Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

bakosko
4. máj 2010

mnam aj ja by som si dala 😝

mirka12011
4. máj 2010

ja mam ryzu, hranolky a rezen na prirodno zo vcera 😕

tadotami
4. máj 2010

tak a uz som zase tu 😀 neviem na co skor reagovat-sex,obed,bryndza,kyselina alebo francuzske......no teda domiesali ste to jak gulas co dnes k obedu varim 😎

vejula
4. máj 2010

todami pekne si to zhrnula 😀

lulu4
4. máj 2010

tadotami: esteze niekto vari ten gulas 🙂 ked tu sme ho uz namixovali 😀

jjana17
4. máj 2010

tami paradne si to zhodnotila,,,,
ja uz chodim okolo hrncov aby sa mi polievka aspon dovarila ze sup ju do bruska

tadotami
4. máj 2010

no ja mam chut na nugatovu cokoladu 😢 to je moja uchylka.a to som dnes pojedla vsetkych zajacikov a vajicka z velkej noci 😲 zostali tam uz len 2mikulasi z minuleho roku 😒

jjana17
4. máj 2010

lulu skopirovala som kocik aj do mojho albumu lebo ani neviem preco mi ho vymazali, oba kociky ktore som tam mala

jjana17
4. máj 2010

tami prave ked to citam som si spomenula ze mi mame plnu skrinku a veru este sa tam najde aj nejaky cert a mikulasko z vianoc,,,,,ale velku noc uz pomalicky likvidujem,,,

mirka12011
4. máj 2010

jani a do postielky chces to zlte s macikmi co mas v albume?

jjana17
4. máj 2010

vies co idem to zmenit a pridam si tam to co som kupila uz

lenocka84
4. máj 2010

ja varim kuracie sote na sampionoch k tomu pojde ryza, a kuraciu polievocku s veeeela mrkvickou a chystam sa robit babovku lebo bude navsteva

jjana17
4. máj 2010

leni ja som vcera o pol osmej robila babovku!!!!!!!

mimi21mimi
4. máj 2010

No baby... ja som robila fazulovy privarok ale musim kriticky poznamenat, ze asi skonci cely v zachode, lebo vyzera a aj chuti dost zle 🤐
No nic, volala som manzelovi, ze pojdeme do azijskeho bistra cez jeho obednajsiu prestavku :D

jjana17
4. máj 2010

mimi a preco sa ti nepodaril? si dala niecoho vela alebo malo?

mirka uz mam tie navlecky aj mantinel v albume co mame doma

mirka12011
4. máj 2010

aj ja mam tiez iste hihi aj baldachyn....

tadotami
4. máj 2010

mimi tak to mas v pohode.ja tomu mojemu mozem tak povedat nech chleba kupi ked pojde z roboty 🙂 ale vcera ked prisiel mi kupil take one neviem o to bolo ale bolo to dobre.taky tvarohovy dezert poliaty zele a tam jahodky.dobre bolo len ja by som take 2kilove balenie potrebovala a nie ze si len chut tym urobim ☹

mimi21mimi
4. máj 2010

jjani, netusim.... asi som prirodzeny antitalent na varenie polievok a privarkov, ako tak zistujem.....

mirka, aby mas baldachyn? My sme kupili dva diely - konstrukciu zvlast a tu zaclonku zvlast... vyslo to skoro za tretinu ceny celeho baldachynu

jjana17
4. máj 2010

mirka tento co som teraz pridala ????

mimi21mimi
4. máj 2010

tadotami ... o takych veciach tu ani nepis, lebo hned by som si nejaky taky dezertik dala 😝

jjana17
4. máj 2010

mimi z toho si nic nerob ja zase neviem spravit kolace, boze kolko som ja uz cesta vyhodila,,,

tadotami
4. máj 2010

tak ja dostala baldachyn a momentalne mi je na dve veci.na tu kolisku sa neda pripevnit ta konstrukcia.do kelu 😠

mirka12011
4. máj 2010

jani nie ten co si mala skor :D

tadotami
4. máj 2010

mimi ja som neznasala sladke 😝 a teraz to je neskutocne.trojita zmrzka,litrove balenie zmrzky,2-3cokolady,v nedelu 4zakusky,dnes zajacov a vajicka ale ten mikula ma dlho stvat nebude.

mimi21mimi
4. máj 2010

jjani ja mam pocit, ze cim viac varim, tym je to horsie 😖

mimi21mimi
4. máj 2010

tadotami.... na zmrzku mam "dovolene" chodit dvakrat do tyzdna :D Lebo som pred casom hovorila mm obavy, aby som nemala zle testy na cukrovku... a okrem toho povedal, ze pri mojej spotrebe zmrzliny by sme asi zbankrotovali...
No co... teraz kym mozem, tak papajme : 😉

mirka12011
4. máj 2010

tami hihi tak na kolisku to asi fakt nedas tak das na postielku neskor hihi

tadotami
4. máj 2010

dufam ze sa mi nenarodi nejaky pupus.ved pri dievcatach chuti sladke.tadeas prepac ale si mi cely taky volaky zahadny.

mirka12011
4. máj 2010

babky ktora no asi len tami je mamina ktora tu este ostala tami boli ked si zena vytlaca mlieko alebo odsava? dufam, ze to nieje blba otazka 😀

tadotami
4. máj 2010

mirka ja to volako vyriesim.ale bude tam aj keby co.nechaj moja to chce moju logiku. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre