• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ahojte kočky,
prikvitnem k Vám aj ja na chvíľu. neviete čo je s liv?
26. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby...ahoj a som rada.
26. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež :slight_smile: ako sa máš? ja akurát okukávam plienky na nete, ešte musím nejaké dokúpiť...som očakávala nejaké super akcie, keďže je týždeň plienok, no ale nič moc :frowning2:
26. apr 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby....ja trochu unavena dnes ale je to celkom ok.nevsimla si si ze na detoch sa dobre zaraba?no a tie plienky k tomu patria.ake hladas-jdnorazovky alebo latkove?
26. apr 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem používať tie látkové, už nejaké mám, ale ešte by som potrebovala zopár dokúpiť a chcem tie vlniačiky, tie sú vraj veľmi dobré-tie majú najlacnejšie na českej stránke branakdetem.cz, ale práve pozerám, že na ekoplienka ich má Mirka v akcii tak sa teraz najviac oplatia tam. a ešte chcem zobrať tie nohavicové plienky Baby Lucy a nejaké vkladačky a potom budem viac menej spokojná :slight_smile:
26. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy......dnes mi lekar povedal ze mi nic neopucha,dieta v poriadku,vysledky z diabetologie: glykemia nalacno-3,48, po hodine-5,40, po2hodinach-2,60.moc na ketolatky a cukor negat. no a na ten vytok mi dal candibene.vraj mi moze kazda tehotna zavidiet.tak som rada ze je vsetko ako ma byt.
bbenky musim do skolky.inak hore nam vypadol do rana zub a zubkova vila priniesla euro :slight_smile:
26. apr 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tadotami tak takto to u vas funguje??zubkova vila nosi euro za zubok??dobreeeeeeee :grinning:
26. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj elko, ako sa máme?
26. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a uz som zase tu :slight_smile: elko......nosila 10korun ale teraz musi euro :angry:
26. apr 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule
ako sa mate?
my ete tvrdneme v nemocke, ale tak snad urcite uz nie dlho
co nove? uz niektora dalsia porodila?
26. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo? môže nosiť 50 centov :slight_smile:
božinku, ja som to teraz pozerala a taká pálka mi vychádza, že neviem, neviem... :unamused: asi pôjdem vykradnúť banku :slight_smile:
26. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tvoj malinký? ako? poslúcha?
26. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka ahoj a podla mna to uz dlho nebude trvat.
barby v dnesnej dobe 6rocne deti neoklames :slight_smile: ale tak dufam za pokial jej vypadnu vsetky tak dostane rozum :slight_smile:
26. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly je uzasny, len papat sa mu nechce, dlho mu to trva
tak ktovie
dnes mi ho mali dat ale kedze zle papa, tak je stale na jis-ke
dnes sme kupali, islo nam to paradne, dokonca ani neplakal
26. apr 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super leni :sweat_smile: a s tým papaním neboj, on sa umúdri, predsa len je to chlap, treba mu dať čas :slight_smile: trošku Ti závidím, že už ho máš pri sebe :slight_smile:
26. apr 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka tak sa mu to kupanie zapacilo.doma by si urcite mala stresy keby nechcel papat tak urcite vedia co robia.je ti tam dlho ale podla mna je dobre ked ti na neho dohliadnu.
26. apr 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tado to mas pravdu, on spapa co ma, ale na etapy, tak uvidime ako bude teraz o 5tej

barby nezavid, to sa nema
za chvilu mas aj ty princeznu doma
26. apr 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, blahoželáááááám ti :wink:
26. apr 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi dakujeeeeeeeeeem
26. apr 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby ved aj ty budes mat krpatu za chvilu.ved to mas za par :slight_smile: ja som rada ze sa este kotulam.len dufam ze to tak este chvilu ostane.
a ako bolo???vyprvávaj a preháňaj :wink:
vefi uplna pohoda, jedine co mi vadi ze ma este zo spodu boli, ale inak ok
a jedina bolest z oprodu bolo sitie, nie porod samotny
26. apr 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, len už sa neviem dočkať kedy ju budem mať na rukách a bude na mňa gúľať tými krásnymi očkami a budem ju môcť objať :dizzy_face: :dizzy_face:
ale ja nie v zlom závidím, ale tak v dobrom :slight_smile: veď je to super, že ho máš už pri sebe :slight_smile:
26. apr 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dúfam, že ma nebudú musieť nastrihávať, ja som presvedčená o tom, že sa tomu vyhnem....
26. apr 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aj u nás to bolo tak. tiež ma len šitie bolelo a to som mala len dva stehy. ale keď ma zašila, tak ma párala a potom zas :fearful: stehy mi vypadali do 2tt, ale baby v nemocke už po troch dňoch nemali. ale bolelo to dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz predpovedám počasie :grinning: :grinning: :grinning:
aký je Paťko??zvykáte si na seba pomaly?
26. apr 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby, to z´áleží od pôrodníka, jeden strihá druhý nie
26. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som sa vybavila dnes o 14,30 na poradni , skoro ma treplo, ale tak nastastie vsetko ok, maly sa perocil, uz nesedka cize poloha konecne dobra,,,,,,len ten moj tlak, a doktorka si neda vysvetlit ze doma mam dobry pridem k nej a mam 140/80,,,,,,,,,,,,zase sa mi vyhrazala nemocnicou
26. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby to som si aj ja myslela, ale vraj u prvorodiciek je to dost bezne
mne to hned povedala ze ma budu nastrihavat, ani to dokonca nebolelo, az to sitie

vefi tak mne zatial vypadol 1 co som registrovala, ostatne netusim
ale boli ako 100 certov, hlavne po "velkej" inak sa to da slusne regulovat castymi sprchami ako som zistila
tak prezijeme
26. apr 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak potom to máš dobre, keď sa ti už rozpadajú..a hej tie sprchy sú ako vykúpenie. ja som chodila aj čúrať do sprchy, potom to tak neštípalo :grinning: :grinning: ale to chodili asii všetky...
takže máš super pocity?
26. apr 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, ako sa mate? co tu nove?

my uz pekne dvihame hlavicku :slight_smile:
26. apr 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok