Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
28. apr 2010

dugy ty tucko 😀
co hovoris na tych poslickov je to pravda ze do 2 az 3 tt je porod 😒
dugy neboj po porode zhodime 😉

dugyna
28. apr 2010

mirka nekuopujem epre balovaci pult ale iba podlozku sme kupili..je dlha 80cm a nasa postielka ma sirku 70cm takze bude pekne polozena pri nozkach a podla mna to uplne staci...netrab pult..kukni ju v albume

miri viem e aky email 😉

dugyna
28. apr 2010

kocky kojaci vankusik je skvely ja nan nedam dosutit..perfektna vec uzu pocas tehu 😉

dugyna
28. apr 2010

miri 😉 jasne ze zhodime..tak ja som mala povodne 53kg..ale ja si myslim ze to po porode pojde v pohode dole..lebo ja sa nejak neprezieram papam ako predtym ..
a budeme sa pekne povzbudzovat po porode 😉

mirka12011
28. apr 2010

dugy a ta podlozka sa kde da kupit a kolko stala

dugyna
28. apr 2010

drzoska ale sprav si este jeden tst za dalsie 2 dni a mala by byt silnejsia..aj zajtra by mala byt silnesjia 😉 tak gratulujem 😉

elko69
28. apr 2010

miri no vidis tak som Vas neoklamala :D a nestras este s porodom ..hehe 😉 este mame cas...

elko69
28. apr 2010

baby toto je moje krsniatko Terezka....

mirka12011
28. apr 2010

elko videla si malu hmm

dugyna
28. apr 2010

ja som ju kupila na babyport.sk ale maju velmi dlhu dodaciu dobu..este doteraz mi nedodali podprdy a nohavicky do porodky a objednavali sme ich v decembri alebo januari...a pani napisala ze budu az v marci ja ze ok..pisala som jej email ze co je s tovarom..a doteraz mi neodpisala nakolko je koniec aprila...
skus kuknut
na www.prisababy.sk
www.perinbaba.sk
nasa stala nejakych 16eur..
inak z toho babyport.sk sa da vyzdvihnut aj osobne v kosiciach...

mirka12011
28. apr 2010

juj ake male nezda sa na 4kg

miska1981
28. apr 2010

dugy a prejde to ci sa budem trapit do porodu?

mirka a co povies na mna? povodna vaha 50 kg, prirastok pocas tehu 20 kg, to ma ako nazves?
🙂

kojaci vankus je super fakt.
baby komu mozem poslat tel.c. keby nahodou ma to chyti,nech vam napisem... 😉

dugyna
28. apr 2010

elko gratulujem krasna kocka 🙂

mrika ak poslickom je to predzvest bliziaceho sa porodu 😉 je uz otazne ci za tyzden alebo 2-3tt..zavisi od toho kolko poslickovia trvaju a ako intenzivny su..

miska1981
28. apr 2010

elko blahozelam sestre k malinkej? a kde ma tie 4kg? 🙂 to mate taku peknu nemocku vymalovanu???

elko69
28. apr 2010

mirka no nezda sa bola taka malinka a pritom ma 53 cm a teda 4000 g...ale strasne bola krasna a je vlasata 🙂

mirka12011
28. apr 2010

no dugy nestras ma kurnik to uz aby som sla do porodky hih dnes som ich mala cele poobedie 😀 skoncili a prisli netrvali dlho ale posledne zatial najdlhsie 😒

dugyna
28. apr 2010

miska mozes aj mne v klude 😉
a prejde..hm podla toho co tvoja malicka..ja viem je to krute ale porste je to tak..mna to trapilo asi 2-3tt..ale tak ze chvilu ano a potom to preslo..
takze tazko skus si nasjt nejaku polohu v ktorej sa ti ulavy...

miska ja este neviem aka bude moja konecna vaha..na konci tehu takze..

elko69
28. apr 2010

miska dakujem...no neviem napriek tym kg je strasne malinka tak si neviem predstavit take ze 2,5 kg babo to musi byt potom jaky drobec???hehe no na oddeleni sestonedelia je to tam tak urobene,tam ukazuju deticky cez sklo iba...

mirka12011
28. apr 2010

miska tak slonica 😀 ale nie juj zartujem
juj tak tebe chutilo papat ci ani nie

dugyna
28. apr 2010

mirka tak to by som si na tvojo m mieste skontrolovala co este treba kupit..a pokupila a pre istotu pobalila.. 😀

dugyna
28. apr 2010

sak tebe sa hovori ze tucko a slonica 😀 ked ty si ako prutik 😀

elko69
28. apr 2010

dugy dakujem... 🙂

mirka12011
28. apr 2010

dugy ja som zbalena ved si mi to radila kvoli placente 😉
ja som tiez tucko plus 14kg tak nestresujte 😎

mirka12011
28. apr 2010

dugy tak to asi pojdem v piatok do poradne uvidim ako zajtra bude ci bude klud ci ma navstivia zasa poslickovia ked nie pojdem az v utorok..... 😎

elko69
28. apr 2010

ja som zatial plus 7 kg ale teda predtym som nebola nejak vychudnuta takze ja si nemozem moc dovolit ani pribrat...aby som nemala zase 100 kg ked pojdem rodit...

mirka12011
28. apr 2010

elko 7kg no teda 😲

dugyna
28. apr 2010

miri ak budes mat zase silnejsich tak chod pre istotu v PIA

miska1981
28. apr 2010

mirka v pohode, ja si nadavam tiez vseliako...
tebe sa machruje ked si na sucharoch a skoro cele tehu grckas
😀
a myslis, ze tie suchare su dobra volba pre mimi??? ziadne ziviny, vitaminy, vsak su aj ine veci bez soli???

proste zo zaciatku som papala dost sladke, ale ja som predtym sportovala a zdravo sa stravovala a potom som len lezala a papala, lebo som zo zaciatku nevracala, len som mala chronicku unavu, tak pohyb ziadny a papanie.

dugy mas IP

mirka12011
28. apr 2010

miska suchare len tt papam kvoli opuchom a to len na veceru a 14kg som pribrala ani neviem z coho lebo papam len 3x denne niesom hladna ked mala si vypyta dam jej....a mame plus 14kg tak teda ja tiez slonica o chvilu budem neboj sa....

elko69
28. apr 2010

miri no 7 kg....

miska ja som tiez negrckala chvala bohu ale spociatku mi moc nechutilo a teraz by som zjedla obcas aj cely dom keby bol z cokolady.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre