Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
26. apr 2010

ahojte kočky,
prikvitnem k Vám aj ja na chvíľu. neviete čo je s liv?

tadotami
26. apr 2010

barby...ahoj a som rada.

barbyes
26. apr 2010

ja tiež 🙂 ako sa máš? ja akurát okukávam plienky na nete, ešte musím nejaké dokúpiť...som očakávala nejaké super akcie, keďže je týždeň plienok, no ale nič moc ☹

tadotami
26. apr 2010

barby....ja trochu unavena dnes ale je to celkom ok.nevsimla si si ze na detoch sa dobre zaraba?no a tie plienky k tomu patria.ake hladas-jdnorazovky alebo latkove?

barbyes
26. apr 2010

ja chcem používať tie látkové, už nejaké mám, ale ešte by som potrebovala zopár dokúpiť a chcem tie vlniačiky, tie sú vraj veľmi dobré-tie majú najlacnejšie na českej stránke branakdetem.cz, ale práve pozerám, že na ekoplienka ich má Mirka v akcii tak sa teraz najviac oplatia tam. a ešte chcem zobrať tie nohavicové plienky Baby Lucy a nejaké vkladačky a potom budem viac menej spokojná 🙂

tadotami
26. apr 2010

dugy......dnes mi lekar povedal ze mi nic neopucha,dieta v poriadku,vysledky z diabetologie: glykemia nalacno-3,48, po hodine-5,40, po2hodinach-2,60.moc na ketolatky a cukor negat. no a na ten vytok mi dal candibene.vraj mi moze kazda tehotna zavidiet.tak som rada ze je vsetko ako ma byt.
bbenky musim do skolky.inak hore nam vypadol do rana zub a zubkova vila priniesla euro 🙂

elko69
26. apr 2010

tadotami tak takto to u vas funguje??zubkova vila nosi euro za zubok??dobreeeeeeee 😀

barbyes
26. apr 2010

ahoj elko, ako sa máme?

tadotami
26. apr 2010

tak a uz som zase tu 🙂 elko......nosila 10korun ale teraz musi euro 😠

lenocka84
26. apr 2010

ahojte bambule
ako sa mate?
my ete tvrdneme v nemocke, ale tak snad urcite uz nie dlho
co nove? uz niektora dalsia porodila?

barbyes
26. apr 2010

prečo? môže nosiť 50 centov 🙂
božinku, ja som to teraz pozerala a taká pálka mi vychádza, že neviem, neviem... 😒 asi pôjdem vykradnúť banku 🙂

barbyes
26. apr 2010

a tvoj malinký? ako? poslúcha?

tadotami
26. apr 2010

lenocka ahoj a podla mna to uz dlho nebude trvat.
barby v dnesnej dobe 6rocne deti neoklames 🙂 ale tak dufam za pokial jej vypadnu vsetky tak dostane rozum 🙂

lenocka84
26. apr 2010

maly je uzasny, len papat sa mu nechce, dlho mu to trva
tak ktovie
dnes mi ho mali dat ale kedze zle papa, tak je stale na jis-ke
dnes sme kupali, islo nam to paradne, dokonca ani neplakal

barbyes
26. apr 2010

super leni 😅 a s tým papaním neboj, on sa umúdri, predsa len je to chlap, treba mu dať čas 🙂 trošku Ti závidím, že už ho máš pri sebe 🙂

tadotami
26. apr 2010

lenka tak sa mu to kupanie zapacilo.doma by si urcite mala stresy keby nechcel papat tak urcite vedia co robia.je ti tam dlho ale podla mna je dobre ked ti na neho dohliadnu.

lenocka84
26. apr 2010

tado to mas pravdu, on spapa co ma, ale na etapy, tak uvidime ako bude teraz o 5tej

barby nezavid, to sa nema
za chvilu mas aj ty princeznu doma

vefi89
26. apr 2010

leni, blahoželáááááám ti 😉

lenocka84
26. apr 2010

vefi dakujeeeeeeeeeem

tadotami
26. apr 2010

barby ved aj ty budes mat krpatu za chvilu.ved to mas za par 🙂 ja som rada ze sa este kotulam.len dufam ze to tak este chvilu ostane.

vefi89
26. apr 2010

a ako bolo???vyprvávaj a preháňaj 😉

lenocka84
26. apr 2010

vefi uplna pohoda, jedine co mi vadi ze ma este zo spodu boli, ale inak ok
a jedina bolest z oprodu bolo sitie, nie porod samotny

barbyes
26. apr 2010

ja viem, len už sa neviem dočkať kedy ju budem mať na rukách a bude na mňa gúľať tými krásnymi očkami a budem ju môcť objať 😵 😵
ale ja nie v zlom závidím, ale tak v dobrom 🙂 veď je to super, že ho máš už pri sebe 🙂

barbyes
26. apr 2010

ja dúfam, že ma nebudú musieť nastrihávať, ja som presvedčená o tom, že sa tomu vyhnem....

vefi89
26. apr 2010

leni aj u nás to bolo tak. tiež ma len šitie bolelo a to som mala len dva stehy. ale keď ma zašila, tak ma párala a potom zas 😨 stehy mi vypadali do 2tt, ale baby v nemocke už po troch dňoch nemali. ale bolelo to dlho 😝 a teraz predpovedám počasie 😀 😀 😀
aký je Paťko??zvykáte si na seba pomaly?

vefi89
26. apr 2010

barby, to z´áleží od pôrodníka, jeden strihá druhý nie

jjana17
26. apr 2010

ahojte tak som sa vybavila dnes o 14,30 na poradni , skoro ma treplo, ale tak nastastie vsetko ok, maly sa perocil, uz nesedka cize poloha konecne dobra,,,,,,len ten moj tlak, a doktorka si neda vysvetlit ze doma mam dobry pridem k nej a mam 140/80,,,,,,,,,,,,zase sa mi vyhrazala nemocnicou

lenocka84
26. apr 2010

barby to som si aj ja myslela, ale vraj u prvorodiciek je to dost bezne
mne to hned povedala ze ma budu nastrihavat, ani to dokonca nebolelo, az to sitie

vefi tak mne zatial vypadol 1 co som registrovala, ostatne netusim
ale boli ako 100 certov, hlavne po "velkej" inak sa to da slusne regulovat castymi sprchami ako som zistila
tak prezijeme

vefi89
26. apr 2010

no tak potom to máš dobre, keď sa ti už rozpadajú..a hej tie sprchy sú ako vykúpenie. ja som chodila aj čúrať do sprchy, potom to tak neštípalo 😀 😀 ale to chodili asii všetky...
takže máš super pocity?

rogerka
26. apr 2010

caute kocky, ako sa mate? co tu nove?

my uz pekne dvihame hlavicku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre