Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tatiana1985
28. apr 2010

ahoj mirka🙂 ano ano....sekcov🙂
hadam sme susedky? 😀

vefi89
28. apr 2010

lulu som zabudla že ty sa aj učíš 😝 😀 ...takže už si aj ty v štádiu vytešovania, keď sa Vladko zahmýri???ja som sa usmievala stále keď ma kopol a ľudia si mysleli že som sfetovaná 😀 😀 😀 a neboj, to potom budeš mať aj brucho šliegom, ke
ď si dobre lahne 😀 😀

mirka12011
28. apr 2010

😀 vefi a kedy sme nemali? len by sme nakupovali porad nam kde zobrat eurace 😀
lulu idem kukunut....
tadotami ta vies ze sa furt nieco najde co sa da riesit....

lulu4
28. apr 2010

vefi: tak vies pokial clovek nebude mat nakupene plienky, flasky, cumlik, oblecko aspon zaklad, kozmetiku pre babo, kocik, postielku, matrac, obliecky a vanicku tak si az potom vydychnem, zatial mam len to co mam v albume a nie je toho moc ale mam este cas, aj ked by som uz teraz zase nieco objednala z netu ale moj mm, ze staci v juli a tak, ze naco sa ponahlam, no nech on v horucavach s velkym bruchom potom vsetko perie a zehli 😝

mirka12011
28. apr 2010

tatiana no zeby ihihi

vefi89
28. apr 2010

miri, žmýkaj rodičov a svokrovcov 😀 😀 😀 aj ja som to tak 😀 😀

lulu, to je niečo ako davová histéria? 😀 😀 😀

lulu4
28. apr 2010

vefi: veru som v tom stadiu vytesovania sa z kopancov, presne si to popisala 😀 najlepsie bolo minule na prednaske, profka diktuje poznamky, vsade okrem nej ticho, a keby sa na mna niekto pozrel tak by si myslel ze mi sibe, som sa len usmievala ako diva, lebo Vladko kopkal o sto sest 😀 ale to mi uz statocne skvrkalo aj v bruchu lebo sme boli hladni a uz to bolo akurat pred obedom

lulu4
28. apr 2010

vefi: myslis davova histeria, ze ma chyta to nakupovanie uz teraz ci ako? asi si sedim na kabli 😀
ale tak muzom sa povie naco kupovat teraz ved je cas ale uz sa vidim v lete s velkym bruchom ako zehlim mini vecicky 🙂)))

tadotami
28. apr 2010

lulu....tak to mas pravdu.ja som nemala dusu na mieste ked som nebola nachystana do porodnice.bola som nervozna 😠 chyba mi uz len vanicka a stale nemam pokoj.som kludnejsia ked mam vsetko nachystane.

lulu4
28. apr 2010

no veru kto da tip odkial ziskat zbytocne eurace na nakupy 🙂 takze zmykat a zmykat radis vefi heeej? no nam praveze ani jedna babka este nic nekupila co tak trochu nechapem, som si myslela, ze ma niecim potesia, ja by som uz utekala do obchodu keby cakam prve vnuca a aspon jednu kosielku mu kupila a oni nic.. zatial som len od prarodicov dostala, od tety a dvoch kamosiek... inak co som sama kupila

elko69
28. apr 2010

mirka12011 no sak to cakanie je najhorsie,ja sa bojim toho svojho porodu uz strasne ale teda toto sa tesim velmi,sak preco aj nie ked ja tu bolest pprezivat nemusim este zatial...

vefi89 ale vitaj 🙂

jjana17
28. apr 2010

lulu ten kojaci vankus ti odporucam ako fakt paradna vec, vies aky je velikansky a taky prijemny a ta cena podla mna nie je o com, a maly synovec ked bol u mna tak som ho dala na ten vankus vies aky tam bol spokojny aj na chrbatiku a aj na brusku tam sa vyvaloval, ja som taka stastna bola

obliecky som kupila a mantinel --medvediky nejake ale neviem presne ako sa to volalo ci medvedik medovy alebo tak nejako

a ten kocik boze to je moja srdcovka strasne sa mi lubi boze tak moc a zlaty chcem velmi ta farba je skvela,,,

elko69
28. apr 2010

inak aj ja mam ten vankus a je dobry fakt..

mirka12011
28. apr 2010

vefi no asi zacnem :D
inak vefi ty si mala tych poslickov? ako casto maju byt? ja ich mam kazdy den no teda ale nie dlho....

mirka12011
28. apr 2010

lulu krasne nasla som idealne presne take ako mam baldachyn juj si ma potesila....

tadotami
28. apr 2010

🙂 elko....nkukla som na tvoje fotecky 🙂 vsetko oblecko mas z england?len som si vsimla george z asdy.tam maju super veci a za babku.paci sa mi ta mickey mikinka 🙂

tatiana1985
28. apr 2010

mirka ale hej???este povedz ze okolie maxu 😀
budeme kocikovat spolu? 😀

vefi89
28. apr 2010

miri, ja som nemala 😝
teraz papáme, tak vás idem iba čítať....píšte niečo zaujímsvé 😀 😀

lulu4
28. apr 2010

Jjani, Elko: tak dakujem za nazory na ten kojaci vankus, asi ho fakt objednam lebo uz teraz neviem ako sa niekedy ulozit v tej posteli a hlavne ked som kukala fotecky Garonky tak jej maly Tobi tam bol aj na tom vankusiku a tvaril sa tiez spokojne asi to bude fakt dobre potom aj pre deticky, tak to aspon clovek vyuzije 🙂

JANI: ten kocik ani nevrav, minule som len tak surfovala na nete a ked mi tento padol do rany ako sa povie, tak iny uz nechcem a aj ta farba je uzasna, vsetko... v tomto sme sa uplne zhodli... ty ho chces asi kedy objednavat? len ja rozmyslam ze ho objednam bez toho vajicka asi lebo nam manzelova segra kupila autosedacku a v tej sa da dieta prenasat aj doma to moze byt ako lehatko lebo sa da aj hojdat take modro cervene, mozes kuk, mam ho v albume, tak neviem potom ci by som vyuzila to vajicko z kociariku

lulu4
28. apr 2010

vefi: a kojis maleho Miska ci z flasticky? hmm?

mirka12011
28. apr 2010

tatiana ano okolie maxu 😝

lulu4
28. apr 2010

Mirka: a na ktorej stranke si nakoniec nasla take ako mas baldachyn, som rada, ze som ti dala dobre tipy 😀

mirka12011
28. apr 2010

vefi no teda ty si aka dobra ze si ich nemala a lonova kost ta bolela?

lulu4
28. apr 2010

tadotami: ja tiez netrpezlivo cakam ze mi hadam krstny nieco z Anglicka pre maleho donesu lebo maju prist 7. maja na Slovensko a budeme s nimi a sme sa teda nevideli od minuleho roka, ani na Vianoce neboli doma este niekedy na jesen, tak sa mi to zda byt ako cela vecnost, este kvoli praci mi 10. aprila nemohli prist ani na svadbu tak som bola sklamana...teraz bude dedo oslavovat 70tku tak sa tam vsetci stretneme sa tesim uz

mirka12011
28. apr 2010

lulu na pampyshop.... 😉 ja som kupovala baldachyn, ochanne hniezdo plus paplonik a vankusik ale obliecky som akosi pozabudla tak ale tu maju presne to iste..... 😅

vefi89
28. apr 2010

mirka nebolela 😝
lulu kojím

tatiana1985
28. apr 2010

jeej mirka, sranda...takze cakame s malou dooo...juna 😀
no, vsak to zachvilu🙂 kam chodis na ctg??? mna rodil Hladky z monobloku

jjana17
28. apr 2010

lulu no vlastne mi to vajicko vyuzijeme dost , ked pojdeme autom takze ja to objednam aj s vajickom,,,
ja kocik budem objednavat asi az ked sa maly narodi , nie som poverciva ale tak asi uz tak na konci tehulkovania,,,,to ja by som ho aj zodrala pokial sa drobec narodi,,,,,,
cez co ho chces objednat,???????? ja cez e-kociky. tam bola najlepsia cena nan, a tak dufam ze este do leta daju nejaku zlavu, by potesila

lulu4
28. apr 2010

Mirka: ja som sa viac menej rozhodla ze budem tiez odtial objednavat vankusik, paplonik a obliecky lebo tam maju ozaj super vyber a tie ceny nie su strasne, co je fajn.... ja som najprv spekulovala nad tym baldachynom ale nakoniec som z neho upustila ten nebudem riesit

tadotami
28. apr 2010

lulu......no ak ti nieco prinesu tak urcite super veci.asi rok do zadu sme tam pre krsniatko kupili ten modry mackovy overalik co mam v albume a teraz sa nam vratil 🙂 no a stal 2£.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre