Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
18. máj 2010

tami tak pokial to vies tak jasne ze to je pre teba lahunke,,,
jake krasne brusenko, take normal ani velke ani malinke

tadotami
18. máj 2010

jani tak vies eurace tlacia.....chcem nechcem musim 🙂 strasne zle sa mi uz robi a aj sa nhresim jak pohan 😅
vidim ze ti 30tt svieti 😝 ako mas?

jjana17
18. máj 2010

ved jasne kazda korunka je dobra , je to len o tvojej sikovnosti
no ved to sa ti ani necudujem ze sa ti zle robi, ved mne staci chvilku sediet a uz citim ze ma brusko tlaci, maly sa vrti odtlaca sa ked ho nejako pritlacam,
no jasne uz svietime riadne, a mam sa dobre zajtra nas caka poradna, tak uvidime co pani doktorka nam povie

tadotami
18. máj 2010

tak ja som uz na gauci vyvalena a nohy pekne hore.tamarka mi dala pod ne vankuse a hra sa na pani dr.aj ja idem zajtra k dr.nie na poradnu ale potrebujem takze tak neohlasene.

jjana17
18. máj 2010

no tak mas malu opatrovatelku vedla seba
ja prave pisem jednej pani za 10€ predava prebalovaci drevenny pult aj s tou vlozkou vo vnútri
a co mas nejake problémy ???

tadotami
18. máj 2010

trochu 😕 zajtra uvidim co na to dr.
napis kto to predava.okuknem 😕

jjana17
18. máj 2010

a co ti je tami???
decka izba --- a je tam len jeden inzerat za 10€

barbyes
18. máj 2010

čaute kočulky 🙂
čo máte nové? ja som dnes bola u našej pediatričky, som veeľmi spokojná, dosť sa mi pozdáva. aj jej názory ktoré prezentovala 🙂

barbyes
18. máj 2010

tami a čo Ti je, teraz tu čítam, že máš nejaký problém.
a jane ešte neporodila?

jjana17
18. máj 2010

barbyes tak to je fajn, treba mat dobru pediatricku, lebo s nou budes vo velkom komunikovat

tadotami
18. máj 2010

jani to je z ikei.skus sa pozriet na ich stranku kolko stoji tam.
barby.....ahoj.no lezkam si s nohami hore.musi ma zajtra dr pozriet lebo mam tlaky od piatku a mam dost obavy ze sa otvaram.aj prve tehu takto skoncilo a 2mesiace som bola v nemocke.nemam celkovo 2x dobry pocit z tychto bolesti.nemozem este nechcem.mam cas.ved je to jednoizbak a zadara.tamarka sa hra na dr.uz mi aj teplotu koza merala.tak by som ju do kelu poslala ale ona sa v tom vyziva teraz.trubka jedna ☹ nemozem jej ani povedat ze ma nieco boli lebo ona sa hned rozplace.no a ja mam potom nervy.

barbyes
18. máj 2010

hlavne sa bude starať o môj pokladík a nepotrebujem aby niečo zanedbala lebo dnešné zdravotníctvo....škoda komentovať 😒

tadotami
18. máj 2010

barby.....jane je este cela.

tadotami
18. máj 2010

jani ta podlozka ma nafukovacie okraje.

barbyes
18. máj 2010

juj tami, to ma mrzí, ale neboj. určite to bude všetko OK 🙂
možno z tvojej malej bude raz doktorka 🙂 zlaté, že sa tak stará

jjana17
18. máj 2010

fu ha tami tak to radsej lez ked mas s tym skusenost ze aj pri tamarke si sa otvarala
netreba nic riskovať, a radsej tam ist zajtra
no nechaj tamarku nech sa hra, lepsie ako by ti mala po byte sa nahanat a vrieskat
je taka citliva asi na teba teraz, ma o teba strach

barby no ved to je pravda, ja davam maleho k pediatricke co som k nej este ja pred par rokmi chodila velmi zlata pani a pozna nas vsetkych z rodiny tak to sa mi lubi

jjana17
18. máj 2010

tami no ved dobry je ten pultik, nie?

tadotami
18. máj 2010

barby myslim ze to uz inak beriem.asi keby som cakala prve je to ine ako teraz.asi by som uz panikarila.no nevadi.co ma byt to bude.zajtra budem mudrejsia.
jedna pani predava pekne poloh.lehatko za 10.jani neviem ci to je take ako mas ty.len toto je v modrom.

tadotami
18. máj 2010

dobry je jani.aj cena je dobra.a to by ste si isli do ba pren?tento sa tusim neda zlozit.

mimi21mimi
18. máj 2010

baby aj ja som skoncila dneska u doktora neocakavane s hroznymi bolestami v podbrusku.... aj ma vysetril, aj ma poslal na ctg, ale nic.... predpisal mi nejake tabletky a ak sa to neukludni, mam sa ukazat skorej ako je nasledujuca poradna.

barbyes
18. máj 2010

určite, už s tým máš skúsenosti a nie je pre teba všetko také nové a neznáme. ale mamina sa začala napr. otvárať v siedmom mesiaci a nakoniec prenášala čiže to nemusí byť také jednoznačné, určite to netreba podceniť a radšej sa šetriť...a tak snáď Ti lekár povie, že je to OK
ja som ležanie už vzdala a všetko je OK, nenamáham sa, upratuje muž, ale neležím. idem aj von a tak

barbyes
18. máj 2010

baby, nepredbiehať 😠 najskôr ja 😀

tadotami
18. máj 2010

barby beriem to kludne.pri prvom som bola v polovici 7m otvorena na 4cm a udrziavali.ono to chce klud a pianko.tamara do mna tlaci akoze lieky-lentilky a dava mi studene obklady.ze to bude urcite chripka.

mimi21mimi
18. máj 2010

tami... ked mi doktor povedal, ze krcok ma 3,5 cm, tak to znamena ze sa otvaram, ci nie?

jjana17
18. máj 2010

mimi ja som v nejakom 27 tt skoncila na pohotovosti s ukrutnymi bolestami, ale to sa len maly otocil a tlacil mi strasne, a trvalo to 3 hodiny tak som sa bala ale bolo vsetko oki

tami, svagor ma ist do BA tak by mi to po ceste aj zobral, uvidime ako sa s tou pani dohodneme

tadotami
18. máj 2010

no mimi nie som si ista ale ked idem na to logicky......no neviem......mne na posledy povedal ze krcok je 2cm a uzavrety.nepovedal toho viacej?len ze ma 3,5cm?

jjana17
18. máj 2010

dobre kocky idem ja off, tak zajtra mi drzte palce na poradni,

mimi21mimi
18. máj 2010

tami, nie ... povedal len ze ma 3,5 cm... a to je vsetko... som bola trochu aj v strese a zabudla som sa ho spytat...

mimi21mimi
18. máj 2010

papaaaa. jjani 🙂

barbyes
18. máj 2010

podarená 😅 strašne zlatunká musí byť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre