Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mata1001
27. apr 2010

tadotami od ulavy si skrikla? 😀 😀 😀 ale fakt je to zle ked musis ist kazdu chvilu a vycikas minimum.ale ked treba tak treba...ja ked idem peso do mesta tak najprv si rozmyslim ze keby nahodou to na mna doslo tak kam pojdem na wc.... 🙂

mirka12011
27. apr 2010

no teda tadotami ano jedna etapa odrodi a tak pojde dalsia 😀 a nove tehule a pod...
no teda babky tu sa zatiahlo a to bolo 20stupnov co hlasili ze v PO je 20stupnov a zrazu mraky ale mozno nebude prsat 😅
stvrtok mam zubara jajajaja

tadotami
27. apr 2010

jjana......je to velmi dobra vec.to sa musi nechat.ale je to dost drahe tak asi zvolim alternativu tu ze pozicat si.aj nasa nemocka poziciava.

jjana17
27. apr 2010

mirka, a aky kupujes??? ja som videla aj taky malinky co sa vklada za plienku a babatko mas stale pod dozorom aj ked ides s nim von v kociku

mirka12011
27. apr 2010

jjana no na tie som nepocula vela chvali, ale to som len pocula...
ja uvazujem nad nanny
http://www.docsimon.sk/tovar/baby-monitor-bm02-...

jjana17
27. apr 2010

mirka no ved to ze na tie som ani ja nic moc nepocula ze je to nedomyslene, ze ked natriasas dieta napriklad v tom kociku alebo cestujes autom a ma to v sedacke tak to vobec neplni svoj ucel

lenocka84
27. apr 2010

tado ja mam na 6 mesiacov za 40.-eur
babysense II
aj teraz ju ma maly v postielke, a je dobra, uz som ju otestovala, zabudla som ju vypnut, to bol hurhaj

jjana17
27. apr 2010

a kolko ze stoji pozicanie si toho pristroja alebo tej podlozky?

tadotami
27. apr 2010

lenka to sa celkom da ta cena.
po prvom porode som sa bala aj zaspat.stale musela svietit lampicka a len som pocuvala ci dycha.ten strach tam je.vtedy to az tak nebolo ze nejake monitory.ale teraz to urcite vyuzijem.aspon si pospim v noci.

jjana17
27. apr 2010

lenka to je super cena, to ti nemocnica pozicala , lebo nasa nemocka tam nebola napisana tak neviem ci pozicavaju,,,,,,,,ale ta cena je paradna

tadotami
27. apr 2010

damy odchadzam do skolky pe pubertacku.majte sa 🙂

jjana17
27. apr 2010

ahoj tami idem aj ja asi som tu ostala sama ,,,,,kuchyna ma vola idem ju spratat,,,pa zatial

janinna11
27. apr 2010

Ahojte kocky,
Leni az teraz som zaregistrovala, ze uz nie si 2in1!!! Blahozelam!!! 🙂 Maly je uzasny, v kolkom tt si porodila??

lulu4
27. apr 2010

janina: ahoj si tu dlho nebola, tak aj my uz vieme, ze cakame chlapceka 🙂 ako sa mas na Slovensku, vsetko oki aj tehotenstvo prebieha ako ma? co vsetko si uz stihla pre drobca nakupit?

liv1
27. apr 2010

lulu ahoj ako mas? bola si na stretku?

lulu4
27. apr 2010

Jjana: cez ake internetove stranky si objednaval ten kojaci vankus, ten mantinel a matrac? to si objednavala ako pouzivane veci alebo nove? take veci ako postielku, matrac, kocik, obliecky do postielky a mantinel by som rada aj ja cez net objednavala, ale moj mm mi to nechce teraz dovolit este ze je skoro, takze asi az v juli budem vsetko objednavat

lulu4
27. apr 2010

ahoooj Liv, taka som rada, ze si este tu, akurat som rozmyslala, ez ti idem napisat IP lebo neviem kedy ta tu zastihnem...
mam sa celkom dobre ale tiez som tu min. tyzden skoro vobec nebola, ani som nevedela, ze je stretko az potom som sem pisala a dugy som sa pytala, ze kto vlastne bol a ako bolo? ty si este predtym pisala ze idete na nejaku svadbu ak sa nemylim a ako som citala par stran dozadu ty si si polezala na Kramaroch a kolko dni a preco si tam vlastne isla? som uplne mimo obraz...

liv1
27. apr 2010

lulu 😀 tolko o tom pisem, ze idem ti radsej skopirovat spravu co som poslala janine ok? nenahnevas sa vsak? 😉
ale ste straaaaaasne mile ze sa zaujimate babulky dakujem 🙂 . na tej svadbe sme nakoniec neboli, ani mm nechcel ist sam ked ja som v nemocke... mali sme viac aktivit naplanovanych na ktore uz nemozeme...

janinna11
27. apr 2010

Ahojte kocky, to je super, ze ste tu 🙂

janinna11
27. apr 2010

Lulu na Sk super, drahy je sice stale zaneprazdneny, ale aspon vecer sme spolu, prestahovala som sa vikend pred velkou nocou, odvtedy som uz raz bola opat v plzni, bola som objdnana este na 3D USG a na kardio s drobcom a este raz tam idem, lebo kym urady vybavia papiere, trva to neskutocne dlho a este stale nemam sk karticku poistenca....
Ale podstatne je, ze sme zdravi a ze nemam ziadne problemy a ty ako Lulu??

liv1
27. apr 2010

Veru baby vazte si to a davajte si obrovitansky pozor na seba. 😉

barbyes
27. apr 2010

ahojte,
tak som tu znovu.
Lulu, mrkni na prisababy.sk- tam som si ja objednala set do postieľky aj matrac s kokosom, sú tam celkom dobré ceny. a kojenecký vankúš som objednala za 22,-€ na http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

lulu4
27. apr 2010

Janina: tak to som rada, ze si sa uz pekne na Slovensku opat zabyvala, tak to aj moj manzel ma toho cez den dost a vidime sa az poobede a niekedy az vecer, ale tak to uz chodi v dnesnej dobe ked jeden z nas musi zarabat... to je dobre, ze aj zdravotne si oki, este keby sa ti tie papierovacky dali dokopy aby si uz do tej Plzne nemusela lietat...
ja tiez dobre, nestazujem sa nastastie... len nech to tak ide aj dalej, sice ma posledne tri dni dost potrapil zaludok ale mna bolieval aj kedysi takze musim to prezit nejako, asi zajdem do lekarne ze co mi poradia

lenocka84
27. apr 2010

janina tak teeeda, a to som neni kinder uz tyzden 🙂
porodila som 34tt+1d

garonka
27. apr 2010

leni ako dopadlo krmenie?
ja som porodila 40tt a aj to už bolo neskoro

tadotami
27. apr 2010

babenky tak ja uz tu 🙂 taka som unavena z tej cesty do skolky 😖 lahla by som a spala ale co by som robila v noci?

tadotami
27. apr 2010

len som tak nahodou zavitala do temy kde 16ky a 17ky su tehotne.kriste ved si to neviem ani predstavit.skola nedokoncena a ze mama.myslim ze u nas veci ako antikoncepcia,sex a podobne zacneme skutocne riesit dost skoro.radsej jej dam aj 50eur na antikoncepciu ako potom riesit taketo problemy.no nechcela by som to zazit.

elko69
27. apr 2010

mirka12011 no dnes to nieje bohvieco neviem do seba akosik nic dostat,je mi to luto kvoli malemu ale zase ked si to telo neziada tak nic s tym nenarobim,nenajem sa nasilu a potom by som to mala vytoto...

baby aj ja ho kupujem,ale mne ho asi teda svokra donese z Anglicka v juli ci v auguste ci kedy to pridu...

tadotami
27. apr 2010

elko myslis ten monitor?z vlstnej skusenosti viem ze tam taketo veci su za dobre ceny.

vefi89
27. apr 2010

tadotami, však aj mladé matky sú dobré matky. ja mám 20 a tiež mám dieťa. a opýtam sa, čo je to potom 3 roky hore dole no nie???už je iná doba teraz, nemôžeš posudzovať podľa komančov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elko, to si ako nejedla nič?? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre