Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
8. máj 2010

to som nevedela. prišiel mi manželík, tak sa mu idem venovať
pa

vefi89
8. máj 2010

miška už porodila?? 😅
Mirka a ty sa predbiehaš??ešte má byť pred tebou jane nie??? 😀 😀 😀 😀

dugyna
8. máj 2010

vefi miska ak nic tak v po ide na prijem

no mirkina malicka sa ais rozhodla ze sa jej paci 8 maj 😀

lenocka84
8. máj 2010

ahojte kocice
ako sa mate?
mna dnes moj syn vytaca, nechce jest

elko69
8. máj 2010

leni taky malicky a uz ta dokaze vytocit??pockaj ked bude mat 16 r. 🙂

mirettim
8. máj 2010

ahojte...prepacte ze vam tu skacem, ale som nervozna, ...robila som si dnes test rano...a to po 3 dnoch kedy mi vynechala menstruacia. je to skoro? alebo kedy mam testovat? ☹

dugyna
8. máj 2010

miretin a kolko ti meska? je to individualne..niekomu uz ukaze par dni pred MS a niekomu v den kedy ma dost MS a niekomu az po par dnoch..

mirettim
8. máj 2010

no uz 3 dni...mala som cyklus 25 dni a uz vo stvrtok som cakala m.

lusa889
8. máj 2010

Jane, ja by som aj rada byt uz v porodnici ale malej sa velmi nechce, ....
take to podvedome chcenie a nic poznam, prezivam asi to iste, ale ked je malej v tej mini garzonke tak fajn tak co uz 🙂
idem s mm na prechadzku tak sa ozvem mozno az zajtra, pa zatial

lenocka84
8. máj 2010

elko tak obcas ano, ked ho clovek krmi hodinu a aj tak to nezje
na porazenie
ale teraz uz spapal, vsetko, tak ok

lucika1988
8. máj 2010

ahojte babenky tak ako čitam sa snažite už vyhanat tie drobce 🙂 ja sice ešte neviem čo to bude ale tešim sa len ma hneva že som staaaale tak unavena len by som spala a premahať sa musim aby som nezaspala ked si sadnem aj v praci ..... a ako sa inak mate? pekny deň

lucika1988
8. máj 2010

a to my tvrdili ....... nebooj však ťa ta unava prejde po takom 3 mesiaci..... a ništ ☹ sa citim taka nemožna 😔

janefonda
8. máj 2010

mirettim, mne testik ukazal dva dni po vynechani menstruacie 😉

lucika to je normal, ze si viac unavena. Sem tam si skus cez den pospat, ak mas moznost. Ja som tiez veeelmi unavena stale, ale to preto, ze v noci sa nevyspim teda nejak uzasne. Stale mi treba cikat, k tomu poslickovia a este aj to, ze nemozem spat na bruchu je pre mna utrpenim. Na boku sa mi tak dobre neda spat...tak sa uz tesim, ked bude mala na svete a ja si znovu lahnem na brusko a budem normalne spat 😵 az kym ma mala nezobudi s placom 😀

dugyna
8. máj 2010

miretin skusk si spavit testik to uz by ti mohol ukazat 😉

lussa ahoj tak chod pomyvat dlazky a pobehat po schodoch a tak..aby si isla uz do porodky 🙂

lucika1988
8. máj 2010

😀 mm tak to ti verim tiež som zvykla spavat na brušku no teraz to nejde 🙂 ale vieš poviem si tak si pospim napr tento štvrtok prišla som z prace o 15. lahla som si že si "na hodinku" pospim a spala som až do rana cca 13h s tym že som tiež chodila cikat proste je mi to divne že tak vela spim tak sa snažim to obmedzit no stejne sa citim ako dobita 🙂

mirka12011
8. máj 2010

dugy miska este nic?

mirka12011
8. máj 2010

babky uz zacnite rodit bo vas predbehnem..... 😀

janefonda
8. máj 2010

mirka neprovokuj, myslis si, ze keby som to nase zlaticko vedela popohnat neurobila by som to uz???? 😀 12. mam prvy termin a zatial stale nic. Natalka jednoducho lubi maminku a paci sa jej u mna 🙂

lucika 13h? no dobry vykon 😉

lucika1988
8. máj 2010

no aj ja vravim to sa mi stalo snad len po dobre prehyrenom vykende ale vy na to mate pravo byt unavene 🙂 detičky su na pol ceste ale to moje je skoro v polovici a takto ma niči čo bude robit ked sa narodi hihi 🙂 neboj Jani ked to bude mať prisť tak to pride 😀 držime vam palčeky všetkym nech sa to tu s tymi detičkami pretrhne až nebudeme stihat čitat kto bol vlastne prvy😀 😀

mirka12011
8. máj 2010

jane ja som dnes na pohotovosti pocula vrieskat jednu rodicku az sa mi chlpky na rukach postavili a som si hovorila ze ja nerodim normalne som sa od strachu pokakala hih skoro 😝 vrieskala tam a lekarka mi hovorila ze nevsimajte si to su take individua co vrieskaju no ja teda nechcem tak vrieskat.... 😒

lenocka84
8. máj 2010

achojte
opat tu nakuuukam

jane ty uz zacni sexovat, aby si porodila

lucika1988
8. máj 2010

lenočka a mysliš že to pomože? 😝 😀

dugyna
8. máj 2010

jane aj ty hybaj umyvat dlazky a torksu behat po schodoch a tak dalej ..nech a,u vyzenise 😀
lebo vy est budete nakonice tolko prenas ze vas vsetky dobehneme 😀

janefonda
8. máj 2010

lenocka len na to treba dvoch...mm je v praci, pride nad ranom, spi do obeda a potom ide znova do prace ☹ a ked aj bola moznost a uz som ho mala nalomeneho mi povedal, ze je unaveny. On sa toho jednoducho boji, bojko moj, ze tu nasu kocicu tym vyzenieme. Ale uz som odhodlana, ak to nepojde po dobrotky tak po zlom urcite 😀

mirka no ono je to ale tak, ze kazda mame iny prah bolestivosti. Myslim ze niektore zeny sa pri tom potrebuju vykricat, tak ich treba nechat...no a co! 😲 porod nie je zabavka, ale nevyhnutnost aby tie nase dietky prisli na tento svet.

lucika tak nech sa to uz s detickami pretrhne! Stale si hovorim, ze 10.5.2010 by bol krasny datum....tak cakaaaaam 🙂 samozrejme sa nenahnevam ak to bude skor 😉

lenocka84
8. máj 2010

jane ale ved o to ide vyhnat ju uz von 🙂

dugyna
8. máj 2010

jane ale aj 8:5 2010 je krasn y datum tak chod este pomyvat schody a dlaku 😉
a t voj manzel co chce aby dokedy tam vasa malicka bola....sak uz je najvyssi cas presdsa

janefonda
8. máj 2010

dugy dnes som uz po schodoch chodila ....a zatial nic teda 🙄 idem teraz vybrat mycku a potom zvesim pradlo, mozno aj umyjem tie podlahy. Za pokus to stoji a ked nic ine, aspon budeme mat poriadok 😀

lenocka84
8. máj 2010

lucika muzske spermie obsahuju neviem co, co pomaha spustit porod
jeden z mala babskych receptov co naozaj funguje

dugyna
8. máj 2010

mirka miska zatial nepisala..takze asi nic

dugyna
8. máj 2010

jane este nejaky caj pomaha..a potom este ine vcei..ale to musite byt dvaja..ale este aj taka teplesia vana by ti mohal pomoct 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre