• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ahojte baby tak uz som aj ja doma:slight_smile:
30. apr 2010 o 21:15  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali no ako s amu chce,chvilkovo kope a chvilkovo len tlaci to je niekedy neprijemne ale...

lulu ja mam molitam a kokos lebo z tej kokosvej strany to musi byt otocene smerom hore teda na tom ma babetko spinkat...
30. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luby vitaj...no co ako sa citis??uz je asi dobre ked ste s drobcom uz domenka,co?a teraz si asi len pomaly zvykat na seba,co?
30. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no elko tak to mas pravdu :slight_smile: trosku ma boli to co ma zasivali ale inak v pohode:slight_smile:
30. apr 2010 o 21:18  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tie bolesti tvoje boli teda nakoniec kontrakcie :slight_smile:
30. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme dievčatá, joj aby ste už aj vy porodili a založime nejaku novu temu že"prvý krát mamička" :dizzy_face:

ahoj lubka ako čerstvá mamička???
30. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko dakujem, lebo aj ja nad tym molitan kokos spekulujem, lebo drahy uz schvalil, ze mozem aj postielku uz objednat aj s matracom, dokonca som vcera objednala set obliecok a mantinelu do postielky, uz len tu vypln budem musiet kupit, myslim vankusik a paplonik ale to neskor aj, aj kocik budem tak v juli az objednavat... ale uz mam oblecko kopmplet uz len kozmetiku a na kupkanie veci a uz to bude dobre :grinning:
30. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lubka, kolko si bola v nemocke celkovo - 4 dni? ja sa len pytam, ze kolko si tam nechavaju mamicky teraz? malicky nemal zltacku nic, to je super... ako sa citis a ako si rodila, cisarak ci klasicky porod?
30. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja sestra porodila v stredu a ta sa chuda tak natrhla ze ju teraz musia az cievkovat lebo sa nemoze vycikat...chuda taka je ubolena az mi je ju luto...nestihli ju nastrihnut lebo ona o 12 hod dostala bolesti a o 14 hod bola mala na svete,ze sa rychlo tlacila von...
30. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko: fuu to nezavidim tvojej sestre, to mala ozaj rychly porod, tak hlavne ze su oboe v poriadku, sa to zahoji len to trosku potrva... a co malicku si bola aj dnes kuknut ci nie?
30. apr 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko ja som bola tiež zacievkovana, lebo po sekci sa nemôžeš ani postaviť, a to ti bol aký komfort, že dokonca aj moč ti len tak steká do sačku :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji no veru uz aby to tu bolo... :slight_smile:

lulu ja som kupila baldachyn, hniezdo, navlecky a aj paplonik a podusku od jednej baby z ruzindola za 40 € tusim....ona tu mala na nete vsetko mozne aj postielky,aj tie matrace...
30. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ona ma len nejaku cievku zavedenu a chodi cikat do sprchy lebo sa nemoze vycikat,uz od vcera rana necikala lebo to nejde nejdnoducho,boli ju vsetko...
30. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula mame sa super ked sme doma :slight_smile: ale trosku je z kakanim problem :(
lulu bola som tam 5 dni :slight_smile: prvorodicky tam nahavaju takto :( a rodila som klasicky :slight_smile:
30. apr 2010 o 21:24  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu bola som kuk aj vcera aj dnes...som bola jej odniest nausnicky nech je mozu zajtra prepichnut aj uska v porodnici...
30. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka to čoskoro prejde, uvidíš.. Hlavne ked mame dôvod - našich anjelikov

elko to je zvlastne že musi chodiť cikať, mna zacievkovali a moč mi išiel priamo do sačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem ja do spršky a hajať, lebo noci už nemam take nerušené ako počas tehu, tak si kočky uživajte :wink:
30. apr 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji jej tam napichli len nejaku rurku - cievku a cez to cika iba,nema ziadny sacik...
30. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to dufam....:slight_smile: a cim sa najlepsie hoji to co ma zasivali?
30. apr 2010 o 21:29  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka: a mala si epidural ci bez? kolko ti trval porod, mala si to aspon rychlo za sebou? ja som taky zvedavec :grinning:
to je dobre ze si uz doma, uz len nech sa ti tie rany zasite hoja, nieco ti v lekarni urcite poradia, nech ide manzo nieco kupit...
a co Tobik, ake problemy s kakanim, nejde mu to, boli ho brusko?
30. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko to si dobre kupila celu tu sadu do postielky, ja som to objednavala z netu, obliecky, mantinel a zavinovacku vsetko v rovnakom vzore za 30 Eur + este som tam nasla paplonik a vankusik za 13 Eur ale to este neobjednavam zatial... no a tu postielku budem asi zajtra objednavat aj s matracom, postielka stoji nejakych 60 Eur a matrac 15 Eur, no postielku chcem taku drahsiu lebo som sa do nej zamilovala, je to farba orech s bielou a taka zirafka je tam vyrezana... nadherna je... nasla som ju na jednej stranke za tych 60 Eur, lebo inde stoji aj 80 a viac, ake su tie ceny odlisne... to je sila
30. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
epidural nie .... porod trval nejake 2 hodinky :slight_smile:
30. apr 2010 o 21:38  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu tak to si super ceny nasla ale fakt,jako ja mam postielku za 60 € a matrac za 11 tusim ale teda nieje tam nic vyrezane na postielke tak aobyc,sak myslim ze ju mam aj odfotenu a zavinovacku mam tiez v tom vzore ako baldachyn a to ma vyslo 10 €...ale super som aj ja rada ako som nakupila lebo sak ked som pozeral av nabytku tak len postielka bola 100 €
30. apr 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luby tiez si to teda mala rychlo za sebou...
30. apr 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babky idem buvat :slight_smile: kym maly buva :slight_smile:
30. apr 2010 o 21:42  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luby tak utekaj veru aj my si budeme musiet zvykat hajat ked budu babetka spinkat...hehe dobru nocku..sak pojdem aj ja uz off..
30. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc, tiez idem pomaly. Mam za sebou dlhy den, boli sme po skole opeckat s deckami a to sme najskor 2h slapali :grinning: , ale vladali aj ohen zalozili - sikovnici mali :wink:
Prajem krasny vikend a uzivajte si slniecko. Paa :sunglasses:
30. apr 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko: pozerala som v tvojom albume, pekny setik si vybrala do tej postielky, taky jemnucky.... ja si dam do albumu foto tej postielky a toho setiku co som objednala ak chvilu pockas mozes to kuk... :grinning:
30. apr 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko: uz som to pridala do albumu :grinning:
30. apr 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji mas krasnu fotecku :wink:
30. apr 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ahoj este raz gratulujem :wink: to si mala rchly porod :wink:
30. apr 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok