Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
4. máj 2010

ahojte, fiha tu aka diskusia, hned z rana sa vas tu tolko stretlo 🙂

Lenka supis, ze ste uz domka! Len si pekne uzivaj malickeho. Urcite to vsetko spolu zvladnete 😉

tadotami
4. máj 2010

lenka a ty si si ho pozicala hned po porode?

lenocka84
4. máj 2010

ahoj jane
ano je to super, velmi sa tesim
ty uz tiez budes mamina, za paaaar

tado no mal ho hned na jis-ke a potom aj na izbe
cely cas ho mal

zuzumajko
4. máj 2010

lenka, po kolkych dnoch vas pustili domkom?

lenocka84
4. máj 2010

zuzumajko vcera to bolo presne 14 dni
aj tak dost rychlo nato ze sme boli skor o 6tt

tadotami
4. máj 2010

baby tak ja sa trochu vzdialim.majte sa.

zuzumajko
4. máj 2010

ved pozeram, ze skor ste sa narodili, tak to musi byt velmi zivotaschopne babatko! :d len tak dalej, nech sa dari :D a velkostne je na tom ako? :D

jjana17
4. máj 2010

idem aj ja off, nieco porobit zatia ahojte

mirka12011
4. máj 2010

jane ty si este doma? hih ako sa citis?

janefonda
4. máj 2010

lenka no mam to za par, tak stale cakam kedy to uz pride. Mohlo by cim skor, nech sme uz spolu pekne 1 v 1 😉

mirka a kde by som mala byt? Ako v nemocke? Citim sa dobre, brucho mam stale velke a cakam kedy sa rozpadnem 😀 Malicka sa zatial nejako neponahla, az na ten falosny poplach v piatok v noci je vsetko ok. 🙂

mirka12011
4. máj 2010

juj no teda ja ze uz rodit ides od toho piatku no teda malinkej sa nechce no komu by sa chcelo ze? hihi

elko69
4. máj 2010

leni a kolko uz vazi??

elko69
4. máj 2010

jane jeeeeeeeeee sak ty uz budes o chvilu mamca,ako to leti...potom je kto,mirka na rade?

mirka12011
4. máj 2010

elko este lusa a miska este neporodila 😀

vejula
4. máj 2010

jane tak už sa to kráti 🙂 ešte pekne čakáš kým aprilovky dorodia,čo???? Ešte su tam dve kinderka 😉

ozaj neviete č i je s Miškou???? už je asi mamička 😵

inač pripadam si jak z tej reklamy na to pivo, že spravny chlap musi všetko vedieť robiť jednou rukou... Skôr by to malo byť že správna mamina musi vedieť všetko robiť jednou rukou... Aj teraz píšem len jednou, lebo Dominik je akýsi narvozny asi ho bruško bolí chudatko moje 😔

janefonda
4. máj 2010

mirka tak ved ma sa u mna ako v bavlnke. S manzom ju uz asi zacneme coskoro vyhanat 😀 ale nie este pekne pockame tyzden a ak sa nic neudeje nieco snad vymyslime 😉 citala som. ze masirovanie bradaviek, tepla vana, a sex by k tomu mohli dopomoct 😅 Sa jej asi nepaci co tu pisem, zacala sa mi vystrkovat na jednej strane. 😀 ale len nech sa hybe, vcera mala taky kludny den, dva dni predtym si tam robila diskoteku, tak asi oddychovala...
no a baby cele tehu jedna stria a za posledny tyzden no hroza 😠 hlavne lava strana to schytala, tam kde je ulozena.

mirka12011
4. máj 2010

vejula dugyna pisala ze este nieje ale ze uz ma krce aj krize bolia tak snad nam dugy napise ked miska porodi....
jane a poradnu uz nemas?

janefonda
4. máj 2010

vejula no tak mne sa uz ani moc nechce cakat, majovky rodia uz v plnom prude a co ja??? sa na mna nejako zabuda 😀 Tak sup aprilovky nech odrodia a mozno potom hned sa to u mna spusti 😉

elko hrozne rychlo to preletelo. Stale sa mi nechce verit, ze to uz moze dojst 🙂 ale tesim sa uz velmi na to nase zlaticko. A lusa ma den termin predomnou 😉 tak uvidime kto z koho 😝

janefonda
4. máj 2010

mirka poradnu nemam, uz len nemocku... vo stvrtok sa tam vyberieme, lebo sme tam volali a musela to byt koza, hovorime ze sa chceme objednat na prietoky a tak, ze termin mame prvy 12. a ona ze dojdite 13. CO???? tak tam jednoducho idem vo stvrtok bez objednania, nech nam spravia prietoky. Naposledy som bola tiez vo stvrtok, ale este v inej nemocke tak viem , ze je vsetko ok, ale musela to byt odbornicka ked nas dala takto na termin a nie pekne skor v konecnom stadiu tehu 😖

mirka12011
4. máj 2010

to co ma byt ze den po termine ta objedna hih sak teraz nech ta zoberie a tak ked to nepride tak logicky ze po termine den ci je vsetko ok a ci to uz pride ale juj no teda nechapem.... 🙄 ja idem v piatok tak som zvedava kolko zasa stravim v nemocnici hodin 😀

jjana17
4. máj 2010

mirka ty uz chodis asi kazdy tyzden na prietoky pravda ci aj poradna je kazdy tyzden

vejula
4. máj 2010

jane len ešte dopraj malej tie 2 týždne v brušku... LEpšie jej už nikdy nebude, tam ju bruško neboli, uško neboli, nikdy nieje hladná alebo precikaná... Joj teraz jej je ešte sveta žiť 😉

ale Miška ma už tušim po termine, či nie???

mirka12011
4. máj 2010

jani kazdy tt na prietoky a ctg kvoli tomu vysledku v piatok co sme mali....

mirka12011
4. máj 2010

miska ma termin 10.maja ...

janefonda
4. máj 2010

mirka ved to, ze sa ma chodit raz do tyzdna, ale no musela to byt nejaka zienka co sa tomu hrozne rozumie...len nechapem preco je taka na porodnom oddeleni 😠 no ale aj ja sa vyzbrojim trpezlivostou a pojdeme pekne s mm vo svrtok a pockam si tam radsej.

mirka12011
4. máj 2010

ano jane chod ved nikdy nevies ci uz si ta tam aj nenehaju ze to uz pride hihi juj no teda to co za koza bola co ti toto povedala no teda chod chod....

lenocka84
4. máj 2010

nooooo my sme uz napapany,uz len grgnut a zase spime
jooooj treba uz aj obed varit,tak budem odbiehat tu k Vam od hrncov

jjana17
4. máj 2010

mirka no pekne ale hadam tam nebudes opat cakat 2 hodky ale vybavis sa rychlo

janefonda
4. máj 2010

veji ved ja jej doprajem byt v brusku, nech si to tam len uzije 😉 ale kedze prvy termin 12. a druhy mam 18. tak si myslim, ze o tyzden ked si doprajeme sexik sa nemoze nic stat,ci??? 😵

mirka12011
4. máj 2010

no jani ja mam take stastie ze to bude mozno aj dlhsie cakanie hih ale ked tam bude moj porodnik tak snad pojdem prednostne 😀 fajndim si co? hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre