• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
statočná?? neviem, ale dik :slight_smile: len keď budem stresovať tak tým nič nevyriešim takže....a ak by náhodou aj išla von už sme v dosť vysokom štádiu tehotenstva a malinkej nič nehrozí, pobudne si chvíľu v inkubátore a bude OK :slight_smile: ale ja verím, že sa to spraví, trochu si poležíme, nebudeme nič robiť a bude OK
30. apr 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tadotami a ty si vtedy preco lezala? 2 mesiac to musi byt dost na nervy. mne stacil tyzden, ale zase mala som tam pocit bezpecia... keby nahodou tak su tam hned po ruke...
30. apr 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv ved to.keby daco su tam.bola som tam na udrziavani.otvarala som sa.tak som tam 2mesiace lezala s nohami hore.no a na nervy to teda bolo ale brala som to tak ze ked sa inak neda tak co uz.
30. apr 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tami, to si si teda užila, do nemocky by som ísť nechcela :confounded: brrrr a tak hádam toto už budeš mať bezproblémové :slight_smile:
30. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak aj ja som to tak brala, ze ked budem musiet, tak holt, treba urobit vsetko pre to male. a od kedy si tam lezala?
30. apr 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby tak v to verim.lebo teraz by som uz rozmyslala.mam doma pubertacku 6rocnu :slight_smile: je to uz zase nieco ine lebo sa treba aj o nu postarat.ale myslim i ze tan 34-35tt je v pohode.
30. apr 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv....bola som prvy tyzden 7mesiaca.a to az do konca toho deviateho a museli mi porod vyvolat.ale prezili sme.
30. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv, oki dam vediet co a ako :slight_smile:
30. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak hlavne, že je malinká OK
30. apr 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze baby zhrniem to:vsetky sme v poriadku,krpci tiez a sme spokojne nasavajuce mamicky.usmev na tvari a dobra naladicka.
spokojne a vyrovnane sme my takze aj nase deturence.
30. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, fuuuha ako citam tak sa to tu dobre zvrtlo, Mirka nevie co bude dalej ci ma ist na prijem, Lusa uz tiez pojde pomalicky rodit a Barbyes, ty si ma tiez sokovala, to je teda zodpovednost niektorych lekarov.... ach jaaaj... esteze ste fakt isli na tie Kramare... a ak sa smiem opytat preco ti predpisal dietu, ved kolko si zatial pribrala? a svoju povodnu vahu pred tehu si nemala vysoku nie? drzim vam vsetkym palce kočky... nech drobci vydrzia v bruskach do kedy maju, resp. 2 tyzdne uz hore dole, ten 37 az 38 tt je uz uplne v pohode :slight_smile:
30. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami dik za info. mna dnes dr potesila ze sa to moze zlepsit, no uvidime...
babulky idem si ja len pekne lahnut, nech mam dobry pocit :sweat_smile: okrem inych veci samozrejme...
prajem krasny vikendik vsetkym :wink:
30. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Liv aspon ta pozdravim a pekne oddychuj a aj tebe pekny vikend....
30. apr 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami, kraaasny optimisticky klincek. mas u mna palec hore :wink:
30. apr 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala pre tehu 50kg(skákalo mi to 49-50kg ako kedy) a keď som sa v Pondelok vážila mala som 66kg, nechcem vedieť koľko mám reálne, dnes som sa radšej nevážila už sa tej váhy trochu bojím :unamused: takže doooosť veľa :frowning2: a to mám ešte 1,5 mesiaca pred sebou, možno...ak sa malinká nevytrepe skôr :slight_smile:
30. apr 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbyes: ale tak pred tehu si nevazila vela, takze to nie je take hrozne, nerozumiem preco ti nariadil dietu... ved poznam baby co pribrali aj 25 kg a postupne to po tehotenstve davaju dole ale doktor im nepovedal, ze maju drzat dietu... pocula som o drzani diety v tehu ako mala napr. Lenka co sem prispieva, ze mala tu tehotensku cukrovku tak vtedy mala dietu... je to divne...
drzkam ti palceky aby si vsetko zvladla...
30. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak čo už :unamused: nejako zvládneme :slight_smile: mám držať oddelenú stravu, nekombinovať mäso s ryžou a zemiakmi, ale papať so zeleninkou a nepapať sladké....
30. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kam ste všetky zmizli? chcem si Vás dnes užiť lebo potom sem tak skoro neprikvitnem. doma net stále nemám a k maminke nebudem môcť chodiť tak často keď mám byť v kľude a ležať :unamused:
30. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes a nechcela si uz minule vybavit ten net? :wink:
30. apr 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som nove fotky patrika :slight_smile:
30. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, no jaky fesak je z neho :grinning: rastie vam do krasy :slight_smile:
30. apr 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusa obcas az nechapem po kom je taky pekny :slight_smile:
a to ze uplne vazne
30. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka, som zazrela tvoj komentar a nedal mi , tak sa musim kuknut k teme :wink:
Tak ti poviem, ze to bude tym menom. :slight_smile:
Lebo mi tiez mame Patricka a co sme sa teraz boli fotit aj fotograf mi vravel, ze je velmi fotogenicky, nevraviac ze vsetci mi vravia, ze jaky je peknucky a blondiacik.
A ono to znie sice tak chvalenkarsky, ale ja nechapem po kom a to smrtelne vazne. Lebo my nie sme ziadny krasavci, taki normal. Preto mi ten tvoj komentar nedal. :wink:
30. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenkam dakujem :slight_smile: my sme tiez len taky ten priemer ludi, a som normal prekvapena ze aky je pekny. ono nieco je aj v tom ze sa narodil skor, a nema az taku nesumerne vleku hlavicku k telu, to robi vela
a zeby menom? hmm este ze som ho vyberala ja :wink:
30. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka krasne fotecky....
30. apr 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ja sa tak teším na víkend. Vela z vás je doma tak to asi tak nevnímate ale ja sa po celom týždni v práci neskutočne teším. Vyložím nohy niekde na Bolerázkej priehrade a dva sladké dni nič nerobenia :D
30. apr 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu znovu, vypadol nám net :angry:
lusa, a ja som ho doma chcela vybavovať, ale idú nám zapájať do brány cez T-com optické káble tak ak mám možnosť chcela by som ten, len to ešte budem musieť chvíľku vydržať :frowning2: nevadí, ak by som nezvládla tak dám iný, ale tento je asi naj :slight_smile:
30. apr 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby si tu?
30. apr 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ahojy moja
30. apr 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink: vsetky
30. apr 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok