Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
27. apr 2010

lutsine fakt aj v takom stadiu? mna len malinko a to len prve 2 mesiace..

mata1001
27. apr 2010

ok tak idem...tak zatial ahojte a potom sa ozvem... ☹

lutsine
27. apr 2010

no nie nejako velmi,len citim vajecniky,ktore su teraz vyssie ako zvycajne...ale dam si magnezko a klud na lozku a som fit.

jjana17
27. apr 2010

mati drzkam palce,,,ozvi sa potom

liv1
27. apr 2010

mata drzime prsteky a daj vediet. bude to ok, uvidis 😉

tadotami
27. apr 2010

jjana....ahoj.ja tu na etapy.nemozem sa zbavit muza.az o pol2 ide do roboty a leze mi na nervy

barbyes
27. apr 2010

a ty sa ako cítiš liv? v pohodke?

tadotami
27. apr 2010

jeeej barby.......ahoj 🙂

liv1
27. apr 2010

cau barby. tak na jogu uz asi nepojdem 😒 . ako sa mas? ozaj a ty si hovorila kde budes rodit? nepamatam sa...
mam sa dobre, len premyslam co vsetko budem robit nasledujuce mesiace. resp. nic... 😀

jjana17
27. apr 2010

tami, asi ta pani nie je na nete prave, ved uvidis, hadam sa ti sikne,,,a myslim aj cena je oki

lenocka84
27. apr 2010

ahojte
uz ma asi porazi z tych sestriciek, nedovolili mi krmit ho cez prst a zase to nedopil, lebo padol unavou
ako ja ich nechapem, ked vidia ze tak mu to ide a aj tak mi to nedovolia

tadotami
27. apr 2010

jjana ved pockam.a aj cena je ze no ako ked prizmurim total ze vsetky oci ze akoze ze sa da 🙂
dnes som bola na sone 5minut.

jjana17
27. apr 2010

lenka , to nemyslis vazne, co im hrabe tym sestrickam????

jjana17
27. apr 2010

tami, no ved ako ta cena sa da, ja len tak pozeram co na nete a ked som to zbadala v takej cene som hned ti napisala, ja som si tak pozrela lehatko pre maleho za 20€ co je dost dobra cena tak som zvedava co mi vecer ta pani odpise

tadotami
27. apr 2010

lenka ahoj.pockaj este chvilu pokial prides domov a budes si robit po svojom.vydrz este a ber ich s rezervou.urcite je tam nejaka s ktorou a da normalne rozpravat tak sa jej skus opytat preco zvolili takyto postup.alebo aj lekara.ved si za dieta zodpovedna a musia ti odpovedat na otazky a hlavne ta informovat.

barbyes
27. apr 2010

ahoj, ahoj 🙂
ja idem na Kramáre, chcela som ísť na Antolskú(lebo ju mám krížom cez jazero 🙂), ale po našom Piatkovom stretku som si to rozmyslela. vôbec sa mi tam nepáči riešenie pôrodnice, aby okolo mňa chodili keď budem rodiť 😒 tam sú totiž len také boxy ako majú koníky v stajni len inač zariadené a asi menšie 🙂 na Kramároch sú normálne izby a k malinkej by Vladka pustili až keď pôjdeme domov, dali by mu ju iba na chvíľu tesne po pôrode a na Kramároch k nám bude chodiť priamo na izbu a malinkú bude môcť mať koľko bude chcieť a máme tam aj známeho....

tadotami
27. apr 2010

jjana.....niekde som videla lehatko take zlatucke tusim za 14.keby som nemala toto...

jjana17
27. apr 2010

a kde si to videla,,,,,,,

tadotami
27. apr 2010

barby tak nemas co riesit a chod na kramare.
ja si teda moc nenavyberam s porodnicou.mame tu jednu a dobre je.inak prerabali ju takze velmi pekna.
namal ti dnes balik prist?prisiel?teda tie veci do postielky ci co si to spominala.

tadotami
27. apr 2010

jjana keby som vedla.kuknem to a dam ti vediet.

jjana17
27. apr 2010

no ved ked najdes tak najdes tami, ale aj tak dik,,,,,a ake bolo dnes sono????

liv1
27. apr 2010

barby aj ja tam pojdem, tiez som chcela najprv Antolsku, ale teraz ako som videla kolko odbornikov tam je a aj ine veci, tak pojdem tam. Tak snad sme sa dobre rozhodli 😉 . Sestricky boli tiez fajn, okrem 2, ale bolo ich tam aj 10 aj viac tak to sa strati 😀 . Doktori su prijemni, venuju sa ti, odpovedaju na otazky. Maju tam aj nadstandard, dvojka izba 500 Sk, jednotka 1000. Na tu jednotku ze vraj mozes mat aj muzika, ale zase na dvojke nie si sama... A super ze mat vlastne wc, sprchu, tv, net...

barbyes
27. apr 2010

ešte neviem, včera som zabudla ísť do schránky a ráno som pred robotou nestíhala, i tak sme meškali. tak mrknem dnes keď pôjdeme domov. dúfam, že to tam už je lebo ich zjem. ja už sa teším keď si to operiem a pekne tu postieľku vyčačkám 😵 aby mala pekne pripravený peliešik 🙂
včera som si konečne požehlila nejaké veci pre malinkú, som dala zatiaľ prať aspoň plienky a také bledunké veci a včera som to chcela požehliť, fuuu, no ono sa to nezdá, že pár vecí, ale požehlila som zopár a odložila som to, tak budem asi na etapy žehliť, vždy večer pri telke čosi, nech pomaly ubúda. a ešte keď poperiem ten zvyšok 😒 jejda....som si urobila zásoby aj na potom keď bude väčšia tak je toho dosť ☹ ale na druhú stranu, aspoň nebudem musieť už toľko kupovať, do roka by som mala mať vystarané. teraz kým robíme ešte obaja tak peniažky sú, ale keď budem už na materskej ťažšie sa budú púšťať korunky z ruky 🙂

barbyes
27. apr 2010

škoda, že nemáme spoločný termín, by sme si zobrali dvojku a ako by nám bolo hej 🙂

mata1001
27. apr 2010

baby tak som spat.bola som uz posledna tak ma aj hned vybavili a este nemocku mam za rohom.tak to bolo dost rychle.nastastie.tak verdikt:odych s vylozenymi nohami.ziadne prechadzky...ach jaj ale co clovek nespravi pre vysnivane babatko vsakze?a dostala som magne B6.vy to beriete 2x1 denne?to mi aj hovoril len som zabudla.ale asi tak mi hovoril.pri vysetrene ze je vsetko tak ako ma byt.tak som kludna... 🙂

barbyes
27. apr 2010

ja chcem hlavne aby pri mne mohol byť pri 1.dobe pôrodnej lebo to sa vraj nedá ☹ potom mi to je už viac menej jedno, ale uvidíme, dvojka je určite lepšia, hlavne kvôli tomu WC lebo inak je len jedna kúpelka na celú izbu, ale veď ešte uvidíme. Budem tam len 3 dni tak to sa zvládne 🙂

lenocka84
27. apr 2010

tado oni idu proste podla tabuliek, takto to bude a nijako inak
mam z toho nervy
robili sme stimulaciu, na satie, z 20 pohybov spravne reagoval na 17

vefi89
27. apr 2010

leni ale to je dobre, alebo nie??

jjana17
27. apr 2010

u nas sa za jednototku plati 400sk/ den, je tam vsetko okrem netu,,,,,,,ta izba sa mi lubi preto ze tam mozu prist priamo na izbu ,,,,ostatny na izby nesmu len do tej miestnosti pre navstevu

liv1
27. apr 2010

no to by teda bolo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre