Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
10. máj 2010

miri, ty myslíš asi klasické dôchodkové, ak ideš priamo zo zamestnania a materskú Ti nahlasuje do siciálky zamestnávateľ, ma by Ťa nahlásiť aj do dôchodkového, ale ak chceš byť aj v II.pilieri tak je to tak ako som písala vyššie

barbyes
10. máj 2010

takže miška to ma za chvíľku za sebou 🙂

mirka12011
10. máj 2010

no barbyes mozno neviem teraz presne ale viem ze mi tak hovorila ta tetuska tam 😀
neviem miska ci to ma za sebou coskoro asi zalezi ci ten hmat ci co pisala pomoze.....

tadotami
10. máj 2010

ako sa mate?ja dobre,az na palenie jak slak.dala som si talcid a ten krpec skusa akrobaticke kusky 😀 jaj uz mi tam svieti 69 😀 som z toho hotova ☹ preco tam nesvieti 169?no a este zehlim.pripadam si jak v saune pri tej zehlicke a potim sa jak dostihova kobyla 😲 a inak ma zatil nic nenapada co mam nove 😎

mirka12011
10. máj 2010

dostihova kobyla 😀 😅 😉 no toto bolo dobre.....
pekne cislo ze 69 ti svieti no teda....

tadotami
10. máj 2010

a dalej:miske fakt drzim palce,mirka som rada ze si zatial ok 😉 barby dobre u detskeho pochodila,jana objednala kocik,dugy je mimo,........no takze vsetko zatial ako ma byt 😀

mirka12011
10. máj 2010

tami ze dugy je mimo 😀 uz je na ceste domov bola na stazi hih tak mi preposlala sms aby ste vsetky vedeli co miska teraz preziva hihihi

tadotami
10. máj 2010

a dalej: tamarka ma kasel ale kedzema v piatok vystupenie ku dnu matiek a tam solo tak musi chodit do skolky na nacvik 😎
dnes sme si s mm uviazali slucku na krk kedze sme si kupili noveho tatosa na lizing.uz 2 noci nespim a dnes ideme pren ideme 😒
stihla som aj povysavat obyvacku,susede najst cez net robotu.....a to je zatial vsetko 😀

tadotami
10. máj 2010

mirka ved ty sa za chvilu dosmejes 😀 nemachruj lebo tebe tam 37tt svieti a pojdes aj ty si potlacit timcu 😀

tadotami
10. máj 2010

aha a este ze cim sa mi to blizi tak ma zase panika chyta a chcem byt hned a zaraz slon nech krpca 2 roky nosim 😅 je to este horsie ako u prvorodicky mat skoro po7 rokoch druhe 😒 ale tretie len cez moju mrtvolu 😔

tadotami
10. máj 2010

😎 no tymto pre dnesok koncim a prajem prijemny zvysok dna s modrym konikom.z nitry sa s vami luci tadotami.musim to dozehlit 😎

mirka12011
10. máj 2010

tami no teda bola som mimi izby ale ked tak citam ze slon, kobyla hih tak tebe je dnes veselo.... 😉

dugyna
10. máj 2010

miri ty co sa bojis ze ta kusnem? 😀

barbyes
10. máj 2010

ahoj dugy,
ako sa máš?

barbyes
10. máj 2010

už mám vybavenú lekárku pre malinkú 🙂
a dnes má Vikinka meniny, tak prijímame gratulácie 😀

dugyna
10. máj 2010

cau barby
hruza nic nestiham ,musim odovztad pacietna vo worde, vytlaceneho /dokonca tam chcu pouzitu literaturu..otras/ a este aj v power pointe a este to mam aj referovat a okrem ineho 3 seminraky, a musim sa ucit n a2 statnice a obhajobu diolomovky..takze otras...
moja dr uz nerobi v tom sukromnim centre..takze parada...
no nestiham..a ledva dycham dokonca sediet musim tak nakloneno dozadu..lebo ma tlaci brusko pod rebrami
a ty ako? co ten krcok?

dugyna
10. máj 2010

barba tak odkaz malickej ze jej prajeme vstko najlespie hlavne nech je zdrava a statstan a nech tesi maminku 😀

mirka12011
10. máj 2010

dugy co?

drzkosa
10. máj 2010

ahojte baby 🙂

barbyes
10. máj 2010

ďakujeme 😀 😀
ja v pohode, len som od Piatku, poriadne neležala 😒 😒 nejako sa mi nedarí...a teraz idem do Rače po podprsenky, čo som si objednávala tak sa zasa nepodarí...ja to ležanie psychicky nezvládam, čo mám robiť, tak ale som v kľude, nenamáham sa a nič nerobím, je to na Vladkovi 🙂
ty to máš tiež zábavné s tou školou 😒 držím palčeky aby Ti to dobre dopadlo

dugyna
10. máj 2010

som ti volala, tak ze ci sa bojis ze ta kusnem 😀

drzkosa ahoj

drzkosa
10. máj 2010

tak ja nevolnosti mam, no este nezvraciam ale asi ma to caka co...

dugyna
10. máj 2010

barby ale mala by si lezat..lebo tu vsetky prednedhnes 😀
no nieco hovor s tou skolou ale musime to zvladnut..skoda ze robia tolke problemy

barbyes
10. máj 2010

Dugy, ak chceš ísť na Fedinku, tak tam odporúčali Slezákovú a Španíkovú, ta Slezáková asi na 1.mieste

dugyna
10. máj 2010

barby mi pojedme na strcniansku a mojmu byvalemu dr

dugyna
10. máj 2010

inka barb akolko dopredu to treba zajednat?a treba tam podpisat nejake papiere?

barbyes
10. máj 2010

neboj, nepredbehnem, veď by ma ukameňovali 😀 ja jej dávam ešte 3 týždne a keďže je šikulka tak to určite zvládne
a kedy máš tie štátnice a tak? stíhaš to vôbec pred pôrodom?

mirka12011
10. máj 2010

dugy mne? coooooooooo? ja na balkone sedim a pijem kavu 😀 jejejda sorry fakt hih a ja ze za ten cas mi nikto nezavola a tam 3zmeskane hovors a jeden od teba hihi juj sorry ja uz budem zo sebou nosit telefony a co si chcela? hihi

barbyes
10. máj 2010

to nie je stanovené, aspoň o tom neviem, ja som to len chcela mať už vybavené, predsa za chvíľočku rodím a keby to náhodou prišlo skôr nech sa nestresujem a všetko vybavené. to mi pripomína, že by som si konečne mohla dokúpiť veci do pôrodky a zbaliť tašku 😉
a ty ideš ku komu? ja som sa zapísala ku Gibalovej, na budúci utorok tam idem na posedenie a nejaké poučenie, vraj robí nejaké ohľadom kojenia aj a tak...tak sme zvedavé čo nám povie

janefonda
10. máj 2010

barbyes neboj neukamenovali by sme ta 😉

Dugyna neboj uz to nejako dotiahnes do uspesneho konca a potom si budes vychutnavat materske povinnosti 😵

Sme boli s mm na prechadzke, tak krasne teplucko, normalne na plavky, Asi sa este vycapim na balkon na slniecko. A este sme si dali cerstve jahodky...mnam- samozrejme vitaminiky pre Natalku 🙂 Idem hodit do pracky a hned som tu pri vas spät.

Tadotami, ked budem v lete doma u nasich mozme sa v NR aj stretnut, kedze sme odtial 18 km 😉 co ty na to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre