Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
14. máj 2010

janee......tie tt si rada vymenim 😀
jani....no jasneeeee 😀
baby ja by som zase nieco zrala 😨

jjana17
14. máj 2010

lutsiene

skus aj http://www.mamitati.cz/
ja som objednavala od tade dost veci a cena, kvalita a rychlost akou mi to dodali bola skvela

lutsine
14. máj 2010

dakujem.

lusa889
14. máj 2010

barbys tak sa drz hadam budem vsetko ok 🙂 daj potom vediet co a ako, ja idem v nedelu na UTZ 😉

lutsine.... ja som kupovala z tejto stranky 11D sadu a je v tom aj konstrukcia na baldachyn
http://www.pampyshop.com/

janee vitaj medzi tehulkami,, pekne tehulkovanie prajem 🙂

janee_
14. máj 2010

tadotami hej, nic na mne poriadne neni vydiet (dokonca som este kilo zhodila posledny tyzden, ranna nevolnost - najlepsia dieta 😖 ), prsa mam o cislo vacsie, vlasy a plet ako bohyna, ale co z toho ked to vsetko prevraciam. A to o tyzden mam absolvovat 16 hodin v lietadle. To bude este len sranda. 😀
Inak pekny prebalovaci, to si fakt zohnala za 8 eur? Normalne neverim. Ma to vsetko, prebalovaci stolik, vanicku. To budem musiet ukazat tomu mojmu, lebo ten uz ma v hlave stavebne plany na prestavbu kupelne. Ked som mu povedala, ze bude stacit prebalovaci stoli s vanickou tak na mna kukal, ze a to je ako co a naco mi to bude ked mozeme prestavat kupelnu. Aj vasi chlapi su taky srandovny?

jjana17 dakujem. Tesim sa ako jojo.

janee_
14. máj 2010

lusa889 dakujem. A uzi si tu svadbu! Ta obdivujem, takto sa vybrat v termine. Aby si im to tam trosku neosviezila prichodom babatka. 😉

jjana17
14. máj 2010

janee tak chlapi su niekedy , respektive dost casto srandovny,,,,
fu to ta caka paradny let.....to kam cestujes

tadotami
14. máj 2010

😀 jani kukla som a su na 1 😀
janee......na mne nebolo do 6mesiaca 😎 a to svietim dnes ze 65dni.do kelu 😠 som asi sama ktora by to nosila aj 2roky? 😢
no a vazne stal 8eur.
baby ten moj ma uz zase doraza.rano dvor rozmoceny takze zapadol 😝 auto otvorene,brana tiez,kluce nikde a penzenka n palubovke?aj s vodicakom.zajtra budu o nom pisat v nitranskych novinach ze som mu ublizila.

mimi21mimi
14. máj 2010

janee, si trufas letiet? V prvom a tretom trimestri sa to neodporuca....

tadotami
14. máj 2010

jani no ja si myslim ze janee je mimo a vracia sa na svk.a neboj nic ti nebude.najhorsie len letusku ovracas 😝

jjana17
14. máj 2010

tami,,,no vidis tebe sa moje brusko zda byt normalne a suseda ze mam ho ako keby som cakala 2cky a ze v kolkom som tt lebo ze sa jej zda ze som tehotna uz dlho!)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vies ako ma nasrala
no ja by som nenosila aj dva roky, ja sa tesim kedy sa konecne vyspim na brusku,,,,,,
no a ten tvoj chlap no sikovny hned z rana,,,,to sa musi nechat, ten moj mal od rana dobru naladu, dnes ma sluzbu takze pride az zajtra rano, takze cely den som sama,,fnuk

janee_
14. máj 2010

jjana 17, mimi21mimi....... spat do europy. Do civilizacie doslova. Momentalne som v Cine a koncia mi viza, takze si moc nenavyberam. Vezenie alebo cesta spat. Nemam ziadne problemy , tak dufam, ze vsetko bude OK.

tadotami ..... chce to klud. Ten moj chce prerabat cely barak a kupovat nove auto,.... A to vie, ze som tehotna iba dva tyzdne. Som zvedava co z neho vyleze nabuduce.

janee_
14. máj 2010

Hej, vraciat na verejnosti. To bude fakt hanba. Ale uz som si objednala sedadlo blizko zachoda. 😉

jjana17
14. máj 2010

janee_ tak to uz ano,,,,,,,a babatko mas so slovakom alebo cinanom,,,mozno blba otazka ale som zvedava

jjana17
14. máj 2010

janee, ja ked som isla aj do mesta alebo na nakup igelitku som mala vzdy v kabelke po ruke ze ked mi ostane zle,,,,,,xixi

tadotami
14. máj 2010

janee....no neboj ved jmu padnu klapky 😀 zober to hned od zaciatku do vlastnych ruk 😎 a o klude teda mne fakt nemusis hovorit.keby om sa mala rozculovat nad kazdym jeho vrtochom tak ma trafi 😉

lusa889
14. máj 2010

janee no ta svadba nieje daleko od BA, takze pohoda, ja som sa na nu tesila uz dlhsie, takze to hadam bude v pohode, som sice nemotorna ako hroch a fakt neviem co na seba, ale tesim sa, sak nechystam sa byt parketovy lev 😀

janee_
14. máj 2010

jjana17 ..... jeeeezis maria, s cinanom neeee. brrrrr. Ja voci nim nic nemam (nic osobne), ale keby ste to tu videli, tak viete o com hovorim. Proste fuj. S anglicanom. Este sme sa nerozhodli, kde sa male narodi. Ci na slovensku alebo v Anglicku. Vlastne teraz idem zatial iba do Anglicka, ale je to aspon v jednom casovom pasme so Slovenskom.

tadotami
14. máj 2010

no ja som vzdy za kontajnerom grcala a ked niekto na mna cumel tak som zaganila a povedala ze som tehotna a nie ozrata.
jani ja si myslim ze zo slovakom 😀

jjana17
14. máj 2010

janee_ to bolo zlate ze brrr, no viem si to zivo predstavit,,,,
a ty tam pracujes v cine?

tadotami
14. máj 2010

janee....je tam len o hodku menej nie?dobre si to pametam?

jjana17
14. máj 2010

tami no ja som tak raz isla s mm do tesca na nakup a v aute mi uz bolo tak vseliak, tak som ho pockala v aute aby som tam nahodou niekoho netrafila, lebo tesco a vlastne vsetky obchodaky mi strasne pachli a ako som ho cakala to na mna prislo tak na mna okoloiduci tak zazerali s pohladom ze je este len 10 hodin a ja uz pod obraz bozi,,,

janee_
14. máj 2010

jjana17 .... hej hej. Pracovne. Teda teraz uz naposledy. Nemyslim si ze mi dovolia ist na stavbu s bruskom. Vlastne ani nie som tak sprosta, ze by som sa o to pokusala.

janee_
14. máj 2010

tadotami..... v anglicku je len o hodinku menej, ale ja tu mam teraz 16:45. Takze skoro vecer.

jjana17
14. máj 2010

janee, no ved jasne ja som robila len v obchode a doktorka ma nechala doma aby som sa nenatahovala a tak,,,,takze myslim ze na stavbe fakt nema co mamicka robit

janee_
14. máj 2010

No pekne zazitky mate. To by ste mali byt tu. Tu smrdi aj vzduch. A teraz je "stinky tofu" sezona. Viete ako pachne to? Doslova, nerobim si srandu, ale pachne to ako pocurany bezdomovec a oni tomu hovoria jedlo. To ti dviha zaludok aj ked niesi tehotna, ne to este teraz. Posledny tyzden kvoli tomu ani na ulicu nelezem.

tadotami
14. máj 2010

😀 ty pocuj ale to by bola sranda ze brusisko,prilba na hlave a na stavbe len chlapi.a za miesacku grcat.hihihi 😀

jjana17
14. máj 2010

janeee, tak to uz hej,,,,,brrrr

tami ty si teda cislo

janee_
14. máj 2010

jjana17 ..... pocuvaj, to tu nikomu nevadi. By si sa cudovala, kolko tehotnych cinaniek mame na stavbe. Tusim 3 momentalne. Idu sa rozsypat ale operuju zeriav. Fakt neuveritelne. Vidis babu ktora chodi uz jak kacka, lebo babo pokleslo dole, v helme a monterkach ako sa teperi po zeleznych schodikoch medzi jednotlivymi plosinami.

tadotami
14. máj 2010

cincanci hm,ved mi staci do mesta prist a je to tam vsetko zlte a sikmooke 😉
janee....no ja keby som si mala vybrat tak rodim v anglicku.po porode na svk po tebe ani pes nestekne a krpec by mal ich obcianstvo a anglicke vyhody.tu na teba kazdy kasle,teda na mna konkretne aj teraz 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre