Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
4. máj 2010

leni, pisala som mail do tej nadacie co mas od nich aj ty ten monitor pozicany a ze aj ked to nasa nemocka neposkytuje ze mozem si to v pohode vypozicat cez inu blizku nemocnicu co to ponuka na okoli a ked taka ziadna nie je ze mi to poslu kurierom ,,,,ako taka som rada za ten pristup super,,,

jjana17
4. máj 2010

mirka ani mi nevrav ja si fandim vzdy ked idem na poradnu ze haaaadam tam bude malo bab a vzdy tam trcim tie 4 hodky pretoze moja dr berie na casenky,,, ale teraz som objednana za poplatok na presny cas, nastastie bolo volne tak som to hned vyuzila, neviem si to predstavit tam cakat v tej cakarni 1x1 meter v tomto teple

vejula
4. máj 2010

jane sexik si kludne dopraj aj teraz, vraj je to najlepší cvik na lahký pôrod, takže vraj čim viac sexu tým lahší pôrod... 😝 😉

lenočka čaves som včera z FB zdrhla lebo malého som ešte kupala... som myslela že už ani kupať nebudeme, lebo bol akýsi strašne uplakaný, ale nie a nie zaspať tak sme o 10 večer napustili vaničku okupali, a pil asi 5 minut a bol tvrdý 😅

elko69
4. máj 2010

mirka12011 aha diky ze si mi to ozrejmila... 🙂 🙂 🙂 🙂

jane a uz s azacinas pomaly bat???ja uz teraz a to mam este daleko do porodu,teda az tak daleko zase asi nie 😅

lenocka84
4. máj 2010

jani tak to je super, som rada
veeelmi to pomoze

veji v pohode
ja som zaspala spolu s malym a vstali sme az na krmenie

mirka12011
4. máj 2010

jani no teda tak dlho cakat je teda haluska a teraz v teple normlane ja niekedy mokro az v....mam ked tak dlho treba cakat....
a ked som tam videla ciganky ako si chodia hore dole no teda uz odrodit a byt doma by bol ideal 😀

jjana17
4. máj 2010

leni no aj ja som rada za tu stranku ze si ju napisala, no ved ze hned sa bude kludnejsie spat,,,,,dakujem

elko69
4. máj 2010

baby mam horsiu s horsiu kyselinu uz....co s tym???????????????

janefonda
4. máj 2010

veji no tak teda musim mojho muza zviest 😉

jjana17
4. máj 2010

mirka ani nevrav ako spotena az za usami som ked niekam idem, dufam ze ked budem rodit sa ochladi aspon na -10 xixixi

elko69
4. máj 2010

jane ten moj je s tym oboznameny uz co ho caka posledne tyzdne..hehe 🙂

mirka12011
4. máj 2010

no jani myslim ze na sale ti bude fajne hihi ked budes rodit bude ti jedno ci je plus 30 ci minus 30 😀

jjana17
4. máj 2010

elko, ovsenne vlocky alebo sodu bikarbonu , mi vrav ja som sa v noci prebudila ako ma kyselina uplne palila v hrdle strasne neprijemne

veji a mysis ze je to pravda s tym sexom ze ulahci to potom porod??? mas odskusane 🙂

janefonda
4. máj 2010

elko nebojim sa, podla mna nie je coho. Porodit musime, tak co by som strachom zmenila. Treba byt pozitivne naladena, vsetko dobre dopadne a hlavne ten maly zazrak za to stoji. Ozaj s kyselinou som sa trapila do minuleho tyzdna, ale odkedy mi klesa brusko je to lepsie. Mala uz tak netlaci na organy, co je super. Mne zaberala len soda bikarbona. Nic ine. Ani mandle, ovsene vlocky, mlieko...no nic.

lenocka84
4. máj 2010

jani som rada ze som mohla pomoct

elko mne pomahalo mlieko, aspon 1dcl

a baby od vcera sme pribrali 20g, tak sa tesim

jjana17
4. máj 2010

leni juj tak to je dobre ze priberate, to je velka radost a velmi dobre ,,,,

mirka12011
4. máj 2010

babenky co mate na obed?

jjana17
4. máj 2010

no este som nic neurobila mirka, ale nieco sladke by dnes padlo, vcera ta pizza padla no velmi rychlo ale dnes nieco sladke by sa pytalo, ale ako sa poznam o hodku budem behat po byte ako hladny tiger,,,,
ty co dnes varis

zuzumajko
4. máj 2010

ja idem mať špagety s kečupom a syrom 😀

vejula
4. máj 2010

jane 😉 😀

jjana, no ja to odskušané nemam aj ked som posledné dni sa snažila častejšie sexikovať, malokedy to vyšlo, mm mal zrovna novu robotu a malo času 😅 a pôrod postupoval strááášne pomaly, takže zo mna si príklad neberte 😖 Ale kočky čo vela sexovali tak poväčšinou hovorili že bolo v poho... Samozrejme je vela iných faktorov ako silno vam držia tie šlachy a aku široku panvu mate....

Inač ja som pila ten malinikový aj alchemilkový čaj vo velkom, to sa odporuča na lhaší pôrod, a teda vôbec mi to nepomohlo... a jedna kočka z apriloviek tiež pila litre too malinikového čaju a mala ťažký 12-hodinový pôrod... No ale aj bábo malo vyše 4 kg. Ale ja už tým čajom vôbec neverím, skôr by som všadila na ten sex

mirka12011
4. máj 2010

juj o ja by som si dala cestovinky jajajajaj

jjana17
4. máj 2010

vejula no ja som o tych cajoch vobec nepocula,,,,,
no ale tak naco caj ked sa moze sklbit prijemne s uzitocnym, 🙂 🙂 🙂 🙂 len aby to zabralo

vejula
4. máj 2010

jjana asi taaak 😉 😀

janefonda
4. máj 2010

ja idem urobit bryndzove halusticky a polievku mame sosovicovu zo vcera. Takze sa uz tesim ako sa najem, ja milujem halusky! Musim pockat kym sa mm zobudi, nech ide kupit smotanu. Ale halusky zatial zrobim, nech mozme potom hned papat. 😉

jjana17
4. máj 2010

jane no ja milujem bryndzu velmi ale halusky nezjem,,,,,,

janefonda
4. máj 2010

jani- to ja zasa ano, halusky su super, ale nie moc casto, vela slaninky opecenej mnam, mnam

jjana17
4. máj 2010

no ako minule som bola v obchode a zbadala som tam bryndzu , tak sme ju zobrali a pokial sme prisli domov ver mi ci nie tak som si po troske odrhyzovala, to ti bolo lepsie nez cokolada!!! mm sa len smial ale odhryzol aj on xixixi

lulu4
4. máj 2010

ahojte, vy tu uz tocite o obede? no my sme mali bryndzove halusky v nedelu ale dobre boli mnaam 😀 vcera vecer som varila francuzske zemiaky a tak mam o obed postarane myslim, ze aj na dnes aj na zajtra - tolko som ich spravila 😀

jjana17
4. máj 2010

lulu dobry napad francuzske sme nemali uz dlho,,,,,

mirka12011
4. máj 2010

mnam bryndzaky juj no teda dala by som si 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre