• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
elko 7 kg? tak to je ukazkove, mozem len potichucku zavidiet.
ja ani sama neviem kde sa to teraz na mna lepi, uz mi moc nechuti jest a aj tak za tyzden jedno kilo navyse a to ani nejem :unamused:
28. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ano viem, ze kvoli opuchom, ale ty papas malo podla mna, tak sranda, ze priberas, ale podla mna to vsetko nechas v porodke, to je voda, nie tuk.

inak mne dr, povedala dnes, ze mam papat vitaminy tehu a zelezo , lebo som mala krvy obraz slaby a ze budem slaba pri porode a nebudem vladat. baby zachvilu vas opustim, nemozem sediet, to su bolesti, myslite na mna nech porodim co najskor :wink:
28. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska drzime palce a daj nam vediet keby ze uz si mamina....
28. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka dugy neodpisuje na ip daj mi prosim do ip tvoje cislo, lebo uz odchadzam a na net sa do soboty asi nedostanem, neviem kedy pridem zas k nasim.
28. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam dugyne, baby a piste vela nech mam doma co citat aj ked prispievat sa neda cez tel. co ma dost hneva.
ahoojte .....

:slight_smile:
28. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska mne sa cez mobil da prispievat...nemas stiahnutu operu?
28. apr 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska no kamosk atiez hovorila ze skoro nic nejedla a pribrala 29 kg do porodu a to v 7 mesiaci mala iba 15 a tie zvysne nabrala pocas 2 kg...
28. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocas 2 mesiacov som chcela napisat... :slight_smile: piseme o kg a potom sem napisem hovadinu..hehe
28. apr 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spapala teray placku uch cakam ci ostane v brusku ci pojde von babenky idem zajtra zubar a budem sa vam potom venovat tak bru nocku potom papap
28. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri tak drzim palce nech ostane v zaludku aby si ho mala konecne aspon niecim zaplneny...a neboj sa zajtra u zubara :slight_smile: ..papa a dobru nocku
28. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ste tu este ???? ja som sa teraz vratila ,,,,,,,, :slight_smile: :slight_smile:
28. apr 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem ja na kute kedze tu nik nie je ahojte
28. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu este...
28. apr 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko si tu este???ja som este sem sa vratila ja som sama doma dnes a tak sa mi nechce do tej postele
28. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sama doma manzel pracuje a dojde az rano .... pojdem za chvilu akurat do sprchy a potom sup do postele a odtial kuk TV...
28. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sme na to m rovnako aj moj pride az zajtra okolo 8 rano,,,,,xixi
ja tiez to za chvilku zabalim nejako ma zacina lamat
a co sestra ako aj si si s nou pisala
28. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no volala som s nu teraz vecer je dost ubolena lebo s adost potrhala tak bola taka znicena chudatko ale teda su obe v poriadku tak to je super...no len ja ho uvidim len zajtra rano chvilu potom idem do prace a ked s avratim on zase ide do prace a v piatok ide on zase na chatu lebo kamos ma rozlucku so slobodu takze ho uvidim az v sobotu takze uplne ze super..
28. apr 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale hlavne ze su v poriadku, sestra sa vyspi naberie v noci sil trosku si oddychne a zase zajtra jej bude lepsie, a neboj malinku si este uzijes
28. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjana na to sa uz tesim,to bude taky maly trening pred nasim Jakubom..hehe je to zazrak to dietatko ked s anarodi :slight_smile: :wink: ok idem ja do sprchy a haji uz radsej rano muim do prace juj nechce sa mi..tak dobru nocku..papa
28. apr 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu sa ešte spí??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: len si to užite, kým nemáte detičky :grinning: :grinning: :grinning: ja už som aj z obchodu doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky vefi.... ja som tiez doma z obchodu, manzel do prace vyslany.... mozem sa venovat sebe _D
29. apr 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi trpíš nespavosťou??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aké máš dnes plány?
29. apr 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi, tak nejako :slight_smile: neviem si predstavit co to bude v dalsich tyzdnoch, lebo vsetci ma upozornuju skodoradostne, ze uz to bude len horsie :D
Dnes mam dva treningy, tak si pojdem posediet a zakricat na decka trosku, lebo mame pred vystupeniami a sutazou, tak nech makaju :slight_smile:

A co ty?
29. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak nedostala som MS :slight_smile: len ale citim akoby som mala dostat uplne to same, stale chodim na wc...
29. apr 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky....

drzkosa to su velmi podobné stavy... myslím pred ms a na začiatku tehu :wink:
29. apr 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tak tiez behala na zachod, drzkosa.... akurat ze vtedy trosku s opacnych dovodov, lebo nase miminko nebolo planovane....
29. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzkosa, ráno si skús spraviť ešte test, ale z ranného moču a uvidíš na čom si...ale podľa mňa, pokiaľ si mala len slabulinkúúúú čiaročku, niečo tam bude

Mimi, klasika nič...strážiť drobca :grinning: :grinning: a keď príde mm, tak žehliť, variť a tak..klasická idylka :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:)) mimi no vidis u nas planovane je a stale sa ocumujem ze ci nahodov som nedostala... lebo ma v podbrusku zapicha ako pri MS a zaludok ma boli dost
29. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzkosa, ja som nemohla otehotnieť dva roky. a keď som sa zmierila, že mimi nebude, prestala som sa sledovať, žila som "bujarým" životom a v tom drbs a už štvrtý mesiac :grinning: :grinning: ale MS som mala vždy nepravidelnú
29. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mavam tak 22-26 dni ale neskor nie no a meska mi to co som rada ale mam obavy ze nakoniec to dostanem... Na TT som mala // ale jedna taka veeeelmi slabulinkaaaa
29. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok