• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
jjane mne asi len tak tyzden nohy, ale ruky uz dlhsie ale to nie je take zle, to len rano citim ze su trosku opuchnute ale potom to rozchodime :slight_smile: ale nohy to je inak kava posledny tyzden, to sme jak slon ani clenok ani chodidlo nic len skoro jedna ciara od kolena po prsty :grinning:

jane sak to ze sa von mala dostane ale ako si pri tom oznackuje maminu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka mne kazal doktor to je vseliek hih a .....pomohlo ale mozno preto ze tu gastrozu ci ako sa to vola mame.....
lenka rozkosny malinky ako boxuje hihi
11. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto nieco maluje v mojej blizkosti, alebo neviem co robi s riedidlom ... A na balkone je z toho krasna aroma. Uz sme s Natalkou nafetovane :sweat_smile: Asi budem musiet zaliest dnu, ale ked mne je tu tak dobre :wink:
11. máj 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte dievcata :slight_smile:
11. máj 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka cvici na olympiadu :slight_smile:

ahoj tadoooo

jane veriiiiime :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane ja som si dnes robila nechty tiez sme si "dali do nosa" :rolling_eyes: az mi blbo doslo a to mam vkuse otvoreny balkon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky pred porodom aky mate CS cervikalne skore?
11. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala podla tehu knizky v 28 tt mi doki napisal CS 4
11. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ahojcek :slight_smile:
11. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka.....som z toho blb.som sice druhy krat tehu ale co je to? :sweat_smile: ja v knizke nic take nemam :confused:
11. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka neviem to precitat ale viem ze je to viac ako CS4 to sme mali minuly tyzden .... ale to je jedno, ked sa babo rozhodne zmeni ti to za niekolko hodin veeeelmi rychlo :grinning:
11. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ja tie nohy nemam az take strasne podla mna, tak su opuchnute, to ano ale zase cely vikend som na nich behala, boli sme v bojniciach atd, cize som sa nezastavila,
Mne bolo vcera vecer na ne prijemna studena sprcha a nasledne alpou som si ich natrela,
no ja magne B6 uzivam takze ale ono to nepomohlo,,,
Myslim si ze je to aj tym teplom, Ale prestala som pit radsej mineralky som len na cistej vode max nejaky sirup do toho a nesolim tak uvidim co mi povie, lebo s mojim stastim mi sesricka nameria vyssi tlak a doktorke ukazem nohy opuchnute tak zase ma da lezat na par dni do nemocky
11. máj 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami to su hodnoty na porod ci co od 0 - 12
ja mam uz 8 :grinning:
11. máj 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano jjani aj teplom ti mozu opuchnut ako slonovi hahahahaha
11. máj 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka kamoska mala v 38tt tiez 8 a prenasala tyzden :slight_smile:
11. máj 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prenasat nieeeeeeeee ja davam mojej malej pekne este 3tt do terminu :grinning:
11. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka obavam sa, ze o tom ty nerozhodujes. Teraz je sef tvoja mala! :grinning: Ja som mala v 31tt CS 1 a odvtedy o tom nemam nikde ziadnu zmienku :sweat_smile:
11. máj 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak mirka, sefom je mala, :slight_smile:
11. máj 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu dnes je blby tlak alebo mam opat zly den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja mam dnes inak silne bolesti menst, tych blbych poslov, sa tu skrucam ani slniecko mi nepomohlo co som chvilu bola sa vyhriat :unamused:
boze nech to uz na mna pride.....uz aj nohy puchnu...

vy ako baby??? mirka ty sa kde ponahlas, este mas dooost casu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jane teraska, kavicka, plavocky ty si to dnes uzivas, ale tak to ma byt, hned by som sa k tebe pripojila :wink: ja som tiez dnes bola na zahradke aspon chvilku, ale kvoli tym poslom sme isli radsej k nasim.
11. máj 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ty si este tu?
ja nikde ja cakam na rad a nikto nic.....
11. máj 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
miska a si si ista ze su to poslickovia? :wink:
11. máj 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz som spat od alergologičky, fuuuha ta ma ako sprdla ze som sa mala liecit od zaciatku tehu, ze astmatici to nemaju zanedbavat ze sa mi moze narodit male babo a podobne reci...hned ma nabalila, dva inhalatory na dychanie, kvapky do nosa lebo mam uplne upchate dutiny a kycham a este aj lieky proti alergii, tak mam peknu vysluzku :slight_smile: sice povedala ze sa vsetko moze v tehu brat ale na tych jednych je na pribalovom letaku aj tak napisane ze v tehu sa mozu podavat len v zavaznych pripadoch, tak neviem... a to si mam davat z nich kazdy den jednu tabletku...
11. máj 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tadotami: asi to boli len poslickovia, pokial nema Miska pravidelne kontrakcie v rovnakych casovych intervaloch tak este asi nic a ani plodovku nespomina ze by jej odtiekla alebo nieco podobne... no ale mohlo by to uz prist...

Miška drzime palce nech to uz dnes pride
11. máj 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu nemyslim ze dnes skor zajtra :wink:
11. máj 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja uz 3dni len mlieko by som pila brrr
11. máj 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miska zajtra ti vyvolaju ak sa nic nepohne ze?
11. máj 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska :slight_smile: ale len v dobrom :slight_smile: ja si myslim ze sa to pohne aj same :grinning:
11. máj 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka: tak aspon ze ti mlieko chuti a nezvracias z neho... nieco si musis dat, nejake ziviny treba, ale take ktore v tebe aj ostanu... juuj pre teba bude narodenie malickej totalne vykupenie, ty si si teda odtrpela cele tehu tym vracanim
11. máj 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lulu ale mliecko brr ako fajne fajne je ale ja som nikdy mliecko nemusela pit ciste len v kave hih a teraz keby aj liter vypijem ale krotim sa jeden pohar staci hihi a fajne sadne nieje mi z neho zle hihi teda poklopkam hih bo ranajky isli do zachoda aj s polievkou som mala problem no teda mala bude po mamine a po tatovi vyberava v jedle hihi
11. máj 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok