• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
mimi chod zavolat a povedz co a ako...
4. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko to máš jedno či to rozmiešaš alebo zapiješ...rozmiešané to bude asi chutnejšie :wink:
4. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež pozerám :slight_smile:
4. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby no musim to vyskusat ci mi to zabere teda,hadam hej lebo chcem sa uz vyspat konecne...dakujem..
4. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mamina mi povedala, ze to mam dat do ust a zapit... ze v pohari mi to rozpustala tak, ze zarobila sirupovu vodu, pridala ocot a potom lyzicku tej sody....
4. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na zahu pohar fatry v pohode mozte nemusite sa bat, aj dr.mi to poradila, ale este lepsia je ta lieciva fatra.
a mandle su tiez fajn.

babule drzte mi palce, keby nahodou dam vediet cez dugy, vy sa mi tu drzte, pekne tehulkujte a piste nech mam doma co citat :wink:
4. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi a ty uz sa chystas rodit teda????teraz??
4. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi budeme ti drzat palceky...
4. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuk panelak
4. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko, skusila som teda zapit lyzicku sody bikarbony vodou... fuj... snad to zaberie... ale take plne brucho z toho mam, ze mam pocit, ze o chvilu prasknem asi....
4. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ale zachvilu sa vygrgas :grinning: a bude fajne. Mne to vzdy zabralo :wink:
4. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak dakujem, ze ste ma tu nakazili babovkovou maniou, uz sa mi pecie v trube. A dam si ju s mlieckom...mnamky :wink: o pol desiatej to bude pre mna idealna vecera :grinning:
4. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, uz aby to bolo.... toto je zly stav... ani sediet, ani lezat..... tak sa prechadzam chvilkami po izbe :sweat_smile:
4. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, nerob chúťky...aj ja chcem :frowning2:
4. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes ved mne tu tie chutky dnes narobili tehule :angry: a teraz na noc si peciem babovku. Asi som tehotna ci co :grinning:

mimi neboj bude dobre :wink:
4. máj 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, obávam sa jane, že asi budeš... :slight_smile:
4. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes ale dufam, ze uz coskoro nebudem tehula a malicka uz bude pekne s nami :wink:
4. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne reklama...idem dať piecť rybku na zajtra na obed...mňam :slight_smile: a tiež sódu, tiežma už páli záha a už asi aj viem z čoho...z banánu :angry:
4. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, za chvíľu to máš za sebou :slight_smile:
4. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes... este aj z bananu moze palit?
mna najcastejsie tusim z rajcin... resp vzdy ked si dam nejaky kusok rajciny...
4. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockat z tej sody bikarbony sa akurat tak povraciate a to vam zabere na zahu????
4. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som nevracala od svojim asi 10 r. ani ked som bola opita,lebo ja som vzdy vedela kedy mam dost a aj ked mal mm uz asi 5x crevnu virozu co je somnou tak ani raz som to od neho nedostala ,takze vidina grckania ma moc nelaka teda... :zipper_mouth:
4. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko ... zo sody sa nepovracias ... a na zahu zabera ... no mne len na chvilku
elko, mne to na palenie zahy zabralo... ale citim sa ako keby som na veceru zjedla dvakrat tolko langosov :-/
zuzanockamt aha lebo ked to tu tak napisali ze o chvilu to bude mat mimi za sebou tak som to tak pochopila ze sa z toho vygrcka bude pokoj...

mimi takze je to lepsie???
4. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko ... nie ... soda ti to len zneutralizuje, takze sa ti bude tvorit v zaludku viac plynu a bude sa ti grgat, ale vracanie nehrozi
4. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko, s tym palenim ano, to preslo... len sa citim akoby strasne nafuknuta a nie a nie to prejst....
4. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no uvidime ked bude naozaj zle tak si ju dam...idem kuk panelacik a venovat sa mm,prave prisiel z prace..tak papa babule... :wink: dobru nocku
4. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky baby.. :slight_smile:
4. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahoj
4. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok