Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
30. apr 2010

statočná?? neviem, ale dik 🙂 len keď budem stresovať tak tým nič nevyriešim takže....a ak by náhodou aj išla von už sme v dosť vysokom štádiu tehotenstva a malinkej nič nehrozí, pobudne si chvíľu v inkubátore a bude OK 🙂 ale ja verím, že sa to spraví, trochu si poležíme, nebudeme nič robiť a bude OK

liv1
30. apr 2010

tadotami a ty si vtedy preco lezala? 2 mesiac to musi byt dost na nervy. mne stacil tyzden, ale zase mala som tam pocit bezpecia... keby nahodou tak su tam hned po ruke...

tadotami
30. apr 2010

liv ved to.keby daco su tam.bola som tam na udrziavani.otvarala som sa.tak som tam 2mesiace lezala s nohami hore.no a na nervy to teda bolo ale brala som to tak ze ked sa inak neda tak co uz.

barbyes
30. apr 2010

jej tami, to si si teda užila, do nemocky by som ísť nechcela 😖 brrrr a tak hádam toto už budeš mať bezproblémové 🙂

liv1
30. apr 2010

vsak aj ja som to tak brala, ze ked budem musiet, tak holt, treba urobit vsetko pre to male. a od kedy si tam lezala?

tadotami
30. apr 2010

barby tak v to verim.lebo teraz by som uz rozmyslala.mam doma pubertacku 6rocnu 🙂 je to uz zase nieco ine lebo sa treba aj o nu postarat.ale myslim i ze tan 34-35tt je v pohode.

tadotami
30. apr 2010

liv....bola som prvy tyzden 7mesiaca.a to az do konca toho deviateho a museli mi porod vyvolat.ale prezili sme.

lusa889
30. apr 2010

liv, oki dam vediet co a ako 🙂

barbyes
30. apr 2010

a tak hlavne, že je malinká OK

tadotami
30. apr 2010

takze baby zhrniem to:vsetky sme v poriadku,krpci tiez a sme spokojne nasavajuce mamicky.usmev na tvari a dobra naladicka.
spokojne a vyrovnane sme my takze aj nase deturence.

lulu4
30. apr 2010

ahojte, fuuuha ako citam tak sa to tu dobre zvrtlo, Mirka nevie co bude dalej ci ma ist na prijem, Lusa uz tiez pojde pomalicky rodit a Barbyes, ty si ma tiez sokovala, to je teda zodpovednost niektorych lekarov.... ach jaaaj... esteze ste fakt isli na tie Kramare... a ak sa smiem opytat preco ti predpisal dietu, ved kolko si zatial pribrala? a svoju povodnu vahu pred tehu si nemala vysoku nie? drzim vam vsetkym palce kočky... nech drobci vydrzia v bruskach do kedy maju, resp. 2 tyzdne uz hore dole, ten 37 az 38 tt je uz uplne v pohode 🙂

liv1
30. apr 2010

tami dik za info. mna dnes dr potesila ze sa to moze zlepsit, no uvidime...
babulky idem si ja len pekne lahnut, nech mam dobry pocit 😅 okrem inych veci samozrejme...
prajem krasny vikendik vsetkym 😉

lulu4
30. apr 2010

ahoj Liv aspon ta pozdravim a pekne oddychuj a aj tebe pekny vikend....

liv1
30. apr 2010

tami, kraaasny optimisticky klincek. mas u mna palec hore 😉

barbyes
30. apr 2010

ja som mala pre tehu 50kg(skákalo mi to 49-50kg ako kedy) a keď som sa v Pondelok vážila mala som 66kg, nechcem vedieť koľko mám reálne, dnes som sa radšej nevážila už sa tej váhy trochu bojím 😒 takže doooosť veľa ☹ a to mám ešte 1,5 mesiaca pred sebou, možno...ak sa malinká nevytrepe skôr 🙂

lulu4
30. apr 2010

Barbyes: ale tak pred tehu si nevazila vela, takze to nie je take hrozne, nerozumiem preco ti nariadil dietu... ved poznam baby co pribrali aj 25 kg a postupne to po tehotenstve davaju dole ale doktor im nepovedal, ze maju drzat dietu... pocula som o drzani diety v tehu ako mala napr. Lenka co sem prispieva, ze mala tu tehotensku cukrovku tak vtedy mala dietu... je to divne...
drzkam ti palceky aby si vsetko zvladla...

barbyes
30. apr 2010

a tak čo už 😒 nejako zvládneme 🙂 mám držať oddelenú stravu, nekombinovať mäso s ryžou a zemiakmi, ale papať so zeleninkou a nepapať sladké....

barbyes
30. apr 2010

baby, kam ste všetky zmizli? chcem si Vás dnes užiť lebo potom sem tak skoro neprikvitnem. doma net stále nemám a k maminke nebudem môcť chodiť tak často keď mám byť v kľude a ležať 😒

lusa889
30. apr 2010

barbyes a nechcela si uz minule vybavit ten net? 😉

lenocka84
30. apr 2010

pridala som nove fotky patrika 🙂

lusa889
30. apr 2010

lenka, no jaky fesak je z neho 😀 rastie vam do krasy 🙂

lenocka84
30. apr 2010

lusa obcas az nechapem po kom je taky pekny 🙂
a to ze uplne vazne

zdenkam
30. apr 2010

lenocka, som zazrela tvoj komentar a nedal mi , tak sa musim kuknut k teme 😉
Tak ti poviem, ze to bude tym menom. 🙂
Lebo mi tiez mame Patricka a co sme sa teraz boli fotit aj fotograf mi vravel, ze je velmi fotogenicky, nevraviac ze vsetci mi vravia, ze jaky je peknucky a blondiacik.
A ono to znie sice tak chvalenkarsky, ale ja nechapem po kom a to smrtelne vazne. Lebo my nie sme ziadny krasavci, taki normal. Preto mi ten tvoj komentar nedal. 😉

lenocka84
30. apr 2010

zdenkam dakujem 🙂 my sme tiez len taky ten priemer ludi, a som normal prekvapena ze aky je pekny. ono nieco je aj v tom ze sa narodil skor, a nema az taku nesumerne vleku hlavicku k telu, to robi vela
a zeby menom? hmm este ze som ho vyberala ja 😉

mirka12011
30. apr 2010

lenka krasne fotecky....

misatko25
30. apr 2010

Kočky ja sa tak teším na víkend. Vela z vás je doma tak to asi tak nevnímate ale ja sa po celom týždni v práci neskutočne teším. Vyložím nohy niekde na Bolerázkej priehrade a dva sladké dni nič nerobenia :D

barbyes
30. apr 2010

tak som tu znovu, vypadol nám net 😠
lusa, a ja som ho doma chcela vybavovať, ale idú nám zapájať do brány cez T-com optické káble tak ak mám možnosť chcela by som ten, len to ešte budem musieť chvíľku vydržať ☹ nevadí, ak by som nezvládla tak dám iný, ale tento je asi naj 🙂

dugyna
30. apr 2010

barby si tu?

dugyna
30. apr 2010

mirka ahojy moja

dugyna
30. apr 2010

ahojte kocky 😉 vsetky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre