Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lusa889
27. apr 2010

Ahojte babule 🙂
fuuha, ale ste sa rozpisali 😉 zajtra mam co robit aby som to vsetko precitala 😀

ako sa mate? co noveho? vieme nieco o lubke?

mirka12011
27. apr 2010

elko no ja hlad uz nepocitujem akurat vcera som mala ranajky sice uz ani neviem co 😀 tak az polievku na veceru ale zato som vecer "zozrala" balik sucharov za par minut taka som bola hladna vecer 😅

tadotami
27. apr 2010

vefi len podla mna.20rocna ma iny rozum ako 16rocna.ma aspon skolu skoncenu.a nehovorim ze mlade su zle.nic take som nepovedala.len si myslim ze v dnesnej dobe je potrebne mat nejake vzdelanie aby sa mali tie baby cim zivit.ak niektora otehotnie v 15-16tich zase len vsetky starosti zostanu na jej rodicoch.su povinny sa o nu starat a chovat ju.ved su to podla mna stale deti aj ked trochu vyzretejsie.
no a ten organizmus nemoze byt pripraveny podla mna na tehotenstvo.ale je to len moj nazor a napisala som ze by som to ja nechcela zazit.nie ze odsudzujem tie dievcata.

lubka89
27. apr 2010

Ahojte baby...Ľubka je stále v nemocnici...včera ráno o 3:40 porodila krásneho chlapčeka 🙂 Kázala mi, aby som Vám sem napísal 🙂 Volá sa Tobias a má 3005 g a 54 cm. Šťastný manžel 🙂 P.S. : Všetky Vás pozdravuje

tadotami
27. apr 2010

jeeej gratulujeme hrdy tatko 😀 zelam krpcekovi pevne zdravie 🙂

lusa889
27. apr 2010

gratulujeeem 🙂 prajem obom vsetko dobre

lubka89
27. apr 2010

Ďakujeme pekne 🙂

janefonda
27. apr 2010

ahojte,

Prajem Ľubke rýchle zotavenie nech ste čím skôr všetci spolu!!!! Užívajte si maličkého!!! 🙂

dugyna
27. apr 2010

Lubka supis,obom vam gratulujem 🙂

garonka
27. apr 2010

aj ja gratulujem Ľubke vybrali ste krasne meno 😉 😉 😉 😉 Tobik

vefi89
27. apr 2010

Aj ja sa pripájam ku gratulácií... 🙂
a šťastný manžel by mohol aspoň jednu fotku zavesiť 😀

lubka89
27. apr 2010

Ahojte...tak so súhlasom maminky som pridal do albumu jednu fotku 🙂

lulu4
27. apr 2010

Zdravim Lubku a stastneho tatina - mate nadherneho synceka, gratulujem, prajem vela zdravia 😵

vefi89
27. apr 2010

šťastný tatko, ďakujeme, pozdrav Lubku, že vela síl a hlavne zdravia obom prajeme. Aby malinký veľa papal,a rýchlo priberal 😉 😵

dugyna
27. apr 2010

caute kocky idem vas pocitat

dugyna
27. apr 2010

leni s tym gelom opatrne kukni sa ci to mozes nanasat priamo na ranu...

liv stratko bolo super ale si nam tam chybala....uz som sa ti chatla pisat sms ci si v poriadku ked si sa tu tak dlho neukazala..
ako sa mas?

vefi jak naratstol maly a co buntosil v noci?

liv tak to mam mrzi ☹ co mas skraten ykrcok..ale sa otvaras? ☹ musis byt aj podlozena s nohami hore?a aj ti predpisali magnezko?

dugyna
27. apr 2010

leni ak budes mat vela mlieka mozes darovat pre laktacnu banku..pre ine deticky ktore ho moc potrebuju..

dugyna
27. apr 2010

seginiatko skus aspon suchy rozok do seba dostat..zle to moze byt aj od hladu sku sa najst potravinu ktoru rano budes moct zjest....

mata urcite by si mala ist k dr..aj ked nekrvacas...nemusi to byt nic ale moze...

dugyna
27. apr 2010

lutsine a liv ti e bolseti su individualne..je ine ak ich ma nietkto cele tehu a ine ak zrazu niekto ma boleti...resp.poslickov

mati a co ti povedali..aj nieco ked klud? mas nieco s krcom..alebo tak?
hlavne ze mimi je k

leni som rada ze sa vam dary...myslim tie stimuly na satie a neboj maly sa nauci papakt len to chce trpezlivost a vela sil..musis byt teraz silna

dugyna
27. apr 2010

liv aj gujacuran si uzivala? tak ty pekne lezkaj a nevymyslaj...len na wc..a spat..
a mati ty tiez

dugyna
27. apr 2010

lubka maly je nadehrny 😉

mimi21mimi
28. apr 2010

bre ranko baby.... tak ja som dnes uz hodinu hore :-/ nejako nemozem spat... "paradicka"

misatko25
28. apr 2010

Ahojte kočky, ked sa serie tak všetko. vysadila som Ascorutin na príkaz lekára a znovu som začala špiniť. Už som z toho na nervy. Vôbec netušia prečo to tak je a ja som z toho nervozna, v práci sa neviem sústrediť nerobí mi to vôbec dobre. 😢

mirka12011
28. apr 2010

bre ranko

mirka12011
28. apr 2010

lubka gratulujem k mimiu je krasny, vela zdravicka...

mimi21mimi
28. apr 2010

misatko a ktory tyzden si? ja som to mala cca v 6tom.... ale mna hospitalizovali... teda moj doktor s tym nic nerobil, tak som sla na pohotovost.

mirka12011
28. apr 2010

omg misi ja som ta prehliadla...tak v kazdom pripade by si mala ist na PN aspon na cas kym to neprestane...
ahoj mimi ty co nespis? ja pravidelne vstavam este ani slnko nieje 😀

misatko25
28. apr 2010

Ja som na začiatku šiesteho týždňa. Už som to špinenie mala a nasadili mi ascorutin. Je to tmavo hnedé a nie vždy je to na papieri či nohavičkách tak neivem.

mirka12011
28. apr 2010

misi ja som to mala len raz ale mata to mala castejsie ked pride urcite ti poradi co a ako....
ale tu PN si pytaj aspon kym to neskonci....

misatko25
28. apr 2010

Lekár sa ma pýtal na to akú mám prácu, a ked som povedala že zväčša sedavú tak vravel že dobre. ale mám taký pocit že bude lepšie ak tam zajtra vybehnem a vyjadrí sa mi k tomu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre