Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
5. máj 2010

Liv dakujem, tesim sa zo synceka nasho a tiez si myslim, ze uz ma ovela viac 🙂 pekne lezkaj, papa

Elko: tie glukozove testy mi nespominaj teraz mi dala vsetko dost neskoro som bola na poradni pred 2 tt a dala mi poradnu aj tie glukozove testy vsetko v jeden den ale az 28. maja, to si este pockam... sa mi zda byt dost dlha pauza od jednej k druhej poradni... ale co uz...len nech je vsetko ok ako doteraz...
a citala som ze ta uz netrapila ta kyselina to je dobre... a tu sodu bikarbonu sa neboj dat, to je stary osvedceny recept, ved to este moja starka pozna...

elko69
5. máj 2010

lulu poslickov mam uz aj ja posledne 2 tyzdne...ti mozu zacat hocikedy,u kazdej zeny individualne...

lulu4
5. máj 2010

elko: no to je radost s tymi poslickami teda, takze si budem mozno uzivat posledne dva mesiace tehulkovania s krcmi v bruchu ako pred MS, to je radost 😖

elko69
5. máj 2010

lulu neboj to zvladnes...da sa to vydrzat vypit to,aj ked je to hnusne 😖 aj ja mam rozdiel 4 tyzdne medzi poslednou a teraz co bude poradnou...

elko69
5. máj 2010

tie bolesti su neni dlhe,iba chvilkami,neboj bude to zvladnutelne... 😉

elko69
5. máj 2010

musim zas off..pa zatial

lulu4
5. máj 2010

elko: mne to teraz vychadza tusim az 5 tyzdnov ale tak co uz, viem, ze poradna by mala byvat kazde 3 tyzdne nie? nie ze by som sa vyzivala v tom ako mi meria tlak a donesiem moc a tak, ale ked na kazdej poradni uvidim aj drobca tak to je krasne...
tak verim ze tu gebuzinku sladku zvladnem, ked zvladli aj ostatne, bleee, esteze sestricka povedala ze si mozem do toho vytlacit polovicu citronu ked si donesiem... tak to skusim radsej tak vypit

tadotami
5. máj 2010

baby tak ja neviem ale mne ta biela voda chutila 😅

lulu4
5. máj 2010

tak isli ste uz vsetky off, idem aj ja, ved sa mam co ucit zajtra mam skusku a este dokopy nic neviem...

lulu4
5. máj 2010

tadotami: lebo tebe celkovo toto tehotenstvo chuti sladke, asi preto 😀 necakas ty fakt babu? ved pri chlapcovi som nepocula ze by az takto chutilo sladke...

tadotami
5. máj 2010

lulu....tak toto je asi zahada 😅

jjana17
5. máj 2010

no kocky ja uz ako tak navarene ,,,,,,,,

jjana17
5. máj 2010

co preberate

tadotami
5. máj 2010

jana tak si ma predbehla.ja este kura rozmrazujem 😒

lulu4
5. máj 2010

Jani a co varis tie francuzske nakoniec? my ich mame este stale akosi malo jeme drahy prisiel vcera neskoro z prace uz nebol hladny ja ze si da na veceru a dnes v praci obed ma tak jedine ze ja si dam dnes na obed a potom obaja na veceru a uz ich dojeme snad... a to sa mi nezdalo ze ich robim nejako vela...

lulu4
5. máj 2010

ale dala by som si take cerstve zemiacky nove len tak na cibulke uvarene s petrzlenovou vnatou, musime ist niekam kupit zemiaky lebo sa zblaznim asi taku mam chut na ne a k tomu nejaky dobry karfiol, juuuj ale zajtra som cely den v skole v TT takze varit nebudem a v piatok uz len nieco na rychlo lebo cestujeme v sobotu rano prec na cely vikend a tam som si zazelala u starkej zemiacky a zeleninove fasirky tak sa tesim ze konecne mi niekto iny navari 😀

tadotami
5. máj 2010

😀 jani toto je ta hrazdicka 🙂 tamarka si ju uz odskusala

jjana17
5. máj 2010

lulu bud rada ze mas navarene, aj ja som dnes ich spravila trosku viac ale zajtra ideme prec takze mam o obed postarane nemusim sa rano nahanat alebo vecer ,,,,,,a dik za napad ,,,keby nepovies co vcera varis dnes sme hladny ixixi

tami no ja som robila ale francuzske v tlakovom hrnci nie v rure tak to bolo raz dva
a co tamarka na nu paci sa jej

tadotami
5. máj 2010

lulu......keby aj mne niekto navaril ☹ dala by som si ten karfiolik 😝

tadotami
5. máj 2010

tak vies ju teraz tak zaujimaju tie hracky 😀 ale ta pani bola velmi zlata ze nam ju dala a ani mm nenamietal 😎

jjana17
5. máj 2010

jasne ju uz trapi pocitac a chalani pravda tami

jjana17
5. máj 2010

kocky dnes ma tak priserne hlava boli a to u nas svieti slnko.......

tadotami
5. máj 2010

jana tak to mas pravdu 😎

tadotami
5. máj 2010

tak u nas je tak ani ani a mna zase obzerstvo chytilo 😝

jjana17
5. máj 2010

tami mi hovor neter ma 8 rokov, vsetko je pre nu trapne, o nicom atd, a tie ksychti ake hadze boze to ja mam sto chuti ju preplesknut aby sa uvedomila,,,,hroza

tadotami
5. máj 2010

jani to nepomoze.decka su ani obraz ani zvuk 😔

jjana17
5. máj 2010

no tami keby sa tak chovalo moje decko ako sa chova ta neter moja neboj iny rezim by nastal

lenocka84
5. máj 2010

babyyy co mate deticky, kolko by sa malo za den pribrat? cca v priemere

lulu4
5. máj 2010

kočky akurat mi krurier doniesol kojenecky vankus ten velky 190 cm a este to lehatko na kupkanie drobca co mam v albume aj dvomi hubkami na kupkanie a este plienocku, co sa moze pouzit ako aj osuska taku flanelovu makkucku 😀
a uz mam aj obed za sebou, som si zohriala tie zemiaky 🙂

tadotami
5. máj 2010

lenka kazde dieta inak.ale po case by malo mat tie faldiky.zda sa ti ze malo pribera?mne tamarka zacala viacej az ked som jej bebu zacala davat.aj ju to viacej zasitilo.

tadotami
5. máj 2010

lulu to lehatko je milene 😀 ja mam take to obycajne-som dostala ale neviem ci vyuzijem.prve som kupala bez takychto veciciek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre