Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
28. apr 2010

no misi ak sa to opakuje tak pokoj na lozku by si mala mat....mata je dodnes na PN-ke je pravda ze dolezitu ulohu zohrava aj praca ale aj stres a stresovat sa nemusis....ak mozes chod aj dnes vypytaj sa a vytaj PN tak ci tak a ked ti neda tak chod na praktickou lekarkou a povedz co je vo veci ona ti da....

misatko25
28. apr 2010

Porozprávam sa so šéfom a uvidím či ma pustí. Teraz je to u nás vo firme dosť skutne pretože robím robotu za troch kedže nám odišla jedna kolegyna odišla a ešte aj pomáham účtovníčke na materskej. H8dam mi vyjde v ústrety a budem tam môcť ísť. A ked nie dnes tak zajtra určite pôjdem.

mimi21mimi
28. apr 2010

mirka, no pekne, tak je sanca, ze tu bude niekto aj o pol siestej rano, ked nebudem moct spat 😀 😀

Misatko a predpisali ti len ten ascorutin? Mne k tomu pridali este aj utrogestan vtedy - na udrzanie plodu a povedali, ze musi byt kludovy rezim - ze mam lezat. Ja by som neriskovala a naklusala k doktorovi, ci sa to sefovi paci alebo nie....

mirka12011
28. apr 2010

misi ved tu ide o babo tak by mohol a ked budes na pn tak kto bude robit hmm

mirka12011
28. apr 2010

mimi tak je to mozne ze by som sa prebojovasla aj k compu.... 😀
uz aj teba trap nespavost? 😒
ja idem v noci cikat a tak uz horko tazko zaspim...

misatko25
28. apr 2010

Ascorutin som užívala len tri dni a potom povedal že už netreba a k tomu som mala aj utrogestan a ten užívam do dnes.

mimi21mimi
28. apr 2010

mirka... presne ten isty problem mam aj ja :D a dnes v noci ma trapil este aj manzel, lebo ma nadchu, tak chraaaapal o stosest :D takze som nenaspala skoro nic

elko69
28. apr 2010

tadotami no ten monitor dychu,ono tam je vsetko lacnejsie ako u nas aj vecicky pre babo...

vefi no veru skoro nic iba dve sladke peciva ranoa potom asi az vecer okolo 19 hod som si dala kalerab ale 3 ks...ale necitila som hlad skor odpor...ale pila som apson vodu nech mam pocit plneho brucha...

mirka12011
28. apr 2010

no teda neze sa nakazis bo budete dvaja chrapat 😀
misi ty hlavne klud potrebujes a nerozculovat sa a bude dobre...

mirka12011
28. apr 2010

elko bre ranko

misatko25
28. apr 2010

Dorobím si veci a utekám k lekárovi, dohodla som sa so šéfom, bol velmi ústretový...

elko69
28. apr 2010

mirka12011 ja jakoze normalne jedavam ale vcera mi bolo tak zle,este sa mi mm smial ci cele tehu nic a zrazu ze ci mi bude byvat zle...no hadam nie...

lubka89 jeeeeeeeeeeee super gratulujem,uz sme cakali na spravy o nej,no krasne miery ma....super, pozdravuj ju a nech sa coskoro vrati medzi nas... 🙂 🙂 🙂 🙂 este raz gratulujem obom rodicom...

elko69
28. apr 2010

bre ranko....

inak dnes som sa skoro zase prizabila ale tentokrat v kupelke sa mi smykli rano nohy na kachlickach a este ze som sa zachytila o ten rebrikovy radiatior a nespadla osm uplne,ale narazila som si kolena,ma teraz bolia..au...ja mam stastie na pady..v 5. mesiaci som sa zrypala na lade...

mirka12011
28. apr 2010

no vidis miska neboj a pytaj PN aspon na cas....
elko neboj sa ja som tiez sem tam papala len raz denne ale ja jedavam tak 3x denne a staci nam to....

mirka12011
28. apr 2010

elko no teda davaj bacha...

elko69
28. apr 2010

miri a este ti byva tak zle alebo to ustalo trosku??ja viem ja som take motovidlo...ale aspon som nepadla ani brusko nebuchla,ale kolena bolia fest...

mirka12011
28. apr 2010

juj elko tak uz sme vyrovnane ja som tiez spadla 2x tak ideme dalej este dobre ze kolienka si to odniesli....
no byva mi zle ale to uz nieje tak mega ako bolo ved uz sa tazko aj vracia ved tak sa namaham pritom ze az...

dugyna
28. apr 2010

misatko a to co mas za dr..preco ti nenasadi dufaston????a nelezis doma?

lusa889
28. apr 2010

ahojte babule 🙂

elko69
28. apr 2010

miri no toto ti nezavidim,ja som sa skoro raz teda dovracala vcera v noci a bola som z teho cely den taka nijaka...

dugyna
28. apr 2010

misi tak drzim palce..a ten utrogeston este uzivas?
a hlavne klud a daj vediet ako si dopadla..

a inak caute kocky 😉

elko69
28. apr 2010

dugy a lusa ahojte...

mirka12011
28. apr 2010

no dugy uz sme ju vyhnali do doktora tak aj PN bude pytat teda dufam....
no caute lusa ako sa citis?

mimi21mimi
28. apr 2010

no caute babeny... uz som tu zas... v rekordnom case som obehla nase trnavske urady.... 🙂

mirka12011
28. apr 2010

no ty si aka rychla....

mimi21mimi
28. apr 2010

nooo ved auto to isti 😉 ..... aj ked to moje uz je na rozpadnutie 😀

lusa889
28. apr 2010

miri, kzm nepozeram na to cislo hore vedla "tt" tak som ok 😀 straaasne rychlo to leti, ....
vcera sme boli na kramaroch na prietoky, tak sme v pohode aj v norme, mame okolo 3200g - 3500g, pan dr. nas poprosil aby sme nerodili 9. ze to na narodeniny, .... inak pohoda len sa mi vooobec nic nechce
tvoje opuchy ako? som na teba myslela ked som si rano robila tvarohovu natierku

mirka12011
28. apr 2010

juj lusa uz tolko vazite jejda tak pekna vaha....
juj no teda aj namna myslite? hihi
no mame zvysene bielkoviny v moci ale doktor povedal ze je to OK tak uvidime co nato gynekolog povie....
no pekne ti svieti pekne a citis sa v pohode?
mimi no teda to si sla 120tkou?

mimi21mimi
28. apr 2010

mirka... ale coby, tolko uz moje auto ani nejde :D

v piatok ideme do Rakuska na nakupy do SCS - nejake nakupne centrum, nikdy som tam nebola, ale zevraj kociky sa tam oplatia.... mate s tym niektora skusenosti?

mirka12011
28. apr 2010

no teda niekto ide na vylet tak tebe je hej...nie nebola som tam a na nete nenajdes to centrum musia mat stranku aj ponuku vei co tam maju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre