Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
3. máj 2010

neli neboj potom ked budes dostavat kopance to bude sranda, ja citim malinkeho ako sa vrti ale este som nemala to stastie ze by som mu napriklad peticku alebo rucicku videla ako buchol

tinkarisko
3. máj 2010

Ahoj lenocka84 tak ako sa mas? No uz to mas za sebou.Gratulujem 😀 🙂

riag
3. máj 2010

No kocky,tiez to tak vidim...este mam cas,teda aspon dufam🙂tak sa pojdem mrknut a tu zavinovacku kupim...aspon pre istotu🙂

nelinkalela
3. máj 2010

jjani ja sa už neviem dočkať na tie kopance keď nám maličké bude hlásiť halooo tu som 🙂 takto ešte anii moc nevnímam že v sebe mám malého drobca 🙂

mirka12011
3. máj 2010

jjani mne timka dnes ritku ukazala 😀

jjana17
3. máj 2010

nelinka no je to taky fakt krasny pocit ked tak kopka a najma sa mi paci ked ho pohladkam a zacnem rozpravat ako v tedy reaguje

mirka to fakt???a ako vies ze to bola ritka

nelinkalela
3. máj 2010

jjani závidím že o už cítiš 🙂 🙂 🙂 🙂 Aj ja chcem 🙂 🙂 🙂

jjana17
3. máj 2010

neli neboj aby si este zajtra nenapisala ze si uz drobceka citila, inak najskor vecer som to citila ked som si lahla do postele , hladkala som si brusko a potom take bublinky

mirka12011
3. máj 2010

jani no teda to musela byt ritka taky kopcek z nozkou ani ruckou nespravi 😅
nelinka ja som citila prvy pohyb od 18tt teda 18tt a 5den tak uz to o chvilocku mozes citit aj ty kazda to ma individualne niekto este skor niekto neskor....

jjana17
3. máj 2010

jej mirka to musela byt sranda, boze ja tak sa vzdy smejem ked zacne vyvydzat niekde ked som v obchode alebo kracam a tou hlavickou ked zacne hybat ja neviem ci sa pocikam alebo uz rodim, ze sa prediera

jjana17
3. máj 2010

no baby dala som piect babovku tak mi drzte palce aby vysla,,,,,,,mm ma dnes tazky den tak hadam ho potesi ked pride vecer domov 🙂 🙂

mirka12011
3. máj 2010

no teda necikaj ani nerod este mas cas 😀 ale sranda ja mam tiez problem ked chodim a mala sa zacne hybat juj to je teda fakt zaujimava chodza potom 😀

jjana17
3. máj 2010

mirka pravda to je potom chodza nieco ako pokakana kacica xixixix

mirka12011
3. máj 2010

juj no teda to je mega pokakana kacka 😀 a niekedy aj riadne bolestive to je jujuj

jjana17
3. máj 2010

no ja som zatial len raz mala velke bolesti az som isla na pohotovost ale to sa len moj maly dubak otacal do polohy dole hlavickou,,,ale to bola 2 hodinova ukrutna bolest

mirka12011
3. máj 2010

juj no teda drobec ti dal zabrat co?
juj no mna niekedy boli ako nie ze boli ako boli ale take juj ked chodim a mala sa hybe jajajajaj az spomalujem krok potom 😅

jjana17
3. máj 2010

no tak to mi dal zabrat ako som nevedela co sa deje,taku bolest som nemala a on jak sa otacal tak mi stale tlacil na vajecnik asi mu ten nejako prekazal alebo sa on opieral ja neviem ale som cakala ze krami dostanem tak ma to bolelo, ale tak chvalabohu mal len otacaci den, asi chcel aby sme vedeli ze sa otocil uz lebo som mu vravela ze uz by aj mohol ked stale sa len tak vyvaloval ako v koliske

mirka12011
3. máj 2010

juj no teda ja ani neviem kedy sa timka otocila ona bola tiez dole zadkom a o 2tt uz dole hlavickou no teda a ani som nevedela kedy sa otocila 😅
tak to si si prezila co juj

jjana17
3. máj 2010

no ta bolest bola neprijemna ale o to vacsi bol ten strach, som isla na tu gyndu z tak rozklepanymi kolenami ani na maturu som tak nesla

lenocka84
3. máj 2010

no uz sme napapany, a spinkame tak mozem chvilu sledovat aj tu Vas 😉

mirka12011
3. máj 2010

no jani ale hlavna vec ze vsetko bolo OK to ti verim juj malinky teda sibal bude...
lenka uz kojis normalne ci odsavas?

lubka89
3. máj 2010

ahojte baby ... tak nachvilku som aj ja tu 🙂 ako sa mate?

jjana17
3. máj 2010

jej maminky prisli , co mi ako sa mame ale vy sa pochvalte ako drobcekovia vecerny rituál kupania papania je za vami

lubka89
3. máj 2010

ja som vcera prvy krat kupala ale aj to spomocou maminy 🙂

jjana17
3. máj 2010

lubka ano mamina bola asistent, no inak to je super ked takto maminy vlastne babiny pomozu, aj ja som tej svojej povedala ze to akurat v tedy porodim ked budu mat firemnu dovoleku tak ze mi bude na blizku

lenocka84
3. máj 2010

mirka odsavame, zatial, dnes soms kusala prikladat, tak sa prisal, ale netahal

lenocka84
3. máj 2010

lubka uz aj tyyyyy???? gratulujeeeeem

jjana17
3. máj 2010

lenka viem raz si pisala ze si ho nejako cez prst krmila, neviem ako to je ale tak sa ti napapa?

lenocka84
3. máj 2010

aj ano ale pije pekne z flase

lubka89
3. máj 2010

leni no uz aj ja .... uz to mam za sebou 🙂zajtra ideme ku doktorke ... som zvedava co nam povie 🙂dneska sme sa boli ockovat proti tuberkuloze a ani nezapllakal 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre