Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
3. máj 2010

baby nerobim si z toho velku hlavu.byvaju aj horsie veci.hlavne ze ma 2ruky,nohy,gulky a 1 hlavu,no a vsetky prsty.

tadotami
3. máj 2010

jana ja som mala vcera na nu chut.dnes mam chut na nieco co este nevymysleli.ani sama neviem co to ma byt.

dydynka
3. máj 2010

no uz tie bolesti nemam,,,oni prisli , po chvili odisli a tak,,,,no mala som tampon,,,,zakazane to neni a doteraz som nemala ziadne problemy so svrbenim alebo tak, tak som si povedala ze to vyskusam,,,no bolesti su uz prec,,,tak dufam ze sa tak skoro nevratia,,,

jjana17
3. máj 2010

mirka ja chute nerobim ale je fantasticka 🙂 🙂 🙂 🙂
ja som si povodne chcela nejake zemiacky v rure spravit no ale bolo to silnejsie ako ja,,,,,ixixixixi este ze je mm cely den u rodicov ze ma nevidi ako si na nej chutkam by sa mi smial zase tyzden

jaj tami to poznam chuti mi nieco ale neviem co,,,,xixi

dydy no chvalabohu ze ti to preslo asi sa ti uz ti poslickovia hlasia

jjana17
3. máj 2010

tami a co nastresujes, ako presne ako si pisala hlavne ze je maly zdravy to je najdolezitejsie

mirka12011
3. máj 2010

no teda uz som hladna po tom slove ze pizza och

jjana17
3. máj 2010

ja uz zachvilku napapana,,len do kedy

tadotami
3. máj 2010

baby ale co mi fakt nejde do hlavy je to pohlavie.bola som u jednej znamej liecitelky a ta mi povedala ze postavicku ma babo ako dievca.a flakata som po tvari este viac ako om bola pri tamarke.ale na sone mi povedali ze je to chlapec a aj ja som tam tie gulky videla.tak teraz neviem.mozno to bude na koniec nie tado ale vanda.a chuti mi cokolada.kila by som zjedla.

jjana17
3. máj 2010

tami no to by bola ina pecka keby sa narodila vanda!

mirka12011
3. máj 2010

no aky postup normalne napisany 😀

tadotami
3. máj 2010

tak to teda hej.ti poviem moja ze rana.vsetko ruzove som rozdala.tak je mi to jedno len taky maly cervicek mi vrta v hlave ze co ak....a moja dcera mi povedala ze dievca to urcite nebude lebo som vymyslela hrozne meno a ona by ju volala vanda panda.

jjana17
3. máj 2010

mirka som si to citala normalne navod ,,,,aj to praktizujes ?

no prave sa o tom minule baby na poradni bavili ze jedna baba cely cas jej vraveli ze baba baba a chalan sa im narodil
jej tvoja dcera to je ale sidlo

tadotami
3. máj 2010

mirka.....podla mna nastrihnu kazdu prvorodicku.a bola som to zistit v zrkadle a ja som zasivana tak do boku do lavej strany.no tak to neviem teda ci to nejako pomoze.

jjana17
3. máj 2010

mamina mi volala a sa jej podarilo mi kupit v tescu pre drobca 7 bodycok za 4€ ze take zlavy tam maju na decke oblecko,,,no nekup to

pozeram na to brusko a uz riadna tehu ciara sa mi spravila, to je na co dobre???

tadotami
3. máj 2010

jjana...poviem ti ze nasa ratolest vybera mena podla kamaratov v skolke.

mirka12011
3. máj 2010

jani nepraktizujem len som to nasla ze juj aky masaker 😲

mirka12011
3. máj 2010

jani ja nemam tehu ciaru ani pupok vonku 😀

zuzumajko
3. máj 2010

baby a podla coho oni usudia ze je POTREBNE nastrihnut hradzu? ci to robia automaticky? 😅

tadotami
3. máj 2010

jjana...tak ja nemam ziadnu ciaru ale po porode sa ti to strati.

jjana17
3. máj 2010

tami aha, no ja som vcera bola s neterou ma 8 rokov a pripada mi ze fakt ju plieska uz riadne puberta normalne som bola zhrozena , tie ksichty ktore robila no hruza a to spravanie skoro som na rit padla,,,,,

mirka ja som citala ze aj baby co si to masirovali tak aj tak ich nastrihli ...ja neviem

ciaru mam ale pupok mam normalny, boze dufam ze mi taky aj ostane mne sa to nepaci ked taky je vypuknuty von,,,,aspon toto nech mi ostane,,,xxxi

tadotami
3. máj 2010

zuzumajko.....to ze ta nastrihnu tak to necitis ale to sitie si uzijes.a podla mna kazdu prvorodicku nastrihnu.ono je to lepsie ako keby si sa mala nacat sama.ale nechcem ta vobec plasit ani ti krvaky opisovat.supnu ti tam zo tri stehy a hotovo.

jjana17
3. máj 2010

neviem podla coho to usudzuju ci strihat alebo nie, ale ze lepsie je nastrihnut a pomoct tomu tak, ako keby sa ti mala tlakom roztrhnut,,,,,

jjana17
3. máj 2010

tami vidis a segru moju nastrihavali oba razy a ju to nebolelo ani sitie

tadotami
3. máj 2010

ale baby to nastrihnutie vazne necitite tak sa nestresujte.dajte na mna.no to sitie stipe jak slak.to mi da za pravdu asi kazda.

tadotami
3. máj 2010

jjana...tak uvidis sama.mozno to ani teba nebude boliet.

mirka12011
3. máj 2010

no tada mala som co najst hihi
mna presiel hlad 😲

tatiana1985
3. máj 2010

zuzu neboj, niekedy nenastrihnu...mna napriklad nemuseli 🙂 ale to som na zaciatku porodu povedala, ze pokial to neni nutne ze si to neprajem....niekedy je nastrih potrebny,ale niekedy ta nastrihnu z pohodlnosti..aby nemuseli cakat kym sa sama roztiahnes 😒

drzim palecky 🙂

tadotami
3. máj 2010

mirka,tak to ine sado maso 😀

jjana17
3. máj 2010

tami nie som si ista mna boli aj odber krvi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre