Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
11. máj 2010

miri: no to si teda davaju na cas ved to by si ozaj kamenom dohodila, ale ved mala bude este v brusku dva tyzdne minimalne, ved ma cas,je jej tam dobre, termin este nemas tak kluuud 😀 mne to ta pani co som ti pisala skadial som to objednavala este tiez nedodala aj s tou zavinovackou som jej koncom tyzdna pisala a ze uz by jej to mal dodavatel bud v piatok alebo pondelok dodat a ze sa ozve, tak cakam...hadam do konca tyzdna ale mne to nesuri tak ako tebe to je jasne 😀

lulu4
11. máj 2010

Babulky moze byt ze ked sa mi krpec otocil nahodou tak ze ho nemusim citit tak intenzivne kopkat? lebo ho do nedele cca citim velmi slabucko, niekedy za cely den len tak dva krat kopne jemne nechapem, jedine ze by sa nejako divne natocil v tom brusku...

mirka12011
11. máj 2010

lulu oni maju cas to je pravda sak ale kus nech si svihnu hihi no ne? kurnik zabudla som dat mm recept co mi dal doktor vcera tu nospu ajajajaj tak zajtra bude musiet vybrat bo neviem neviem hihih

elko69
11. máj 2010

lulu zda sa ti ze uz mi padlo trosku???ja to furt nevidim...hehe a do nemocnice s amusim uz objednat n poradnu dalsiu co by mala byt v 36 tt a to ma uz poslal moj gynekolog lebo on nieje v nemocnici,on je sukromnik a v nemocnici nemoze od rodit lebo nema s nimi nejaku zmluvu takze bud si zaplatim doktora v nemocnici a ten ma aj odrodi alebo budem chodit len tak a kto bude mat sluzbu ma vysetri a potom aj odrodi teda...

mirka spicak??mne sa zda gulate skor..kamoska ta mala teda spicak ,ja som proti nej gula..hehe

elko69
11. máj 2010

lulu aj ja som tak mala pocit dva dni som ho necitila riadne kopat teda iba kopance do mechura som citila teda skoro som sa docikala par krat ale potom sa otocil a riadne ma nakopal do brucha az mi kopce sa robili a vlnilo brusko...

lulu4
11. máj 2010

elko: si ma ukludnila trochu lebo hovorim ze len tak dva krat ale tak jemnučko az mi je to divne... ale hadam sa zase nejako otoci inak...a mne sa nezda ze mas spicate brucho skor gulate ako pises 😀

lulu4
11. máj 2010

mirka a na co sluzi ta nospa? ved vyberiete zajtra ked to nie je nic surne ci je?

mirka12011
11. máj 2010

no elko ja mam gulku ty mas skor spicak nie velky ale mas hihi

mirka12011
11. máj 2010

no to je proti kontrakciam a bolesti hihih

janefonda
11. máj 2010

lulu aj ja som vzdy nervozna, ked malu necitim tak ako som zvyknuta. Ale ono to moze byt tou polohou, a tiez nie su deticky stale rovnako aktivne. Moja mala mala pred par dnami kludnu fazu, ale zasa je vo svojom zivle. Mam pocit, ze tuto noc vobec nespala 😉

elko69
11. máj 2010

lulu sak sleduj si to a keby s ati to nezdalo radsej skoc k dokymu,sice pisu ze ked je babetko vacsie uz tak ma malo miesta a moze sa menej hybat ale zase nepodcenuj to radsej,ja som sa malemu pohrozila,ze pockam este jeden den a ak sa riadne uz neozva tak ideme k dokymu a on sa otocil a potom sa dostatocne ozval a este mi mamina prikladala k brusku ucho a pocuvala srdiecko maleho a ze ho pocula tak ma tym aj upokojila...

miri 😉 ale videla si uz aj vacsie spicaky,ako mam ja,ze? 😉

ok babule idem sa chystat trosku uz do prace a este musim ist kupit kolaciky nejake takze letiiiiiiiim..papa zatial

mirka12011
11. máj 2010

no elko ano mega spicaky ty mas taky pindur spicak ale je tam hihi

lulu4
11. máj 2010

jane: no to sme ozaj kazda nerozna vtedy ved nam ide o to ci sa nasmu drobcovi nic nestalo ale ozaj su niekedy asi lenivi viacej... ale prave som sa mu prihovarala a normalne ze zase zo dva krat kopol tak som spokojnejsia 😀 a co mala moc v noci vyvadzala ked si toho vela nenaspala?

janefonda
11. máj 2010

to moje zlaticko nespalo v noci, aj poslickovia boli, aj cikat som stale chodila...cize klasika. A teraz je zasa hore. Ze by sa jej tam uz nepacilo? 😉

mirka12011
11. máj 2010

jane aj moja mala kope a do rebra som dotala teraz a uz aj poslickovia dorazili no teda este sa mozem ist vypsat a budem sa citit ako v noci hihihi

janefonda
11. máj 2010

no dala som si na ranajky toastiky s tabascom....pikantne som na dnes uz splnila 😀 pojdem zasa na mini prechadzku, zadneme s mm do parku aspon na pol hodku a budem v kutiku duse verit, ze malu uz vyzeniem z brusenda von 😉

tatiana1985
11. máj 2010

mirka som ta minule dako stratila...z obrazu,,, 🙂 🙂 som odislaa uz ...myslim na teba, vsak si suseda 🙂 🙂 a ze sa ti to krati uz poriadne???
😉 😀 ako sa citis???

janefonda
11. máj 2010

mirka tak Timka a Natalka su nase zlaticka kopave 😀

mirka12011
11. máj 2010

jane ja idem po schodoch behat ahahahahah ale nie ja mam cas...
ahoj tani ale na prd hihi v sobotu pohotovost dostala som do krizov nospu vcera mi dal doktor tabletkovu nospu a napisal vymenny listok do nemonice ze nech ma sleduju 😒

mirka12011
11. máj 2010

jane no kopave vcera ma rozculovala bo sa jej nechcelo kopkat nejako a teraz zas asi spi pockaj dam jej kavu hned sa preberie hahahha

drzkosa
11. máj 2010

ahojte tak som bola na sone a videla som mimi 🙂 krasny pocit

mirka12011
11. máj 2010

no vidis jejejej a co vsetko OK?

drzkosa
11. máj 2010

ano ok vsetko za 2 tyzdne prva poradna a tehotenska knizka 🙂

bakosko
11. máj 2010

drzkosa čo ti povedala doktorka mala si aj srdiečko

janefonda
11. máj 2010

drzkosa gratulujem. Cize si videla tu najkrajsiu bodku na svete 😀 super pocit, ze?

mirka rozmyslala som, co mi doteraz chybalo a kava to je!!! Ale kto mi ju urobi, ked manzo este spi 😠

drzkosa
11. máj 2010

jane ano ma to 3,5 mm no take malinkeee ale krasny pocit fakt 🙂

bakosko
11. máj 2010

janefonda ti piješ kavu 😀

janefonda
11. máj 2010

drzkosa len pockaj, co z toho vyrastie! Ja uz teraz mam malu uplne vsade, len pozorujem co vystrkuje z brucha von. Nohu, zadok, rameno, päticku... 😀 Vychutnaj si tento krasny pocit!!! 😵

mirka12011
11. máj 2010

jane no ja si spravim kavu sama hih pochodim aspon po schodoch hahahah

janefonda
11. máj 2010

bakosko ano pijem...mam nizky tlak a takto si ho dorovnavam a este ju aj mam rada 😉 a navyse to je jedina vec , co mi zabera pocas tehu na bolest hlavy...netreba mi ziadne lieky, staci jedno kaficko 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre