• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
tami, ja som tu.... som prave prisla od zubarky... aaaaaaaaau
19. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimi.......tak to ti nezavidim.veru aaaau.co ti robila?
19. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len mi s niecim vysparala trochu kaz na zube a dala mi do neho liecivu vlozku s tym, ze trhat nemoze, lebo na to by bolo treba rontgen.... tak musim s tou vlozkou vydrzat a po porode sa to bude riesit :-/
19. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas teraz take ubolene.zajtra to bude uz lepsie.
19. máj 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na to sa tesim... lebo dve noci som uz nespala... neviem kto vymyslel zuby mudrosti

co, dceru mas v skolke? Lebo o nej ked pises, clovek sa vzdy zasmeje. :grinning:
19. máj 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je v skolke.som rada.uz jej zase 2 dni sibe.pod trickom nosi podprsenku z plaviek,prezlieka sa v spalni,nikto ju nemoze vidiet,ocino ju nemoze sprchovat.ze ona je dospelacka.trafi ma z nej.a vcera povedala mm ze je trapny ked chodi po byte v slipoch.
19. máj 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D tak to je dost husta slecna - ze skolkarka :D
ale kamaratka ma sestru - 5rocnu myslim - a ta sa do skolky maluje.
19. máj 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze byt ale tato dospelaca sa uz nema cim malovat.vsetky malovatka mi zlikvidovala takze ma smolu.ale ved som jej ja vcera dala.hned som jej vytmavila ze ked sa vytoto preco lieta s holou ritou aby sme ju okontrolovali ci sa dobre utrela.tento boom bude trvat tak tyzden.a zase pride s niecim novym.
19. máj 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su vsetky deti take? alebo mas taky vykvet prave ty? :grinning:
19. máj 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze to asi len ja :frowning2: ona ma v tej malej hlave strasne vela dospelackych nazorov.a to jej stale vtlkam do hlavy ze sa ma spravat a chovat ako dieta.
tak ma napadlo ze teraz nemozes nic jest :sweat_smile:
19. máj 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som konecne doma,
na poradni vsetko oki, nastasti krcok a vsetko proste v poriadku len sme KP :frowning2: :frowning2:
19. máj 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami a ty ako dnes u doktorky, ako si dopadla co ti povedala
19. máj 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby, prosim vas, farbite sa pocas tehotenstva?
19. máj 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :slight_smile: prajem Vam pekny dnik i ked bez slniecka ..... drzkosa : ano farbim ,ale nie tak casto ,treba to obmedzit ....kadernicka mi povedala,ze babatku neublizim tak hadam neklamala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani :wink:
drzkosa........jasne a na cierno a 8rokov :sunglasses:
19. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si farbim na hnedo tak raz za 3 mesiace, tak snad to bude ok teraz prave idem bo uz to je hrozneeee
19. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ,ze by sa nemalo nic stat ,neboj :slight_smile:
19. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani takze otocil sa dolu hlavickou,otvorena som na 2 a pol prsta,predpisal mi lieky ktore sa v nemocke davaju na udrziavanie,maximalne sa setrit ale je velmi pravdpodobne ze nevyrzime viac ako 35-36tt.inak chcel ma tresnut do nemocky.
19. máj 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ta asi tou hlavickou tlaci ,,,,
no pekne takze sa budes setrit ale tak radsej doma ako v nemocke
19. máj 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule.

tami ako pozeram dalsia leziaca? no toto... ale super je ze ty si uz 32 tt...
19. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky, jane už porodila?????
19. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som si to aj myslela.len v nemoce ti lieky daju zadara a doma si ich musim kupit.pozeral ma aj zo spodu a bola to neznesitelna bolest.
19. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami, no hej , len doma je doma podla mna aj si take svojske pohodlicko spravis tam len na jednej prelezanej nemocnickej postielke lezat to tiez nie je bohvie co,,
no mna nastastie nebolela vobec prehliadka vobec , a este ani raz ma nebolela
ale ze vo vyssom stadiu uz prehliadky bolia
19. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula pokial ja viem tak neporodila ale vcera som jej porod naplanovala na vikend :grinning:
liv tak velmi lezat sa neda kd je mm stale v robote,ja som si nejaku robotku na doma zobrala a lieta ti tu pubertak.jest jej navarit musis a aj ju opatrit.doktor o tom vie.
19. máj 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dajte si damsky magazin, ze budu rozpravat o detickach predcasne narodenych a ktore su v inkubatore
19. máj 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak to fakt bolia.az sa mi oci prekrizili :dizzy_face:
19. máj 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže cez víkend hej??? :grinning: A neviete ako dlho ju jej doki chce nechať prenašať?
19. máj 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjana tak mna teda boli kazda prehliadka. dost brutal. a hlavne teraz ked stale kontroluju ten krcok :unamused: .
a co sa tyka o tych predcasne narodenych detickach, nebudem sa stresovat a radsej si to nekuknem. uz sa potom vidim, ako stresujem... :sweat_smile: uz teraz dost stresujem to staci.... ale dik za info, ten magazin mam inak celkom rada.

tami ale cudujem sa ze ta do nemocky nedali, lebo som sa stretla s takymi babami co tam boli mesiac prave do toho 36 tt aby sa male udrzalo. lebo vedia ze tie zeny doma nelezia stale ako v nemocke... co je pochopitelne :wink:
fiha a to teda mas fakt vela roboty. a nemas niekoho v rodine kto by k tebe prisiel a pomohol?
19. máj 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv, no ja nastastie vobec netrpim pri tych prehliadkach ,,nastastie
ako ja nestresujem lebo co ma prist to pride a ked sa budem nervacit tak to nikomu neprispieva,,,,
19. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejula....v piatok ide na pasy tusim este.no a v sobotu moze ist rodit :grinning:
liv....viem o tom,al nema kto k nam prist.no a kedze sme odkazany na mm plat a ten je zivnostnik takze ani naznak ze zostane doma.dr sam povedal ze nevydrzim dlhsie ako ten 35-36tt.no a aj ja si to myslim.toto som mala aj pri prvom ale vtedy mi udrziavali.a museli vyvolavat :sweat_smile:
hned sa ma opytal ci mam bolesti-dost,kontrakcie-nie,tlaky-svinske.od kedy-od piatku.
19. máj 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to mas pravdu.j som pri prvom tehu bol dolepna.teraz uz viem rozoznat posov,tlaky,bolest a aj tie kontrakcie.ale do 31tt som ani nevedela ze som tehotna.nic mi nebolo.
19. máj 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok