Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
28. apr 2010

jjana tak to mas super..on si ju nahlasil uz zaciatkom roka takze kedykolvek zavola v tom juni tak ju dostane... 🙂

jjana17
28. apr 2010

no aj ja som mu povedala nech si to vybavi tak ze ked porodim a pridem dom tak ju zacne cerpat, hadam budu normalny a nebudu robit problem v robote,,,,
lebo aj ked sme mali svadbu mal nahlasenu dovolenku a 3 tyzdne pred nou isiel na kurz takze sa vratil den pred svadbou

mirka12011
28. apr 2010

babenky rebalovaci pult kupujete? ja uz som nasla potencionalne....

jjana17
28. apr 2010

mirka ja mam taku sikovnu postielku co ked ma rost uplne hore je to v takej super vyske aj na prebalovanie, za kolko si nasla

lulu4
28. apr 2010

mirka: prebalovaci pult nekupujem urcite, to sa mi zda byt uz zbytocna vec, mam len prebalovaciu podlozku taku nepremokavu, na tom moze malicke aj lezkat alebo ho budem na tom len prebalovat, mam to aj v albume...

Jjana: dakujem za IP 🙂

vefi89
28. apr 2010

prebalovacý pult, resp. podložka je najpoužiteľnejšia len v kúpelni 😉

pekný dník vám baculky 🙂

elko69
28. apr 2010

aj ja mam tu prebalovaciu podlozku len a to staci uplne...baby juj jaka som nervozna sakra... 🙂

mirka12011
28. apr 2010

no jjana praveze akcia z 99eur na 56eur no nekup to 😝 no neviem je tam aj vanicka a hlavne to ze ma policky na veci ....

vefi89
28. apr 2010

ja prebalujem na posteli aj gauči, no ozaj je to nejlepšie v kúpelke. Na podložku si vystriem osušku a tak...inak je to zbytočné si myslím

mirka12011
28. apr 2010

babenky ale som si poplakala teraz krasny pribeh mam na maily a kukala som ho po 2x no teda kto chce kuknut?

elko69
28. apr 2010

miri sak ked vies ze s ati to zide a to vyuzijes tak si to kup... 🙂

elko69
28. apr 2010

miri ja budem za chvilu plakat asi ajtak ked mi zavolaju ze sestra ma babo na svete 🙂

jjana17
28. apr 2010

lulu nie je zac a hadam ti ta adresa poradi,,,,,,mne sa tam veci velmi pacili a myslim aj cena je super ,,,,

elko ja sa ti necudujem a co nic nove nikto nevolal

no to je dobra cena mirka, no zisti si to keby tam bola aj ta vanicka tak je to dobra cena

mirka12011
28. apr 2010

elko ano ano viem viem a cakam ze kedy to bude a co povie ake to bolo a tak....

elko69
28. apr 2010

no zatial nic stale cakame s maminu obidve sme na telefone...a ked mi pipne co i len smsm hned skocim po telefone dufajuc ze su to uz oni...

mirka12011
28. apr 2010

juj to je cakanie elko o a o chvilu budu tak cakat na spravu od teba 😀 ked budes rodit neboj....

lulu4
28. apr 2010

Jjani: ozaj ked si to stale preratam aj na Eurace tak to vychadza dobre, ja chcem ale strasne tie obliecky do postielky sj zavinovacku tu zirafku kremovu - neviem ci vies aky motiv myslim a tu som tam nevidela, takze budem pozerat dalej...
aj ked na tym kojacim vankusom spekulujem lebo uz niekedy neviem ako sa ulozit a si podkladam brusko paplonom a tak vselijako...

vefi89
28. apr 2010

mám neviditeľný závoj???som sa vám zdravila 😠

solinka
28. apr 2010

ahoj katka mima 😉
gynoflor obsahuje to čo acidko 🙂 teda lactobacillus a acidophilus
sú na kyslé prostredie pošvy 🙂
pijem acidko ták 3X do týždňa🙂 skús🙂

lulu4
28. apr 2010

vefi: nie si neviditelna neboooj, ja sa ti aj pekne odzdravim, ahoooooj maminaaa 🙂

vefi89
28. apr 2010

lulu, ďakujem, aj tebe ahoj 😉 ako sa ti tehuľkuje???teba tu málo vidieť

mirka12011
28. apr 2010

omg vefi az teraz som si ta vsimla 😀 vidis este ze si nas upozornila ....
no caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu vefi ako sa mate s misendom?

lulu4
28. apr 2010

Jjani: pozerala som tvoj album po dlhom case a musim ti povedat, ze ten kocik z tej novej kolekcie Dorjan co tam mas ten Prestige gold mam vyhliadnuty aj ja a zatial je moj favorit N.1. ako sa povie a ma jednu z najvacsich vaniciek a aj sportak je dost velky a da sa tusim este aj predlzit... skvely kocik za dobru cenu... v tomto mame rovnaky vkus 😀
Jani a ten mantinel a obliecky co si objednala su tie co mas na foto alebo ine si nakoniec objednala?

tatiana1985
28. apr 2010

ahoojte 🙂 buduce maminky 🙂 tesite sa?🙂

mirka12011
28. apr 2010

lulu kde si hladala obliecky do postielky aj mne treba.... 😀

mirka12011
28. apr 2010

ahoj tatiana pozeram ze si tiez z PO 😉

lulu4
28. apr 2010

vefi: dobre sa mi tehulkuje, klop, klop, nech to tak ostane az do konca... maly si uz pekne kopka, aj cez den aj v noci niekedy... len tato ho este necitil, lebo vzdy ked mu poviem ze maly kopka nech si prilozi ruku na brucho tak maly prestane 🙂 no betar je to uz teraz... ale ked bude vacsi v brusku stale menej miesta tak to uz bude aj vidno ako sa prevaluje...
tak nechodim sem az tak casto nemam kedy, mam teraz toho vela v skole - vies skuskove... uz nech je pokoj

vefi89
28. apr 2010

Mirka celkom dobre, haja v kočiari, pred dvere som ho vyhodila 😀 😀 čakám kedy sa zobudí 😀 😀
čítam že máte zasa nakupovaciu mániu 😀 😀 😀 poradím vám s niečím???

tadotami
28. apr 2010

dievcata co riesite? 🙂

lulu4
28. apr 2010

mirka: skus tieto stranky: www.mamitati.cz, www.pampyshop.com - tu maju krasny vyber a dobre ceny alebo www.prisababy.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre