Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
30. apr 2010

ahoj dugyna tak idem hned ti napisat co mam pisane v tych papieroch....
no teda ja som dnes ani necakala ze takto pojde ja ze pridem do poradne a ok a ja lietam jak krava....

dugyna
30. apr 2010

miri to ti verim ze to bolo sokova terapia.

kocky aj vam je dneska co stetehu tak divne? strasne teplo vonku zda sa vam tazky vzduch a nehovoriach a zacinajucich opuchoch?

mirka12011
30. apr 2010

dugy aj ty opuchas uz? to z tepla je mozno nie?

dugyna
30. apr 2010

mirka dneska su mi tesne prstene...ale nie je to nejak vidno a citim to na nohach v topankacha tak..ale vidno ich nejak nie je...hej presne tak tym teplom...
len u mna je to horsie s tymi tocakmi...uz fakt neviem..

mirka12011
30. apr 2010

no ja prstienky nedam na ruku tiez...
no dugy slapky budeme o chvilu nosit tie obujeme 😀
no dugy teplo nerobi dobre to sa ti necudujem....

dugyna
30. apr 2010

ja ich este mam na ruke..ale tazko idu dole...
dnes som si miri kupila tie moderne slapky..neviem ako sa volaju...
fu ledva funim z toho tepla

dugyna
30. apr 2010

leni krasne fotecky..

kocky kukam ze nejak ste sa nam tu vykotili hore nohami...no teda..

miri klud vsetko je ok 🙂 neboj..keby nieco bolo tak si ta necahju v nemocke

tadotami
30. apr 2010

ahojte dievcata 🙂

barbyes
30. apr 2010

ahojte, už som späť...

dugyna
30. apr 2010

barby ja ze ci nedjeme na zrmzku alebo do incheby a ty musis bytvykotena hore nohami...

barbyes
30. apr 2010

niektorý deň budúci týždeň môžeme vybehnúť, keď pôjdeme iba na Fedinku tak si myslím že v pohode. nejakú tú hoďku pokecáme a pôjdem sa vykotiť znovu 🙂 keby som mala doma ležať celý týždeň tak môžem ísť rovno na psychiatriu 😉

barbyes
30. apr 2010

teraz už musím utekať lebo si ideme s kolegovcami naposledy sadnúť, tak pa*pa

dugyna
30. apr 2010

barby..ale aj tak si myslim ze by si mala lezat vykotena ... a nemala by si ist ani na tu farmu..a uprtovat to bouz nie..a pockaj do kontroly a potm ti azda pooli opat chodit...neriskuj to rradsej a potom mozme ist na zrmzku ked si tyzden polezkas a vse bude ok..teraz si u maminy ci mate net uz?

dugyna
30. apr 2010

jaj takze este v robote...tak prijemnu zabavu

vejula
30. apr 2010

A čo sa tu už spí 😕

garonka
30. apr 2010

veji ja som tuuuuuuuuuuu

a maš suprovu fotku i ja sa tak s Tobim cvaknem 🙂

vejula
30. apr 2010

jeej garonka dakujem..

A chytro cvak cvak... Dnes bolo krasne som bola na prechadzke s malým aj s chlpáčikom, a bolo to trošku o hubu... Chlpáč si ešte musí zvyknuť byť trochu kultivovanejší 😀 😀

Ozi ako váš havkač... žiarli na Tobika? leno môj žiarli strašne 😖 😝

garonka
30. apr 2010

veji no aj u nas bolo krasne ale troška fukalo ale prechadzka bola užasna 😉

naš havo si Tobiho ani nevšíma ale ak veľmi plače tak havo vystrašene sleduje čo sa deje, inač sa mu snažíme venovať tak ako Tobimu

a tvoj žiarli? chuďa ale to ho prejde no mne by bolo ľuto ale havo vie, že ho mate radi 😉

vejula
30. apr 2010

no on je taký prechcaný, zaujimam ho len vtedy ked začne plakať Dominik. Beťar jeden

lulu4
30. apr 2010

ahoooojte babulky je tu este niekto?

lulu4
30. apr 2010

Lenocka: tvoj syncek je uplne ze nadherny, mate byt na co pysny, hlavne ta posledna fotecka je uzasna ako posiela pusinku 😀

vejula
30. apr 2010

jj ja som ešte tu na chvilku 🙂
Ako tehulkuješ lulu???

lulu4
30. apr 2010

Ahoj Vejulka, krasnucki ste na spolocnej foto 😀 Zatial klop klop nech to tak ostane aj nadalej.... min. tyzden som bola na poradni, vsetko bolo ok, najblizsie pojdem az koncom maja na tu sladku gebuzinku kvoli tehu cukrovke... brrr uz teraz sa netesim... a co vy pochval sa? vsetko dobre, maly Dominik uz ma na noc aky taky rezim? ako casto papa?

elko69
30. apr 2010

barbyes no skoro si sa zacala otvarat,tak teda sup do postielky a klud na par dni,ved mala Viki musi este zostat vnutry par tyzdnov este...

mirka12011 tak isto ako u barby pekne odpocivaj este malinka ma este cas na svet ist...neboj to bude dobre 🙂

elko69
30. apr 2010

veji maly je strasne chutnucky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gali
30. apr 2010

ahojte, dievcata 🙂

veji, naozaj krasna fotocka. Maly je zlatucky. 😉

elko69
30. apr 2010

gali ahoj...

gali
30. apr 2010

ahoj, elko 🙂 Ako sa mas a co noveho? Maly poslucha a kopka?

lulu4
30. apr 2010

kočky ktore ste uz kupovali matrac do detskej postielky, tak aky ste kupovali len klasicky molitanovy alebo molitan -.kokos, resp. molitan-kokos-pohanka? teraz su uz rozne typy a neviem ktory objednat... diky

gali
30. apr 2010

lulu, nekupovala som este matrac, ale moja kolegyna kupovala ten s kokosom a ja asi tiez sa budem uberat tymto smerom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre