Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
12. máj 2010

ahojte je tu ešte niekto? pred pol hodkou som sa vratila z mesta, pekne som si pobehala ved som od tretej bola vonku... od kamošky sme dostali pre malého krasnu modru čiapočku s takymi uškami ako macko...ja som si kupila jedno zlte tricko, lebo ked je teplo sa to rychlo zapoti tak treba kazdu chvilu prat...fuuu ale taka bolest hlavy ma chytila ze dovi, ale nedam si tabletku a nedam, dost co mam na astmu lieky

vefi89
12. máj 2010

Lusa, no to myslím vážne 😅 😝 😀

Lulu od bolesti len paralen už 😉

to tu nejak umrelo 😀 😀

lulu4
12. máj 2010

halooo kde ste všetky ved to ani mozne nie je ze tu nikoho? ved dnes v telke nic nejde, teda iba Panelak 😀

dugyna
12. máj 2010

dietcata mame nove babatko 😉 miske sa dnes 11:47 narodila mala Jasminka 3460g a 53cm
gratulujeme

jjana17
12. máj 2010

ahojte, takze miska je uz maminka, super blahozelam

jjana17
12. máj 2010

aj tu je niekto???

jjana17
12. máj 2010

tak ja idem asi vyhravaju seriály xixi

lulu4
12. máj 2010

Dugy: super sprava o MIŠKE, napiš jej prosim za nas vsetky ze jej gratulujeme a nech sa drzia obe 🙂

jjana17
12. máj 2010

lulu ty si tu

lulu4
12. máj 2010

ahoj Jani, ano som tu, pozeram Panelak ale som tu pripojena, este chvilu aspon, dnes ma akosi boli hlava ako som prisla z mesta to bola hroza ale uz je lepsie... dnes nebudem dlho hore o 9tej rano uz mam byt u kadernicky na druhej strane mesta ale tesim sa uz velmi 😀

jjana17
12. máj 2010

no aj ja premyslam ze to uz vypnem nechce sa mi tu uz sediet, len som prisla na skok a vidim ze miska uz je mamina, tak ma to potesilo, hadam sa uz nase 40 tt maminky rozhybu,,xixi
tak zajtra ides sa dat skraslit,,,co ides strihat alebo farbit

lulu4
12. máj 2010

Jjani: idem sa dat farbit, len konce podstrihnut, ja si stale nechavam rovnaku dlzku nechcem kratsie vlasy, maximalne mi to do postupna prestriha niekedy... mne totizto sediveju vlasy od 19tich takze mam smolu a musim farbit kazdy mesiac... a mam aj melir do svadby tak aj ten bude treba asi dorobit lebo mi uz po mesiaci odrastol, ved uvidim co povie...

co sa tyka Misky aj mna to potesilo, ved uz bolo na case 😀 a teraz je uz na rade Lusa a Jane, juuj tu ale pribudne deticiek, akurat som dnes premyslala, ze o chvilu tu uz bude mat kazda babo, len ja si este pockam 🙂
inak dnes sme dostali dalsiu drobnost pre maleho, kamoska neodolala krasnej modrej ciapocke, taky macko z uskami, nadherna je 😀

janefonda
12. máj 2010

Dugy super spravicka!!!!

MISKAAAAAA GRATULUJEEEEM. Myslela som dnes na Vas!!!! 😵 😵 😵 Vela zdravicka a stasticka!!!

Jani to akoze ja sa mam rozhybat? Pohovorime si o tom , ked ty budes 40 tt. Si myslis, ze to viem ovplyvnit??? 🙂 Dnes som mega vela chodila, cize ak uz ani toto nezaberie, tak potom uz nic. Mala si musi rozhodnut sama. Uz teraz sa jej vsetko podriaduje 😉

lenocka84
12. máj 2010

ahojte

MISKE srdecne gratulujem

my tiez robime pokroky, ucime sa pit cez cievku a celkom nam to ide
tak sa tesim

a dokonca sa vie aj prisat

dugyna
13. máj 2010

ahojjte kocky miska isla nakoniec cisarskym a ma krasnu dcerku 🙂

lusa889
13. máj 2010

Ahojte tehulky 🙂

MISKA gratulujeeeeem, prajem vsetko dobre obom princeznam hlavne vela zdravicka 🙂
.... verim ze tato sprava rozhybe aj nase princeznicky 😉 vsak Jane?

janefonda
13. máj 2010

Lusa no mohli by sa tie nase baby rozhybat, ale zasa ved oni sa vypytaju, ked budu mat na to chut 😉 Moja mi tu prave vystrkuje prdelku, aby som nahodou nezabudla, ze ju mam stale v brusku 😵
No Lusa mas o den skor termin ako ja...tak prosim ste na rade! 😉

MISKE prajem rychle zotavenie po cisaraku!

lusa889
13. máj 2010

Jane, mne moja stale nohy ukazuje jak sa natahuje tak jej len pripominam ze zly smer ma, sa tlacit musi dole nie do boku 😀
joooj keby som to ja tak mohla nejak ovplyvnit, uz som skusila hadam vsetko a kedze nic nepomohlo tak som sa na to ......... nech sa vypyta sama, uz sa snazim zmierit aj s tym ze mozno prenasat budem, takze kludne ti uvolnujem poradie 😉

janefonda
13. máj 2010

lusa ja som bola vcera niekolko hodin na nohach, prechadzka po meste, chodenie po schodoch a nic! Cize ak ju ani toto nevyburcovalo, tak tiez uz neviem. Jednoducho nas tie nase baby lubia a nechcu ist z bruska 😉 Ale tak este stale maju cas do terminu 🙂 A dakujem za uvolnenie terminu, mozno pojdeme nakoniec obe naraz 😉

mirka12011
13. máj 2010

jejejejejej Miska gratulujem
dugyna ty ma budis? dostanes ja som vcera prespala den hahahahah a ty ma este aj budit budes cccc dostanes hihihi
babenky ako sa mi mate?
juj super miska porodila babenky mozete uz aj vy ist hii

tadotami
13. máj 2010

dobre ranko damy 😀
miske gratulujem.zvladla to teda na jednotku 😀

tadotami
13. máj 2010

tak ja zase odchadzam 😀 majte sa damy 😎

janefonda
13. máj 2010

no ale baby hrozne to tu flakate 😠
mirka no ja sa mam vyborne 🙂 A vobec sa necitim na porod, takze na zajtra som si naplanovala opät mesto, pojdem si nieco pekne kupit a aj malickej 😵

mirka12011
13. máj 2010

juj jane na nakupceky ejha tak tebe je hej....
no babky sa flakaju to je pravda...

tadotami
13. máj 2010

aaaaaa uz som tu zase 😎

mirka12011
13. máj 2010

tami varis? hih ze raz si tu raz nie hihi

janefonda
13. máj 2010

mirka no ved si musim urobit trosku radosti predsa 😉 Zistujem si aj pomalicky teren, kam sa da s kocikom ist a kam nie 😠 Nastastie tu sa da ist s kocikom naozaj takmer vsade 🙂
Ja tak rada varim, ale dnes sa mi nechce...tak si asi objedname cinu s mm 😉 obcas treba aj den nic nerobenia 😀

mirka12011
13. máj 2010

jane presne hih no to mas super ja ked som sledovala chodniky ze kde kocik vojde tak si predstav nasla som aj kaky chodnik kde normalne ides a na konci su schody co bez sance zist s kociarom tak uz viem ze tam nepojdem ahahhahahahhahaha
cinu mnam a pikantnu?

tadotami
13. máj 2010

mirka dala som si este len masko rozmrazit.tamarke a mm periem veci na nedelu.ideme na prijimanie sestre.a ja musim nieco najst do coho sa napracem 😅 o pol6 som si pozehlila 😎

lutsine
13. máj 2010

Baby chcem sa spytat,ci ste do postielky kupovali aj vankusik s perinou? zatial mame postielku,matrac a supravu do postielky,baldachyn....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre