ja som prvy krat tehu a mam mensi problem,som len 6tt a mam silny bielo zlty vytok,to by bolo este ok,ale aj silno zapacha,mali ste to aj ostatne?

ivkaivka
20. aug 2009

minka, asi by si mala ist k lekarovi, pokial silno zapacha. Ja som mala vytok, bol aj troska do zlta, ale bez zapachu. Nepodcenuj to!

miroslava89
21. aug 2009

dobre ranko je 6hodín rano som uz hore dobru hodinku a pol nevyspata znicena ale je mi fajn 🙂

ivkaivka
21. aug 2009

mirka, ja som hore od 4.40 a som cerstva jak rybka 😀

miroslava89
21. aug 2009

ivka ja by som najradsej este spala 🙄 mna len zobudili najprv manzel SMS-kou: drahá moja nezabudli sme vcera na nieco? ale aj tak ta milujem..... a o 10minut na to doletela do izby moja neter ze kedy uz pojde za maminkou.. to zas bude dnes den 😒

garicka
21. aug 2009

čaute baby - dobré ránko 🙂

miroslava89
21. aug 2009

garicka dobre ranko

a zaroven sa aj lucim utekam k sestre ta skoro sa asi nevratim dnes..dopoludnia k sestre a popoludni k manzelovi do prace snad niekedy v noci nakuknem pekny dnik

garicka
21. aug 2009

ahoj mirka a pekný dníček 😉

garicka
21. aug 2009

inak mám pocit že tí moji dvaja chlapi sa na mňa včera večer dohodli 😅 väčší začal jemne chrapkať a ten drobec začal do toho robiť diskotéku... 😀 ešte nikdy tak silno a rýchlo nekopkal.... tak som ležala a dohovárala mu že chcem spať 🙂

vejulienka
21. aug 2009

ahojte
vidim ze niesom sama ktora trpi nes[avostou a najhorsie je ze musim dnes este do prace, neviem ako to dnes zvladnem

vejulienka
21. aug 2009

halooo kde ste sa stratii vsetky?

minka21
21. aug 2009

ivka idem az v pondelok,najlepsie ze dnes rano uz nic!ani kvapka,vzdy ked nieco mam a zacnem to riesit tak na druhy den sa to strati 😀

avuka
21. aug 2009

ahojte,kolegynky tehulky.ja som 8tt prvykrat,uz sme to povedali nasim a som sklamana z ich reakcii...teda segry su total nadsene,ale moji rodicia-ze preco tak skoro...sme sa v maji brali,ale ja mam 28,drahy 32,tak naco cakat? a pritom zopar kamosiek su snazilky,tak ja nechapem,co nasi vymyslaju...a to este nedavno zaparali,ze by uz chceli vnuka... ako reagovali vasi?

ivkaivka
21. aug 2009

avuka, nic si z toho nerob, tes sa zo svojho tehotenstva. Oni casom zmenia postoj. Ved vek mate akuratny, na co este cakat? Tes sa a kasli na to co hovoria ini, teraz je najdolezitejsie babo

miumia
21. aug 2009

Ahojte tak dnes mi konecne potvrdili spravne stupajuce hodnoty hcg len potrebujem od vas zistit presne v ktorom tyzdni uz vidiet ze je plod v maternici a nie niekde mimo... ja som prisla prilis skoro takze nebolo nic vidiet a neviem kolko mam na to casu a som ako na ihlach.. dakujem velmi pekneeee

nikush4
21. aug 2009

avuka.. pockaj chvilku.. uvidis ako budu o nejaky tyzden dva uplne inak reagovat ked sa im to rozlozi v hlave.. budu sa tesit.. ja som bola tiez na tom s jednym obrovskym rozdielom ze mam o 8 rokov menej ako ty 🙂 podobne zareagovali aj moji rodicia (a mali na to u mna aj dovod).. ale uvidis... ze uz potom sa budu vsetci tesit s tebou. .mozno si ich len vylakala alebo prekvapila 🙂

aninka89
21. aug 2009

ahojte tehulky....

garicka
21. aug 2009

ahojte je tu niekto?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre