Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
8. máj 2010

lenocka, dugy - no co vam poviem- silne reci, ze samozrejme zlatko, popozenieme ju von, ale ked treba ist k cinu, tak akoby dostal strach 😠

dugyna
8. máj 2010

lenocka ono to neni babsky recept ono je to naozaj tak ze obsahuju latku ktora stimulje k porodu...

dugyna
8. máj 2010

jane tak pobehaj po schodoch este
a este by som si spravila cajicek nejaky dobry..len teraz mi vypadol nazov tej bilinky co moze vyvolat...so kellu

mirka12011
8. máj 2010

no teda miska sup sup chod tlacit hih ale myslim ze tu bol pondelok napisany ze ide do nemocnici ci co juj tak nech pekne sa to rozbehne..

lucika1988
8. máj 2010

dobre vediet len či bude taky aktyvny ako teraz 😀

janefonda
8. máj 2010

dugy vanu uz praktizujem 🙂 aj dnes si urobim sama romanticky vecer, dobre tepla vana a sviecka, prijemna hudba a budem cakat ci sa nahodou nieco nezacne diat 😠 som dnes muzovi povedala nech sa ponahla domov, tak ak pride v rozumnom case co pre mna znamena tak do jednej , to byvam aj tak hore, tak ho uz asi znasilnim 😀

liv1
8. máj 2010

jane ze po zlom. dobreeeeee 😀 😀 😀

lucika1988
8. máj 2010

nechapem prečo sa ty chlapi vždy na niečo hraju a ked ich pomoc naozaj potrebujeme musime ich k tomu nutit 🙂 😀

janefonda
8. máj 2010

liv co s nim uz...jedine po zlom 😠

lucika, ale inokedy mu to nerobilo problem 😝 on aj chce aj sa toho boji. Som mu vcera povedala, ze ved nie on tam bude v bolestiach, ze nemusi mat strach, A ze pride to tak ci tak... strasne sa tesi na malicku, ale nechapem niekedy muzske pochody 😠

lenocka84
8. máj 2010

dugy ano to mas pravdu, ale minule bolo v mama a ja zoznam babskych receptov, a vyjadroval sa k nim lekar. a odobril najviac ten sex

janefonda
8. máj 2010

lenocka to som aj ja niekde citala take vyjadrenie, ze ktore zo ,, zarucenych veci`` ako dostat babo von su realne. A sex bol medzi realnymi 😉

lenocka84
8. máj 2010

jani hlavne ten sex, no len chlapi nasi bojkovia
my sme sa s mm smiali ze tyzden pred terminom pride, zavrieme sa na chatu a sexujeme cele dni
len to nejak nevyslo, a teraz si na ten sex ete pockam

dugyyyyy pocuj to celych 6tt budem mat to desne spinenie? uz by to mohlo prejst nie?

janefonda
8. máj 2010

leni dobra otazka na dugy, to zaujima aj mna, kolko zvykne byt spinenie po porode?

No vy ste to nestihli a my by sme aj mohli a...........nic. Ale tak snad sa mi ho podari nalomit 😉

lusa889
8. máj 2010

ahojte babule,
pozeram ze preberate zarucene recepty 🙂
dugy, dlazka sice umyta nie je aj ked som sa chystala (ostane na zajtra) ale mame za sebou dnes dve pekne prechadzky aj "behanie" po schodoch a ................nic, .... no co uz ked u maminky je taaaaak dobre 😉

lenocka84
8. máj 2010

jane ako total ze krvacanieprestalo, tusim 10dni po porode
ked som dosla domov uz to bolo len spinenie, ale to je ovela horsie ako normal krvacanie
som z toho na nervy

lusa tak sup sup treba ten sexik
ja som sa nato taaaak velmi tesila a nic z toho, a teraz si musim ete pockat, co je strasneeee

dugyna
8. máj 2010

leni asi sme sa nepochopili....ja som ymslela tak ze ano ten sex je nielen babsky recept ale spermie naozaj obsahuju latky ktore podporuju start porodu 🙂 , to aj docenti a proferosi prednasali.

leni to spinenie je idivdidulane ..niektore kocky maju celu dobu "akoby lsaby menzes" takze ty bude rada este ze mas len to spinenie a ze nekrvacas..ale ano moze to trvat aj celych 6tt...sus sice kocky ktore maju kratsie a najdu sa aj pripady dlhsie...
atkze leni pros svoje telicko aby sa docistilo co nasjkor

kocky juj tak sa musiet prhovarat babikam aby silai von ze mate ore nich mliecko 🙂
a vanu taku teplejsiu si skusala?

lusa889
8. máj 2010

lenocka, mm siel s buducim svagrom na rozlucku so slobodou kedze o tyzden je svadba, tak snad pride povolnejsii 😀

elko69
8. máj 2010

mirettim aj ja som sa testovala asi po 4 dnch co mi to meskalo a pekne mi to ukazalo uz 😉

lenocka84 a popritom asi aj plackal co???o to horsie je to potom pre maminu,teda teraz topoznam dost cerstvo kedze moja sestra ma tyzdnove babetko a ked si nevie chytit bradavku alebo vytiahnut mliecko tak je trosku mrchava a placka..a to trha srdiecko aj mne

lusa889
8. máj 2010

dugy vanu nemam ale tepla az veeelmi tepla sprcha kazdy den 😀 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nic

lusa889
8. máj 2010

ja uz si z toho nic nerobim, sak mame este tyzden cas, ale ked sa jej do vtedy nebude chciet konci vsetko sranda 😎

miska1981
8. máj 2010

ahojte tak sa hlasim stale pokope 🙂
ako tak citam tak ste ma prehovorili a dnes idem na ten sex, aj ked sa ledva pohnem, ale tak vydrzim 😀 len muza este prehovorit, on sa totiz boji....
dnes som bola v tescu ledva som sa premohla, ale tak zatial nepomohlo,
dugy skoro si mala pravdu, rano som mala take divne pocity v brusku, uz som myslela, ze je to tu...

DUGY inak vsetko naj naj naj ku krasnym narodeninkam, hlavne vela zdravicka a stasticka s malickou a muzickom 🙂 🙂

jane aj tvoj sa boji??? 😉

miska1981
8. máj 2010

baby vy vidite tie fotky co som pridala? lebo ja ked Vas citam na mobile mi ukazuje, ze mam prazdny fotoblok a tu ich vidim, tak som z toho jelen 😒

janefonda
8. máj 2010

miska no strachoput to je co sa tohto tyka 😠 A to predtym velmi silne reci mal 😀 ale ved on sa podda. Len co ked je v robote?

tak sme sa tu stretli vsetky tri....co by sme to uz chceli mat za sebou.
ja som dnes tiez bola aj na nakup, aj za mm v praci, cize som aj chodila trosku viac ako posledne dni, teraz som doumyvala kupelnu a wc, zvesila som pradlo...a nic.... cakame dalej 😉

janefonda
8. máj 2010

miska mne neukazuje tvoje foto. a dala si album ze je zverejneny v nastaveniach?

lusa889
8. máj 2010

dugy vsetko naj naj naj najlepsie 🙂

miska1981
8. máj 2010

ze sa podda 😀 😀 😀 skoro som si cvrkla, ako keby sme boli nejake monstra a museli si to vyzadovat nasilu 😀
moj ma zas nejaku predstavu neviem kde ju nabral, ze nebude malej narazat na hlavicku, no chapes???? 😲
ale dnes to bude a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jane to fakt? mas moj obdiv, ja by som uz fyzicky nezvladla umyt kupelnu, ledva som ozehlila a to som myslela, ze mi krize odidu...no mne uz dva dni kazdy vola, ze uz????? tak hovorim, ze ked to bude, tak zavolam, alebo napisem sms, tak ma len s tym stresuju, dost co sama som uz nervozna, zajtra sa okupkam, umyjem vlasy a v noci nebudem ani sprat pred pondelkom.

dugyna
8. máj 2010

miska ahojky 🙂 ale est nie je koniec dna
a albumik mi pise ze mas prazdny ci co to...

dakujem za gratulacie miska a lusa 🙂

inak kocky zachvilo tu tu bude ako na beziacom pase teraz vy tri, potom mirka barby..a kto este? a potom ja....

dugyna
8. máj 2010

miska nema sancu malej narazit do hlavicky..ono je tam tak chranena..

dugyna
8. máj 2010

miska nie ..malinka pojde sama..do pondelka mi jej verime 🙂

janefonda
8. máj 2010

miska s tym volanim sme na tom rovako. Som sa musela aj z chatov vypnut, lebo kazdy sa vypytuje a mna to znervoznuje 😠 Tu na koniku je to ine, ked sme vsetky tehule je to take fajn vdiet, ze nie som sama na cakacej listine 😀
Ja sa preventivne kazdy druhy den holim a umyvam hlavu, aby som mohla ist spokojne do nemocky ked bude treba 😝 aj tak, ale ked to na mna pride mam plan dat si sprchu a pockat do kontrakcii na zhruba kazdych 7 min. a az potom spital 😉 uvidime aka bude realita 😉 Porodna baba mi povedala v nemocke, ze ked odtecie plodova voda nemam byt ziadna hrdinka, pekne si mam lahnut a zavolat sanitku 😅

hodim nejake nove bruskate fotecky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre