Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
4. máj 2010

leni no aj ja som melirova, a ja tiez tak planujem ze ked budu krstiny tak aj ja budem uz ,,uclovecena,,

tadotami
4. máj 2010

ale mirka neries to a svacni si tam nejaku tu farbicku aby si bola aj pri porode cool kocka 😎

lenocka84
4. máj 2010

ete si chcem nakupit nejake pekne veci, aby som bola cela normalna,
uz sa nato tesim

janinna11
4. máj 2010

Kocky mate niektora z vas uz kupene, resp. uz Nekinderka - pouzivate monitor dychu Snuza Halo?? Chcem ho kupit, ale este by som chcela vas nazor, ak ho niektora mate 😉

mirka12011
4. máj 2010

tami sak toto aby som sa v piatok pacila doktorovi hihi

tadotami
4. máj 2010

janina mne by to bolo ako suma prdel ale potom som jak o 15rokov starsia s tymi sedinami.ved ja mam pol hlavy bielej 😅

mirka12011
4. máj 2010

janinna ja chcem nanny....

lenocka84
4. máj 2010

janina ja som si z porodky pozicala babysense, a som s nim velmi spokojna
a nemusim riesit ci ho potom predam alebo nie
tak sa tesim

tadotami
4. máj 2010

janina aj ja chcem nejaky ale najskor si ho poziciam.

jjana17
4. máj 2010

janinna myslis ten monitor co je na plienku?

lenocka84
4. máj 2010

tado skus cez www.nadaciakrizovatka.sk a pozri sa ci tam je uvedena tvoja porodnica, kvoli vypozicke
ja som ten babysense doma testovala ze som tam dala v perinke 3kg cukru, a pustilo to alarm za 20 sekund, bola to simulacia keby maly prestal dychat

mirka12011
4. máj 2010

babky tu sprchlo a uz je po dazdi ihi este ze dnes nikam nejdem dufam ze zajtra bude pekne aj v piatok 😀

tadotami
4. máj 2010

lenka ta nasa poziciava 🙂 ja pokial nemusim nekupujem.a inak 3kila cukru ani nemam 😀 len hladku muku 😀

lenocka84
4. máj 2010

tado tak je super
vies aj cenu? mna to vyslo na 34,50 na 6 mesiacov
podla mna super cena, nooo nemusis cukor, staci aj muka 😉 😉 😉

janinna11
4. máj 2010

Jjani ano, myslim ten na plienocku, v postielke budem mat asi Angelcare, ale ked mi maly zaspi v kociku dole u babky, alebo mimo domu, aby som bola kludna, tak chcem aj ten na plienku. istota je istota, aspon b udem kludnejsia, tento stoji cca 12O eciek

tadotami
4. máj 2010

baby mna zase zravost chytila 😅 uz som zjedla 2tousty,2pomarance a jablko.do kelu a tie kila sa na mn nelepia 😖

janinna11
4. máj 2010

http://www.maderna.sk/katalog/674-Snuza/

Kocky ten halo aj vibruje, preto je drahsi, ked baby prestane dychat.

tadotami
4. máj 2010

lenka cenu este neviem ale opytam sa.a tej muky mam aj 10kil lebo mali akcosku 😀 😀 😀

happy8051
4. máj 2010

leni a myslis, ze mi pozicaju monitor aj ked budem rodit v Rakusku? pozrela som tu stranku, nasa porodnica BS ho poziciava, ale neviem, ci to bude mozne, ked tam neporodim... co myslis?

lenocka84
4. máj 2010

tado tak to si dobre nakupila, nabuduce ber aj cukor

happy netusim, treba sa opytat, resp. mozes aj priamo cez tu nadaciu, nie cez nemocku
naj je zavolat tam a opytat sa

jjana17
4. máj 2010

janinna aj my sme nad nim uvazovali, ze nebudem kupovat podlozku ale toto malinke zariadenie, no ale vela som o tom citala hladala na internete nazor mamiciek co to maju, a je ten monitor dost nedorieseny, babatko mas v kociku natriasas mu prdel alebo je v autosedacke a niekam idete a tym padom robis male otrasy ci v kociku alebo aute a monitor si mysli ze tie otrasy su dychanie tvojho babatka, cize babatko nemusi dychat ale natriasa sa ta hovandinka v kociku a monitor je ticho, takze toto som nasla o nom ja a budem mat asi len podlozku na spanie do postielky na noc

elko69
4. máj 2010

veji bohove foto mas,najviac sa mi paci Dominikova nozicka,ze jaka dobra fotka...krasnucky je drobcek 🙂 🙂 🙂

elko69
4. máj 2010

leni vitaj,ako sa mate s drobcekom??pekne papa uz sam?

tadotami
4. máj 2010

baby ja ai dnes niekomu ublizim 😠 susedia maju 3chlapcov a v jednom kuse revu jak blazni.rozviaze sa mu snurka na topanke a vrieska jak zmyslou zbaveny.od 8 do 20.7dni v tyzdni.co by ste im urobili?vcera som sa jedneho opytala cez balon ze ci mu sibe ked tak vrieska a pozre na mna a vrieska dalej.jak u debilov.

mimi21mimi
4. máj 2010

jjana, ja mam tiez kupenu tu podlozku - sestra mi ju predala, lebo boli nuteni kupit ten monitor na plienku, kedze mala cestovala po postielke a neskor uz chcela spat iba v posteli... uvidime, do kedy vydrzi tento nam.

zuzumajko
4. máj 2010

babyy mne sa nechce pracovat :D mame blbe skolenie, ale najradsej by som brusila modreho konika a nie sedela hentam :D babo sa pomaly zacina ozyvat - zacina mi byt zle 😒 a fakt ma dost boli maternica 😒 snad je to v norme 😀

janinna11
4. máj 2010

Jjani aj ja som o tom citala, ale ja to chcem vyuzivat, ked bude maly na dvore v kociku, resp ked zaspi na nasej posteli, alebo mimo domu, vsak potom ho nebudem hompalat v kociku... 😉

jjana17
4. máj 2010

ja som prave pisala mail tam co ma aj lenka od nich pozicany ten monitor ze ked to nasa nemocka nepoziciava ci by sa dalo aj tak pozicat,,,,

ja ten monitor na plienku kupovat vobec nebudem ked som si precitala recenzie mamiciek, tak skoda peniazkou radsej si bud poziciame alebo kupim ale podlozku

jjana17
4. máj 2010

janinna ano pokial bude malinke v klude bez pohybu tak je to v pohodke ale jak miile na prechadzke s nim budes tak to ma 0 efekt
tak jak si pisala ked bude na zahrade alebo v kociku oddychovat tak je to dobra vec

lenocka84
4. máj 2010

elko ahoj
ano papa, inak by nas nepustili domov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre