Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
26. apr 2010

barby akcie som este nestihla kuknut akurat sa chystamn...

tadomita super krasne vysledky ..ani prvorodicky niektore take nemaju 😉
candibene je dobre..to ti pomoze..aj ta vysetril zo spodu ked ti ho predpisal?

leni krasny maly 😉 a neboj za chvilu bude len papat pytat

rogi to fakt uz dvihate hlavicku?jej 🙂

dugyna
26. apr 2010

mirka odfot potom postielku

miska1981
26. apr 2010

ahoojte baby,

lenocka maly je krasny, pripada mi nejaky velky na to, ze sa narodil predcasne, prajem Vam vela sil nech ste zachvilu zohrata dvojka, nech mu zachuti tvoje prsicko 🙂

veji a ten tvoj mi pripada zas taky malinky moje male, boze to su krasne pocity ked vidim tie bezbranne stvorenia, na jednej fotecke je s takym blondacikom, ktory sa na teba podoba...bracek?

inak baby drzte palce, v sobotu ak budem otvorena na 5 prstov, co zatial nie som, idem rodit, budu mi vyvolavat, takze do soboty urcite nezaspim, uz teraz mam plnu hlavu vselicoho....

potom uz jane a mirka, vsak???

dugyna
26. apr 2010

vitaj malinkaja 🙂

dugyna
26. apr 2010

miska tak sksu babske recepty na vyvolanie pordu faj si teplu vanu pekne poupratuj cely byt atd

mirka12011
26. apr 2010

miska no teda drzim palusky aby si sa otvorila a malinka isla bez vyvolavacky juj no teda sa nedivim, ze spat nebudes....
este lusa je predomnou 😝 a neviem ci rovnako s jane alebo mozno aj skor 😒 a potom no teda ked ma nikto nepredbehne by som mohla ist ja 😉

miska1981
26. apr 2010

boze baby to su nervy 😒

dugy chcem sa podakovat za minule rady odvtedy som sa nedostala na net, ale citala som poctivo 😉
inak aky mas nazor na vyvolany porod??? su tam nejake rizika pre mimi?

mirka noo na tvojom mieste by som nebola ista 🙂 aby si nas este vsetkych nepredbehla....nikdy nevies, ale nie pekne si pockaj na radu 🙂

inak myslite, ze ked som otvorena len na jeden prst mozem sa do soboty otvorit na 5? alebo to ji sci-fi...

dugyna
26. apr 2010

mirka a barby je az po tebe?

mirka12011
26. apr 2010

dugy ano pomne....aj elko teda ked sa nepredbehnu 😝 😝 😝

mirka12011
26. apr 2010

miska mne povedal doktor ked kontroloval krcok ze no este sa to da 😀 a neviem co tym myslel 😅 ale predbehovat sa nechcem....

dugyna
26. apr 2010

miska neni zac rado sa stalo

vyvolavyny porod urcite by som si dala do max 10 dni prenasania vyvolat ..lebo vtedy je pre mimi riziko ovela vacsie..
pokial to robi naozaj dorby lekar nemas sa coho bat...daju ti take cipky ci tabletky zo spodu..a potom do infuzie ti daju oxytocin...
nabojkaj sa..to bde v pohode..
uvidis malinka sa stihne vypytat...inak kedy mas termin lebo na nete ze 10 maja tak som sa ostala cudovat ze ti ho uz chcu vyvolat..

vefi89
26. apr 2010

miska to sa mozes aj za dve hodiny 😉

dugyna
26. apr 2010

misi som si nevsimla tu vetu...ale uz ma vefi predbehla 😉 a dobre ti napisala..to sa mozes este aj dnes 😉
a pocuj nemohal by tvoja malinak ist 8.maja 😝

miska1981
26. apr 2010

mne ho chcu vyvolat len ak budem na pat prstov otvorena...bola som za jednym porodnikom velkym odbornikom, ze ho chcem k porodu, ale ma toho velmi vela a v sobotu ma sluzbu, tak ak budem otvorena, tak by ma hned odrodil, lebo mi tu v porodke mame aj par masiarov....myslis, ze to bude ok??? inak termin mam podla MS 7.5. tak by to bolo o tyzden skor, nehrozi nic teda??? lebo ak by to ohrozilo malicku, tak sa na to nedam.

vefi si ma potesila, tak ja sa chcem otvarat, lebo este v sobotu som mala krcok tuhy, pevny, tak dufam, ze za tyzden sa nieco pohne 😉 inak muz mi v tom nepomoze, boji sa sexovat, ze nebude narazat na hlavicku malickej, niekedy neviem odkial beru taketo veci ti chlapi, hlavne, ze mu stale vzdycham, ze uz nevladzem...ale on ruku k dielu neprida 😠 aby mal pokoj.

mirka tak ak ti povedal, ze sa da , tak to uz dlho trvat nebude, mne povedali na poslednej poradni, ze to na porod este nevyzera ☹

vefi89
26. apr 2010

ôsmeho si sa narodila ty???????????

malinkaja
26. apr 2010

tehulky moja tak ja uz koncim v praci...konecne tie dvanastky uz moc nezvladam ale co uz peniazky musim este ponahanat...popisem zajtra z domu lebo maaam volnooo tak pekny vecer davjte na seba pozor 🙂

vefi89
26. apr 2010

miska ja som bola v sobotu na pohotovosti, lebo sa maly nehybal.spravili mi komplet vysetrenia a dr ze na porod ani zdaleka. v nedelu som bola zas na kontroole, zamknuta na sto zamkov sa mi smiali ze kolko chcem este prenasat a v pondelok rano hups a voda vonku....to pride z nicoho nic

miska1981
26. apr 2010

vefi ti fakt??? waw tak mam nadej 😉

inak ja som teraz chodila kazdy druhy den na CTG, lebo mala sa nehybala. proste mam kludne dietatko, ale ti poviem som v strese tyzden v kuse, nic mi nepovedia, ale ja ju citim aj ked malicko.
a tebe vtedy povedali preco sa nehybe???

vejula
26. apr 2010

jeeej dakujem dievčatá aj za malého 😵

miška a ty prečo musíš porodiť pred TP??? IKvôli tomu monitoru??? Otvoriť sa môžeš behom jedneho dna takže nič nieje stratené 😉

vefi89
26. apr 2010

vlastne nikto mi nic konkretne nepovedal. sestricka vravela, ze pred porodom sa to tak...ako keby si muselo oddychnut, pred tym velkym dnom. ale zase ja som mala cele tehu futbalistu...a na ctg mi ho nevedeli ani zobudit. aj mu zvonili 8 krat aj s nim triasli a on nic. vobec nereagoval. potom ma hned na prietoky poslali, tam bolo vsetko oki. a to take sprtoste stastie, lebo v pondelok som mala ist na prijem, mi chceli vyvolat, takze chrustik si to rozmyslel na poslednu chvilu 😀 😀 😀

vejula
26. apr 2010

vefi som kukala tvojho maličkeho a fakt rastie do krásy, a vôbec nevyzerá taký tučko 😀

miska1981
26. apr 2010

vefi tak len dufam, ze moja mala si zoberie priklad z tvojho a bude ho nasledovat a v sobotu sa vypyta dobrovolne 🙂

veji vyssie som pisala preco 😉 si mi nenapisala kto je ten blond chlapcek s dominikom na fotke, ci je to tvoj bracek?

elko69
26. apr 2010

baby videli ste tie trojicky co sa narodili???jeeeeeeeee jaky krasny boli a nakonci jak s aza rucky ti dvaja drzali..krasne...

barbyes dakujem dobre a co ty???

tadotami no to euro asi urobilo skrt cez rozpočet,co?? 😀

leni maly je chuticky,jaj tusim mu je ta kosielka trosku velika este ale nevadi - dorastie 🙂 este raz blahozelam...

miska1981
26. apr 2010

vefi aj ja som kukala na miska a teda to bude manekyn, ten si to trenuje uz od malicka, aj ked spinka vyzera ako by to len hral a pozoval 😅 po mame, ci...???

vefi89
26. apr 2010

veji, to su stare fotky, pride manzo dom tak zasa pohadzem, mu cez druhu bradu neviem ciapku zaviazat : 😀 😀 -D

miska dakujeme, ale skor po starkej, ja na take nie som...ja sa nemalujem, necesem, nedbam az tak...len sa umyvam kazdy den 😀 😀

elko69
26. apr 2010

dugy no to som zvedava aj ja,sak sa hadam ozve ked dojde z porodky...urcite ma drobca uz pri sebe a preto sa neozyva dva dni uz...

elko69
26. apr 2010

mirka12011 zeby to bolo kto z koho??hehe ale nie nemyslim sak si odomna o 3 tyzdne popredu takze ty uz budem mamickovat a ja mozno rodit konecne v juni... 🙂

vejula
26. apr 2010

vefi 😀 😀 😀

jj miška to je moj bráško 🙂 Dominikov ujo

lenocka84
26. apr 2010

elko tu vyfasoval v nemocke, to niesu nase vecicky
tak preto je to tak
ale teraz uz ma mensie oblecko

idem ja za chvilu krmit, dufam ze uspesnejsie, maly uz dostal nejake kvapky, tak som zvedava
aj dr. je nestastna ze maly uz mohol byt pri mne

miska1981
26. apr 2010

veji ja som uhadla 😀 huraaa, ale tak podoba sa nezaprie 😉 😵 🙂

vefi aspon, ze sa umyjes obcas 😀 ale tak kto je krasny od prirody sa nemusi ani malovat, ani cesat, to len ja sa musim dorabat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre