Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
2. máj 2010

heh si ma pobavila ale nie to je realita, ved muzi, presne tak ze to aj ja cakam, ze aj ked mu nachystam co ma doniest aj tak nebude vediet... co uz s nimi, ale dobre ze ich mame no nie? 🙂
veru ja uz malicke veci nebudem kupovat, este uvidim co dostanem a potom uz kto bude chciet kupit uz od 3 mesiacov vyssie radsej... lebo tolko zase male babo nevynosi, jedine co ogrcka bude treba prezliekat...
takze takychto sampionov mate vy doma, kolko to mate psikov? a to vsetky vyhrali ci iba jeden z nich?
a co zdravotny stav Miri, ako to vyzera, mas ist zajtra do tej nemocky ci nemusis? tak som na teba myslela, este nech sa malicka Timka pekne drzi vo svojom domceku

lulu4
2. máj 2010

tadotami: dakujeeem 🙂 co porabas okrem netu, teda alebo si porabala? ja nic, mm spinka az sem ho pocujem chrapat z vedlajsej izby tak ja len tak, perie sa mi... hlavu som si umyla, tak sa susia vlasky... asi pojdem bublaninu ovocnu upiect, uz o nej hovorim od rana 🙂

tadotami
2. máj 2010

mirka....prave som sa zobudila.bola som sa s tamarku po nitre prejst a strasne ma to unavilo.napratala som do seba 2coko rolady a 2 kremese a teraz pali a pali svina jedna 😲

mirka12011
2. máj 2010

lulu mame 3 psikov a vsetky nieco vyhrali 😀 teda 2 mame bez pp ale boli na vystave bez pp psikov a vyhrali 1 a 2 miesto a tato co vyhrala dnes je s pp a tiez vyhrala no teda u nas sa maju asi dobre 😉
neviem zajtra budem vediet kedy mam ist za porodnikom a v piatok mam kontrolne ctg a prietoky ale prv porodnik skonstatuje podla papierov co a ako no ale uz ma zasa navstevuju poslickovia kurnik sopa s nimi....
no ved toto ze tych veciciek je aj vela a tak kazdy den nieco ine davat a vsetky su tak krasne juj....

tadotami
2. máj 2010

lulu mla by som pozehlit ale mne chvilu trva pokial sa preberiem.odolavala som spanku lebo potom vecer nemozem zaspat.no ale neodolala som ☹

lulu4
2. máj 2010

tadotami: tak si si osladila zivot ale ta zaha ... fuuu. .. daj si aspon sodu bikarbonu... no ja rano som si dala jogurt a potom som sa pre nieco zohla a uplne mi prisla kyselina do ust ze som utekala na wc a vypluvala akoby som zvracala, to sa mi mozno za cele tehu raz stalo... takze radost 😖 a dnes mi je celkovo tak divne s tou kyselinou

mirka12011
2. máj 2010

tadotami juj brrr ty pazrosko 😅 no teda juj to si neviem predstavit ani spapat naraz juj a nebolo ti zle potom ked si to dala do seba juj normalne si ma sokla 😉 az neviem co napisat lebo pre mna to ani realita nieje juj brrr 😎

lulu4
2. máj 2010

Mirka, tak paradicka, vidis maju sa u vas dobre, ostatni psikovia im mozu len zavidiet, maju dobru panicku 😀
Ti poslickovia hnusni, nedaju ti pokoj a nedaju... a to mas ako casto tie bolesti? no ved uvidis co povie porodnik... tak zase nesla by enormne skoro malicka von keby musela uz.... predsa su to uz neni 2 mesiace dopredu... ale mohla by este vydrzat... budem drzkat palce a ozvi sa nam urcite... dnes len oddychuj radsej...

lulu4
2. máj 2010

Miri, Tadotami: tak s tymi zakuskami je to aj u mna tak ze dam jeden a mam dost, vacsinou veternik a ten je sladky az az, ale odkedy som tehu mi sladke praveze az tak nechuti... obcas si nieco dam ale ze by som sa za tym isla potrhat.. ale uz sa mi slinky zbiehaju na domace veterniky co budu na oslave uz buducu sobotu... si jeden urcite supnem 😀

tadotami
2. máj 2010

ale mirka neprehanaj 😀 mala som na to chut a teraz mam dusu na mieste a tak skoro zakusok do ust nedam 😝

tadotami
2. máj 2010

lulu nemozem si pomoct ale nemala som rada cokoladu a teraz ach jaj 😅 strasne mi chuti sladke.pri tamarke mi chutilo slane,prazenica a cierne pivo 😀

mirka12011
2. máj 2010

no lulu poslickov mam denno-denne par krat za den ale mala som pocit ze vcera som ich nemala a dnes no teda su tu zasa 😉 sprostaci no keby uz chcela ist von tak to bude mesiac skor a bola by po mne ja som tiez prisla na svet o mesiac skor 😅

mirka12011
2. máj 2010

tadotami no teda pivo by som si dala 😉

lulu4
2. máj 2010

tadotami: tak vidis mame to presne naopak, aj cakam chlapceka a nechuti mi sladke, ale ta prazenica a pivko to za to ano, si kupujem nelako pivo lebo mama nanho strasnu chut.... a s alko pivom nechcem prehanat, to si od mm odpijem tak dva glgy niekedy....

mirka: no ved ten mesiac to by uz nebola taka tragedia, ved uvidis co povie doki... hlavne ze je Timka ok aj prietoky a vsetko... to je dolezite... a ze ma dobru vahu a tak...vecicky uz mas tiez kupene, spinkat bude mat kde, faro pre nu mate uz tiez, ved si pripravene v podstate...

lulu4
2. máj 2010

asi vas opustim kočky, idem ja tu bublaninu upiect, som si spravila celkom aj chut a hlavne drahy chcel a este aj na navstevu pojdeme tak nech nejdeme s prazdnymi rukami 🙂

mirka12011
2. máj 2010

juj no teda sme aj ked na jednej strane by som bola rada keby uz sme to mali za sebou by som nemala o nu strach ze ma menej kyslika a pod...presne tak porodnik to zvazi a rozhodne.... 😉

tadotami
2. máj 2010

mirka ja bananovu zmrzlinu 😅 baby zakopte ma niekde lebo ma slahne z takychto chuti 😲 ale dala by som si aj taky obrovsky cerveny melonik.a jedla by som ho s lyzicou,jaaaaaj pomoc 🙂

mirka12011
2. máj 2010

tadotami juj no teda zmrzlinku a melonik spolu nieeeeeeeeeeee 😀
hmm ale ten melon nieje zly napad kurnik sopa len teraz do obchodu ist 😉 a prejde ma chut 😀
lulu papa

tadotami
2. máj 2010

som si vsimla ze mi tam 30tt svieti 😲 teda ale to letiiiiii a krpec za par tyzdnov sa narodi.jaj to bude zase.

mirka12011
2. máj 2010

tadotami ano aj ja som ti vsimla ze ti to uz zasvietilo hihi juj mne zajtra zasviti 36tt 😅
jaj to bude zasa hihi to si ako myslela? porod?

tadotami
2. máj 2010

dalsie starosti mirka.ono je to krasne taky uzlicek vonavucky ale dalsia zodpovednost a starosti.tamarka pojde do skoly,vstavat v noci....no co uz.vydrzali ine musim aj ja.preto stale omielam ze mi je takto fajn pokial je v bruchu.

mirka12011
2. máj 2010

juj tak to ano a napisala si to presne zvladli to ine zvladneme to aj my....aj ked starostlivost o 2deticky je dvojnasobna, ale deticky zato stoja no nie? este pekne aspon 2mesiace nech v brusku krasne lezka 😉

tadotami
2. máj 2010

ono ked sa ti narodi prve si hotova.ved aj ja som bola.vsetko je nove a vsetci ti hovoria mama.je to taky pekny pocit.ale ked to dieta bude mat soplik a celu noc byt hore a bojis sa zaspat,no je to vselijake.a praveze pri druhom uz vies co to obnasa.a ked za den 1000x pocujem mami,mami,mami...ale si myslim za kazdy je rad za svoje deticky.a ked mas prve dievca je to take ze ste na seba viac naviazne a viac sa o nu bojis.ved to zistis.

mirka12011
2. máj 2010

juj tadotami pekne si to napisala...

tadotami
2. máj 2010

tak toto je realita mirka 🙂 ked bude mat tvoja cicuska take 2roky spomen si a das mi za pravdu 😀

mirka12011
2. máj 2010

juj to aj ty si taka leniva teraz?

vefi89
2. máj 2010

no ste tu vy kolektív, nik si z vás nevšimol Lubku, že u´ž je doma aj s maličkým????? 😲 teda pekné od vás 😨 😀 😀

garonka
2. máj 2010

vefi čaukooooooooooo ako sa mate s Miškom? 😉 😉 😉

lulu4
2. máj 2010

vefi: ako to? mne krivdis, ja som si s Lubkou pisala, ved som sa jej aj na porod vypytovala... takze si prosim ospravedlnenie 😀 😀 😀

mirka12011
2. máj 2010

vefi no dovol my sme uz aj gratulovali par krat hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre