Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
26. apr 2010

miška jj mz sme všetci štyria surodenci strááášne podobný modrookí blondáci 😀 Som zvedavá po kom nakoniec bude malý Dominik

elko69
26. apr 2010

leni aha,a sak nevadi lepsie velke ako by mu to malo byt male a byt v tom natesno,no nie? 🙂 a drzim palce pri papani teda 😉

elko69
26. apr 2010

veji no po mamine by bolo najlepsie nie???ci nech ma nieco aj po tatovi radsej ??? 😀

idem kuk panelak tak s ahlasim po nom ak nezaspim ovsem..hehe

lenocka84
26. apr 2010

no budeme to stastie potrebovat
a to este netusim aka smena tam teraz je, lebo o 18tej sa menili

vefi89
26. apr 2010

miska, to si ma este nevidela, by si inak vravela....mi dva dni potom ako som prisla domov z porodnice chrsol olej do tvare, tak mam krasne lave lico....teda pohlad stoji za to ti poviem, vsak hodim si zase fotku do pasu, lebo admini mi ju zrusili lebo som tam bola s manzom.....
a este ked som byvala s mamou, sa ma stale pytala, preco pijem studenu kavu..tak ja ze na krasu a ona mi na to povedala, ze co priroda doje.. jedna kava nenapravi 😀 😀

veji a pokom je moj Misko???ja som bruneta s hnedymi ocami, manzo tiez a misko ma hnede vlasy a modre oci 😀

elko69
26. apr 2010

no hadam tam budes mat dobre sestricky lebo pocula som aj o jezibabach ale to tu v Trnave,neviem ako u vas teda...

vefi89
26. apr 2010

leni tak aj ja vam drzim prsteky a veeelmi , nech sa vam dari lepsie

elko69
26. apr 2010

vefi modre ocka moze mat a mozu sa mu zmenit,myslim ze do 6 mesiaca sa meni farba oci...inak aj kamoska jej manzel ma hnede,ona zelene a malinka ma krasne jasne modre ale teda jej zostali a su to oci kamoskinej maminy takze geny babkyne zaucinkovali a pretrvali...uplne jej oci ma mala jak keby bola jej dcera a nie kamoskina..hehe to je haluz ta genetika,ze?

vefi89
26. apr 2010

elko ale ked sa narodil ich mal cierne ako uhol 😀 😀

vejula
26. apr 2010

vefi no neviem, len aby to mažel neriešil 😀 😀 😀 Ale nieee si robím srandu očka sa mu môžu zmeniť a navyše moji starí rodičia maju obaja hnedé oči a maju tri modrooké detičky

miska1981
26. apr 2010

vefi tak mamu mas klasičku 🙂 , ja ked sa rano vidim mam chut hodit naspat do postele a zakryt sa nech ma nik nevidi, hlavne teraz ked som pribrata, spuchnuta...no uzas proste. vefikazde dieta ma modre kuky, ale v 6 mesiacoch sa zmenia definitivne, kamoska aj s manzom maju obaja hnede a maly mal do pol roka modre, tak sa na nu pozerali skym si smikla pomimo, ale tak nakoniec sa premenili na hnede.

veji tak vy stetaka anjelska rodinka, aj rodicia su obaja blondaci s modrymi ocami?

vefi89
26. apr 2010

ved ja viem, ja som len pre tu srandu...ale keby chcel byt brunet s modrymi ocami by bol iny playboy 😀 😀

vefi89
26. apr 2010

miska, my sme cela rodina taka.....ako by som to.-....teraz nechcem nikoho urazit, ale u nas sa hovori, ze jedine ten kto smrdi grosom vie co je zdravy rozum 😅 😀
preco nemas ziadne fotky?

vejula
26. apr 2010

Miška, no 😅 aspon na prvý pohlad 😀 😀 😀

nooo vefi tak to hej a ešte aj taký snedý vyzerá byť to budu baby šalieť... Mne sa zdá že Dominikovi už začínaju vyrastať blondaté vlásky 😅

miska1981
26. apr 2010

to smrdime asi vsetci 😀 alebo mame vsetci zdravy rozum
😀

fotky sa mi nedaju pridat uz som to skusala x krat asi su velke, len ja ich neviem zmensit 😠

vefi89
26. apr 2010

veji však má byť po kom 😉 idem het, ide to tu pomaly. pekný večer

miska1981
26. apr 2010

veji to fakt maju tvoji starki hnede oci a deti modre??? to je mozne? som si myslela, ze nie 😕

miska1981
26. apr 2010

dugy potom ta poprosim aky mas na to nazor co som pisala, ci mam ist do toho.

lenocka84
26. apr 2010

je tu niekto???

gali
26. apr 2010

ahoj, leni ja som tu 😉

gali
26. apr 2010

baby, viete ako je s Lubkou? Ozvala sa niektorej? Mna vcera priserne bolela hlava, tak som len lezala, spala a slohy opravovala.... 😠 a tak krasne bolo von...

elko69
26. apr 2010

vefi89 aha 🙂 🙂 🙂 🙂 no ja zase chcem aby mal nas maly hnede ocka po svokrovi,lenze o sa asi nestane,my s mm mame modre okale,alebo zeby genetika zaucinkovala zase??hehe

juj baby maly je dnes strasne aktivny teda teraz vecer co robil az ma nadvihovalo ako sa tam stale prevaluje a opiera sa,az mamina moja kuk udivene a dohovarala mu nech maminu tak strasne nekope ze neni na ihrisku ale v brusku este stale :D to je riadny fiskus uz teraz...bude mat zevraj dlhe nohy p.doktor povedal tak uvidime.. 😉

elko69
26. apr 2010

gali nevieme stale nic..

gali
26. apr 2010

juuuj, elko 😉 tak si teda uzivas drobceka. Nasa tiez zacala aktivne sa zapajat do kazdodenneho zivota 😀 az mi je niekedy smiesne, hlavne ked stojim pred tabulou a vysvetlujem. A potom sustred sa... 😀

lenocka84
26. apr 2010

ahoj gali
ako sa mas?

gali
26. apr 2010

uz dobre, ale vcera ma fakt brutal hlava bolela a to mna veru nezvykne... a vy? ako maly pokrocil?

lenocka84
26. apr 2010

praveze nijako, na noc mu idu dat sondu, aby nebol hladny, a aby neschudol
zacinam byt zufala, a neviem si s tym poradit 😢

elko69
26. apr 2010

gali no pockaj ked bude vacsia este co to bude robit az ti bude brucho nadskakovat,aspon budu mat decka zazitok 😉

baby idem ja haji uz rano sa vstava do prace a som uz aj unavena,hadam ma len maly necha spinkat v klude a nebude zase kopancovat tak jak pred hodkou....papa tehulky zajtra snad??hehe

elko69
26. apr 2010

leni nezufaj..bude to dobre..drzime vasmu drobcekovi palceky vsetci ... 😉 hlavne aj ty bud kludna malinky to z teba citi...

gali
26. apr 2010

leni, musis byt hlavne ty kludna, lebo ty si jediny clovek, kt. mu musi pomoct a tym padom musis byt silna. Ty to zvladnes, verim, ze sa citis strasne, ale snaz sa dostat do takej vnutornej pohody. Ber to tak, ze je malinky, nevladze tolko, vsak to bol pre to male vrabciatko sok, neboj dobre bude. Musis si verit, mliecko odstrekovat a vsetko sa popravi. Vsetky tu na teba myslime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre